Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. margitraknepataki48

margitraknepataki48 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Állandóan lefagy a játék így nem lehet eventet csinálni. tisztítottam mindent megpróbáltam már de nem megy.

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia sipianyu!
    Elvileg nyitottnak hagyta a BP azt a kérdést, hogy lesz-e 6. Lehet, hogy lesz, lehet, hogy nem, de biztosra nem tudunk ez ügyben semmit.
    Ha a Mesterségek völgyében használati problémába ütközöl, akkor javasolt, F5-ös frissítés és/vagy lépegetés a mesterségek között, illetve a szintek között, akkor helyre szokott állni a rend.
    Feltételezem, hogy kliensben játszol, ezért nem találod a szokott helyén az ID számodat, vagyis a farmkereten alul, középen, mivel a kliensben nincs is farmkeret.
    Az ID szám kliensben a játék beállításainál található:
    [​IMG] A standard fülön [​IMG]
    a jobb felső saroknál találhatod a farmnevet és az ID számot, - ami a webes felületen a farmkeret alsó deszkáján szerepel.
    Bízzunk benne, hogy előbb-utóbb a kliensben is lesz farmkeret, és akkor nem kell ilyen módon "kinézni" az ID számot.

3. Havasi_Gyopár

Szia csillaglili55!
    A csúszkás vásárlási hiba ismert, a központban dolgoznak rajta.
    A javításig csak a csomagban való vásárlást tudjuk ajánlani.

csillaglili55 kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

Szervusz TOPI41!
    Legelőször is legalább egy F5-tel való frissítést végezz el.
    Nem ugrik fel az az ablak, ahová be kell írni a kódot?
    Nincs letiltva a böngészőben a felugró ablak megjelenítése?
    Kérlek ellenőrizd ezt, mert lehet, hogy ez az oka, hogy nem jelenik meg az az ablak.

5. Havasi_Gyopár

6. szamócaanyóca

szamócaanyóca Utánpótlás-írogató

borzalmas lassú

7. sipianyu

sipianyu Junior szaki

köszönöm szépen ! meg van !
    További szép napot !

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  8. Domos52

Domos52 Kivételes tehetség

Köszönöm a segítséget! Figyelni fogok!

-BombadilToma- kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

Szia!
    Futtass le egy CCleaneres tisztítást, biztos, hogy javul a helyzet.

10. szamócaanyóca

szamócaanyóca Utánpótlás-írogató

mindig csak akkor rossz ha event indul.nem kellett tisztítás

11. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Pedig nem hiába javasoljuk ilyen esetekben a takarítást. Fontos és hasznos dolog.
    A való világban is rendszeresen mosunk kezet, megelőzve a különböző betegségeket.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. rudcsi24

rudcsi24 Fórum ismerője

Ha nem jó helyre írtam, akkor bocsánat! A ládáknál az utóbbi pár percben azt vettem észre, hogy ott marad 0 darabbal. Ez így rendben van? Volt valami változás, csak én nem olvastam róla? Vagy mi történt? A gépemmel nem hiszem, hogy baj lenne. (rendszeresen tisztítva van!! ;) )

13. Swallow

Szia!

Megnéztem, hogy nálam mi a helyzet...
    Valóban az történt amit leírtál. Frissítettem egyet és megoldódott a helyzet. Javaslom neked is.

rudcsi24 kedveli ezt.
  14. rudcsi24

rudcsi24 Fórum ismerője

Ha kilépek, és vissza, akkor eltűnik. De egy oldal ládát le tudok úgy aratni, hogy ott marad nullával. De ha átmegyek a következő oldalra, akkor is eltűnik. Azért kicsit zavaró! ;)

vörcsi66 kedveli ezt.
  15. Ganéj1

Ganéj1 Törzsjátékos

16. Swallow

Szia!

Lépj a következő oldalra majd pedig vissza. Elfog tűnni az átlépésre, majd a visszatérésre.
    Vagy frissíts egyet az F5 gombbal.

17. csendi1

csendi1 Törzsjátékos

Nálam sem működik, mindig be kell zárni a váza ikont, utána újra megnyitni- nagyon macerás a rengeteg ládát kinyitni! Délután még normálisan működött, remélem hamar kijavítják!

vörcsi66 kedveli ezt.
  18. Swallow

Szia!

Ez a javítás ma kora délután került a játékba.
    Így oldották meg egyelőre azt a problémát, hogy a ládák bontásakor ne lapozzon mindig az elejére a program, a ládák megjelenítésével.
    Egy jobbra vagy balra, majd visszalapozással eltűnnek a 0 készletű ládákat jelképező ikonok.

19. csendi1

csendi1 Törzsjátékos

Nálam sosem ment az elejére, egymás után tudtam nyitni őket! most rosszabb lett

20. Swallow

Szia!

Kizárt dolog amit állítasz! A flash ideje alatt nem ugrált vissza, amikor kinyitottunk egy ládát.
    Amióta megszűnt, azóta visszaugrált az elejére...