Visszajelzés Mesék a képregényboltból - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 8.5.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sylja

    Sylja Fórum bárója

    Szia!
    Nem tudom, mi lehet a gond Nálad.
    Csak az egypolcos részbe való elemet kell gyorsan megtalálni, utána már szinte "vakon", néhány gyors húzással helyrepakolhatod a hiányzókat, ha úgy csinálod, ahogy itt leírtam: https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-35#post-1385375
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam működik az arató, remélem nálad is fog.
    Nézd meg kérlek ezt a képet, a kettes számmal jelöltre kell kattintanod hogy az aratót használni tudjad:

    [​IMG]

    A képet az eventismertetőből hoztam el.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesék-a-képregényboltból.24890/

    "Miért nem halad az ember a játékkal.
    Kettőt ad betakarításkor és a felét elvetem---hát, idegesítő!"


    Feltételezem, hogy nem jó méretű földterületet használsz.
    Én 2X2-es-be vetem el a magokat, mert így kevesebbet kell visszaforgatnom az ültetésbe. A maradék magot pedig tápkeverésre fordítom, viszem be a malomba azonnal amint beérett. Ha gondolod próbáld ki Te is.

    Remélem tudtam segíteni a gondjaidon. Sikeres játékot kívánok Neked :)
     
    vihence, GA-BI-O-Farm, farmerSS és 3 más kedveli ezt.
  3. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Fórumprofi

    Sziasztok!

    Nem mondom, hogy még nem tévedtem 1-2 eventtel kapcsolatban tévesen.

    Viszont erre az eventre most ennyit írok, no komment, borzasztó.
     
    rudcsi24, Kisfenyő, Norella404 és 2 más kedveli ezt.
  4. hagnes534

    hagnes534 Fórummogul

    Sziasztok!
    Miért nincs pixelszivem? Minden kint van, hol lehet még ólat vagy fát vagy miafenét szerezni, nem értem az egészet, semmit nem tudok beadni mert nincs.
     
    Kisfenyő kedveli ezt.
  5. zsomborik

    zsomborik Járnitanuló

    Köszönöm szépen a segítséget.
    Szerencsére olvastam a betakarító gépről amikor írtam a nyavalygásom, hogy az épületre kell kattintani.
    A nagyobb terület az jó ötlet tőled. Köszönöm a segítséget! Üdv zsomborik
     
    Sylja és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórumgróf

    Pixelszivet az árkádkabin ad. Megetetted? Mert ez ól itt etetni és itatni és trágyázni kell. És van az árkádkabin sebességnövelő azt is érdemes használni. Ha csak úgy kint vannak és nem eteted meg nem is lesz pixelszived.

    • Árkádkabin
      [​IMG]
      • Érési idő: 24:00 óra
      • Méret: 1x2
      • Indításához szükséges: 1x Tökfejes játékkazetta
      • Termény: 1 db Pixelszív
      • Kihelyezhető: Ideiglenes event terület
      • Kezdő mennyiség: 4 db (event területen kihelyezve)
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. bigbrandy

    bigbrandy Utánpótlás-írogató

    Ez egész egy nagy bonyolult katyvasz. Megváltoztatjuik a nevét de nem kaptunk rá engedélyt ezért marad a neve pixelfa nem lesz játék gép bla bla bla. A játék elemek nagyon hasonlítanak egymásra, pl. a tökfejes játék kazetta és a virtuális tök. Fene nagy szívem van ezért egy hármast adtam a lehetséges tízből. A nyugger aki ráér egész nap mazsolázni ezen, annak biztos szórakoztató ez a játék, de aki túl van egy hosszú fárasztó napon, annak meglehetősen bosszantó kikapcsolódás egy ilyen event. Ezt tükrözi is az event értékelése is, a játékosok több mint 56%-a elégtelenre értékelte ezt az egész elmeömlenyt.
     
    Kisfenyő, vihence, Tavirózsa és 2 más kedveli ezt.
  8. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia'! Az 1 polcos gyorsan meg van, de utána nem megy valamiért. csütörtökön kezdéskor pillanatokon belül megcsináltam ! Légy szi írj bagollyal
     
    -gyöngy-581 és Sylja kedveli ezt.
  9. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!
    Ekkora katyvaszt nem is tudom hogy lehetett "megalkotni":oops: Az előző ilyen eventet sem volt felemelő érzés megcsinálni, de ezt rá is hagyom. Amúgy sincs mostanában sok időm a farmra, gondolkodni meg nem fogok ezen a katyvaszon. Elégtelennel értékeltem az eventet, számomra nem is érdemel többet.
     
    Andzsi1971, Chate-farm, PapaMangó és 2 más kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    eventes területen 2x2-es földbe érdemes mindig a növényt ültetni, s nem 1x1-be, mert ezen a területen nem hatnak a bónuszok.
    Ha van munkás előfizetésed, akkor az event területen is tudod használni őket, az event ismertetőben jeleztem, honnan lehet elérni őket. Vélhetően felületesen olvastad el korábban:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesék-a-képregényboltból.24890/#post-1385023
    "2. Innen érjük el a munkásokat"
    upload_2024-5-10_22-6-50.png
    Tavaly októberben volt az első rész ebből a típusú eventből, valóban kicsit összetettebb és tervezést igényel, de itt a csevegőben (az első oldalakon) többen megosztották taktikájukat, érdemes azt is elolvasni, segíthet a saját taktikád felállításában.
    Sok sikert!
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek, gyere egy Segítségkérő topikba és hozz Farm nevet és Farm ID-t.
    Egy dologra tudok gondolni így általánosságban, hogy a learatott Pixelszíveket felhasználtad a Paradicsom képregény "speciális ólak" indításához.
    Az eventismertető alapján egy Paradicsom képregény "ól" indításához szükségünk van 1 db Szuperhősköpenyre (malomtermék) és 2 db Pixelszívre.
    Itt tudsz utánaolvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesék-a-képregényboltból.24890/#post-1385022
    Ha nem ez történt, akkor várlak az azonosító adatokkal a Segítségkérő topikban, például itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
    Megértésedet köszönöm!
     
  12. Geri092003

    Geri092003 Utánpótlás-írogató

    Nem értem, ha learattam az árkádkabint, mért nincs egyetlen pixelszív sem a pajtában, amit beathatnék?
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    benéztem most Hozzád (a korábban megadott ID-k segítségével), de nincs függőben lévő pályád, így nem tudtam újabb képet hozni.
    Ha hoznál képet arról, amikor elakadsz, vagy kilépsz elakadáskor, akkor könnyebben tudnék segíteni...
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, olvasd el, amit a bejegyzésed felett írtam a Játékostársadnak 3 perccel ezelőtt.
    Ha nem az a probléma oka, akkor várlak a megadott topikban Farm név és Farm ID megadásával.
    Megértésedet köszönöm!
     
  15. nyiriviola55

    nyiriviola55 Utánpótlás-írogató

    Az eventes területen nem sikerül megetetni a a Paradicsomi képregényeket,pedig a tápokat lekevertem. Segítséget kőszönöm.
     
  16. DeliGazda4

    DeliGazda4 Utánpótlás-írogató

    Pixel szívek (árkádkabin adja)is kellenek hozzá a tápon kívül.
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Paradicsom képregény indításához szükséges 1 db Szuperhősköpeny (malomtermék) és 2 db Pixelszív (Árkádkabin aratásával szerezhető).
    Itt tudsz utánaolvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesék-a-képregényboltból.24890/#post-1385022
    A Panaszláda nem alkalmas hely segítségkérésre, ide - ahogy a topik szabályaiban leírtuk, az eventtel kapcsolatos panaszokat várjuk!
    Amennyiben van a Pajtádban megfelelő mennyiségű Pixelszív, és mégsem tudod elindítani, akkor kérlek, gyere egy Segítségkérő topikba Farm név és Farm ID megadásával.
    Köszönöm!
     
    Farmom1024 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Panaszláda nem alkalmas hely segítségkérésre, ide - ahogy a topik szabályaiban is leírtuk - az eventtel kapcsolatos panaszokat várjuk!

    Kérjük, hogy az ilyen jellegű bejegyzéseket (segítségkérés, nem találom, nem működik) a Segítségkérő topikokban jelezzétek!
    - hiányzó tárgyakat pl. itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
    - elakadást a képek kirakásában, és megoldási javaslat kérést pl. itt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ltál-topicot-kezdők-és-haladók-részleg.19474/
    - minden más kérdést a többi segítségkérő topik egyikében

    Pár tipikus kérdés az elmúlt napokból:
    - a Minijátékot akkor is végig kell játszani, ha lejár a bónusz jutalomhoz tartozó idő (90 másodperc), ilyen esetben a Könyvespolc befejezésével a választott alapjutalmat megkapjátok. Addig nem fogtok új pályát kapni (hiába léptek ki), amíg az adott pálya nem lett befejezve. Ha nem jöttök rá a megoldásra, kérhettek segítséget, Farm név és Farm ID megadásával a Segítségkérő topikban
    - ha "eltűnt" a Pixelszív a Pajtádból (eventes terület közepén a Főépület a pajta), akkor ellenőrizd, hogy van-e kihelyezve a területen Paradicsom képregény "ól", s mikor kerül elindításra
    A Paradicsom képregény indításához szükséges 1 db Szuperhősköpeny (malomtermék) és 2 db Pixelszív (Árkádkabin aratásával szerezhető)
    - ha nem tudod elindítani a Paradicsom képregény "ólat", akkor kérlek, ellenőrizd, hogy van-e hozzá elegendő hozzávalód. A Paradicsom képregény indításához szükséges 1 db Szuperhősköpeny (malomtermék) és 2 db Pixelszív (Árkádkabin aratásával szerezhető)

    Az event ismertetőt itt találjátok, ha valaki (újra) elolvasná:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesék-a-képregényboltból.24890/

    Együttműködéseteket köszönöm a Moditársaim nevében!
     
  19. PBerti

    PBerti Aktív író

    Elcseszett egy event ez.
    Az érési idők össze vissza vannak.A feladatba nincs mit beadni,mert a kis pajtaértékű dolgokat be kell forgatni a másik terménybe,nagy értékűt meg fölösleges beadni,mert akkor túlhaladjuk a beadási értéket,ami persze elvész,nem megy át a következő szintre,ami igazságtalan.Köszönjük aki ezt kitalálta.
     
    Farmom1024, Kisfenyő, HaVera és 4 más kedveli ezt.
  20. Farmom1024

    Farmom1024 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Van 5 db szuperhős köpenyem, mégsem adja oda, hanem a malmot tölti be. Nem is tudnék keverni, de minek is, ha van már 5 db??? Neve itt látszik, de az id számom nem találom.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.