Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ahogy kértem a másik topikban írt bejegyzésednél, a segítségnyújtáshoz az alábbiakra szükségünk van:
    - Farm név és Farm ID
    - kliensben vagy böngészőben játszol.
    Ezen adatok nélkül hiába írsz több helyre is, nem tudok ellenőrzést végezni. Kérlek, pótold az adatokat.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t, ezek nélkül nem tudunk segíteni.
    Azt is add meg kérlek, hogy kliensben vagy böngészőben játszol-e. Mi nem tapasztaltunk egyik helyen sem problémát.
    Köszönöm, ha pótlod az adatokat, hogy segíteni tudjunk
     
    Swartsch kedveli ezt.
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Id 17999692 Egyébként a többi farmnál is ez a helyzet. Ahogy látom másnál is ez a probléma ezért valószínű hogy nem egyedi eset.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    de egyediek a problémák, s azt még mindig nem adtad meg, hogy kliensben vagy böngészőben tapasztaltad.
    Mi az ellenőrzést Chrome böngészőben tudjuk végrehajtani, a megadott azonosítóval beléptem Hozzád, s nem tapasztaltam problémát:
    upload_2024-3-28_14-34-56.png

    Minden rendben van, a kép Nálad készült.
    Kérlek, lépj ki a játékból, zárj be minden böngészőt, vagy a klienst és lépj be újra.
    Ha nem jön helyre, akkor futtass egy Ccleaneres takarítást.
    Megértésedet köszönöm
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    BÚÉK2011
    ID:20081120
    3 böngészőben tapasztaltam
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.24
  6. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Min a két helyen.
     
  7. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Ez a másik farmerámám itt is ugyanaz a helyzet. [erika05] Azt hiszem feladom nem tudok tovább itt ülni.
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ahogy a képet becsatoltam, itt nem jelentkezik a probléma.
    Elvégezted amiket javasoltam?
    Ha igen, csatolj be képet a problémádról.
    Köszönöm
     
    Swartsch kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha megadod a Farm neved és a Farm ID-dat, akkor ezen is el tudom végezni a központi ellenőrzést.
    De kérlek, előbb végezd el, amiket javasoltam!
    Köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az azonosító adatot, valóban volt egy kis probléma Nálad a megnyitott területen a földek kihelyezésével.
    A probléma nem csak Téged érint, manuálisan jelenleg nem lehet földeket lerakni a plusz területre, csak Építőmunkás segítségével.
    A hiba javítás alatt van, értesítünk, ha elhárításra került - ha sürgős a kihelyezés, akkor Építőmunkással tudod megtenni.
    Türelmedet és megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és BÚÉK2011 kedveli ezt.
  11. davide0170

    davide0170 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Prémium gazda vagyok , de 10magot kaptam.Az eventismertető szerint 15 db-ot kellett volna kapnom.
    davide0170 ID:12921903 , ugyan ez a helyzet a másik farmomon is.szupercsősz1 ID 15244633
    Csak nálam van így, vagy ez a normális?
     
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Prémium gazdák megkapták a 15 magot rendben.
    Ellenőrzésem alapján mindkét farmodon 2024-03-26 20:00:10-kor járt le a Prémium előfizetésed, ezért nem kaptál plusz magokat. Az utolsó előfizetésed 2024-02-26-án volt, s egy hónapig volt érvényes.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Köszönöm a válaszodat!

    Gondolom, azért vásároltam, mert sürgős lett volna.
    Így most az építő munkásra is költöttem, de így is 1 óra késésben vagyok.
    Látod, ezért nem vásárolok, mert lehúzás az egész!!
     
  14. januar51

    januar51 Utánpótlás-írogató

    Köszi a válaszod, csak eddig minden hónapban automatikusan leemelték a számlámról.
    A malomnál miért van az 50%-os bónusz? Az csak a prémiumosoknak jár.
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem tudom miért költöttél Építőmunkásra külön, amikor sokféle Munkáskuponod van a Pajtában. Elég lett volna abból egyet aktiválnod. :)
    A Központtól is kaptál egy 1 órás Építőmunkást segítségképpen (14:57-kor), ezért van még 6,5 órányi idő a munkásokból.
    A Munkáskuponokat a jobb oldali zöld nyíllal tudod előhívni és ott tudod aktiválni őket:
    upload_2024-3-28_15-17-19.png

    Sok sikert a további játékodhoz!
     
    Swartsch, -ágianyu33- és BÚÉK2011 kedveli ezt.
  16. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Szia Dolphin!

    Meg tudnád nézni, a vásárlásnál kapott 10% gyorsítást megkaptam az eventnövényre, mert én nem találom.
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    volt fedezet a számládon? Nem járt le a bankkártyád?
    Az előfizetéses problémával a Supportot tudod felkeresni, ha a fentiek egyike sem állja meg a helyét, ebben itt a fórumon nem tudunk tovább segíteni.

    A Turbómalomra külön is elő lehet fizetni, az nem csak Prémiumosoknak járó szolgáltatás, minden hónapban van ilyen akció:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/turbómalom-előfizetés-akció.24654/
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    ID 27405329

    A javaslatoddal kapcsolatban már az elején leírtam hogy többször ki-beléptem és a tisztítás ilyenkor alap nálam, nem ma kezdtem a játékot. Még sem változik semmi. Sajnos én nem tudok képet feltölteni de ha benézel akkor látható.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egy darab Közepes húsvéti cukorkás kosarat vásároltál 2024-03-28 14:17:58-kor. A kosárhoz tartozó 1 db Gyümölcsdzsemes palacsintát megkaptad, de még nem aktiváltad be:
    upload_2024-3-28_15-34-0.png

    Az event ismertetőben megadtam, hogy a Játékosnak kell aktiválnia, illetve, hol látszik a baloldali menüben, hogy mennyivel rendelkezünk:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyuszikánaán.24736/#post-1379257
     
    Swartsch, -ágianyu33- és BÚÉK2011 kedveli ezt.
  20. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Köszönöm válaszodat!
    Ezt benéztem, de az építőmunkás amit a központ adott még nem volt aktív, amikor én vettem.