Megrendelések, Küldetések kérdései

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 27.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -sáRa912-

-sáRa912- Utánpótlás-írogató

Üdv Mindenkinek! Szép napot!
    Szeretém megkérdezni, hogy tudtok-e abban segíteni, hogy melyik gazdaköri feladatokban található Fa! Tudom a tenyésztős feladatokban vannak, de elég cefetül állok velük, így onnan biztosan nem tudok beszerezni! Jelen pillanatban nem akarok vásárolni sem! Hátha tudnék annyit összekaparni, hogy a kökusz kalendáriumból a felhősort meg tudjam szerezni! 2 alkalommal elmaradt a nyitogatás! Köszönöm előre is!

2. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az összes gazdaköri feladat részletes leírása itt található
    https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/

Ilyen jellegű gyűjtő munkát senki nem végzett, nekünk is egyesével kellene átnézni, amire sajnos kapacitásunk nincs.

-sáRa912- kedveli ezt.
  3. -sáRa912-

-sáRa912- Utánpótlás-írogató

4. Sugica

Sugica Utánpótlás-írogató

Sziasztok,

admin segítségre lenne szükségem S.O.S-ben.

Köszönöm
    Sugica

5. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Kérjük, írd le a problémádat, User ID és farmnév megadásával hogy segíthessünk számodra.

6. Sugica

Tudok a nevedre belső levelet írni?

7. ChocoBounty

Nincs lehetőség írni külön privát levelet számunkra.
    Használd a jelentés funkciót az egyik hozzászólásunknál: a jelentéseket látjuk és tudunk rá válaszolni, amit itt a fórumon kapsz meg értesítés formájában.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Sugica

Lassan egy hete írok a supportnak és nem kapok választ. a fiók felfüggesztésével fenyegetnek
    Sugica ID: 2104352

9. ChocoBounty

Hol kaptad ezt a fenyegetést? A játékon belül vagy e-mailben?
    Supporton melyik részlegre írtál? A játék supportjára vagy a "Probléma a megrendeléssel" részre írtál?
    Megkaptad az automatikus visszaigazoló levelet arról, hogy a válaszodat megkapta a support?

-ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Sugica

A játékban letiltásra kerültem a fizetési lehetőségekről csak a rapid -paysafecard-bigpont hagyták meg. Hétfőn kaptam egy levelet amiben jelezték, hogy 2021.07.12-én nem fizettem ki egy megrendelést, illetve most a vásárlásnál is felugrott egy ablak sztornó kiegyenlítése hivatkozással. Telefonom jelezte, hogy rendben, megnéztem a folyószámlát amin valóban nem látni. Sajnos a megmaradt három lehetőségből nem tudom a tételt rendezni. Bankot nem tudok váltani , közelembe nincs paysafecard vásárlási lehetőség. Már lejár mindenem, a határidő , a prémium tagság. Nem igazán értem a hiba okát mivel előtte és utána is történt vásárlás és nem volt gond vele soha. Kérnék segítséget a teljes fizetési lehetőség visszaállításra, hogy rendezni tudjam a tételt.
    Sugica ID: 2104352

11. -olvedi-

-olvedi- Fórum-zöldfülű

Látom Sugica is hasonló problémával szembesült, nekem sem sikerül érdemben senkivel megoldani a problémát ID 8826954, a supportal való kontaktus nem jól müködik. Kiábrándító.

12. Sugica

Nem most kezdtem a játékot, sokáig a munkám miatt nem tudtam jelen lenni, most ismét megtehetem és szeretem is
    igaz minden újra kell tanulnom. De elszomorít a helyzet.

13. ChocoBounty

Ez ügyben nem tudunk segíteni számodra a fórumon.
    Az üggyel kapcsolatban csak a Payment support tud érdemben segíteni számodra.
    Kérlek, nézd át az e-mail fiókodat, hogy nem kaptad-e meg a választ. A spam mappát is nézd át.
    Ha nem kaptad meg az automatikus visszaigazoló levelet arról, hogy a válaszodat megkapta a support, akkor nem érkezett meg hozzájuk az írásod. Ezt is ellenőrizd az e-mail fiókodban.

Általánosságban, a tartozás rendezése csak a felkínált, jelenleg elérhető opciók segítségével tudod rendezni. Ez ügyben a support sem tud plusz opciókat lehetővé tenni számodra.
    A felkínált lehetőségekkel szükséges rendezned a tartozásodat.

14. SmilerA

SmilerA Utánpótlás-írogató

A jatekbol az iment toroltem a lejart hitelkartyamat, miutan egy farmmunkas rendelessel hozzaadtam az ujat. A regi kartya torlesevel a rendszer felmondta a premium gazda elofizetesemet, ami rendben is van, szamitottam ra. De hogyan tudom a premium gazda elofizetest folytatni? Vagy figyelnem kell, hogy majd amikor lejar (ha jol emlekszem, meg egy het), akkor ujra fizessek elo? Nincs erre valami kenyelmesebb modszer?
    Koszonom!

15. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Így van ahogy mondod. Meg kell várni míg lejár, és kézzel, manuálisan újat venni.
    Sajnos más módja nincs.