Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves mariannben!

    Kollégám ellenőrzése alapján beigazolódott amit fentebb írtam, hogy nem adtad be a kész alakzatot.
    A kép nálad készült:

    [​IMG]
    A zöld pipák egyikére kattints rá és utána menj a Beváltás gombra, így tudsz teljesíteni egy játékot.
    [​IMG]

    Úgy tűnik nem teljesen érted a játék mechanikáját, amennyiben ismét elakadnál, kérlek olvasd el előbb az event ismertetőjét, sokat segít!
    Itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogár-fesztivál-2024-február.24511/#post-1370677
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  2. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves gybarbara79!

    Rákattintottál erre a gombra?
    upload_2024-2-3_8-51-5.png

    Mert csak ezután kapod meg a jutalmadat.

    Válaszodat előre is köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  3. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Aktív író

    *Lúdanyó* 12335434 - köszi
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Köszönjük az ID-t.
    A problémát továbbítottuk a Központnak.
    Türelmedet kérem a válaszuk megérkezéséig.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  5. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Aktív író

    még egyszer köszi
     
    Othep kedveli ezt.
  6. mariannbene

    mariannbene Járnitanuló

    SZia! Először is köszönöm a válaszodat. De értem a játék menetét, többször volt már ez az event. Tökéletesen emlékszem, hogy a beváltás gombra kattintottam, ezután zöld pipa megjelent. A következő kockánál ismételten a beváltás után a kockán megjelent a zöld pipa. A beváltás gomb után a kért készletet levonta. Kérdezem akkor hová lett a csütörtöktől letermelt event növény (csütörtökön szupertrágyával) és hová lett a 10 malomban lekevert hátizsák. Ezt nem értem. Valami probléma van, de már mások is jelzik.
    Azért megkérdezem a becsatolt kép alapján is volt beváltásom, hiszen ott a pipa, mégis a lejátszott játék 0 és a jztalmat sem kaptam meg. Köszönöm a segítséget.
     
  7. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Aktív író

    bocs a belevau, de...beadogatod egy alakzathoz a kért dolgokat, utána alul az alakzaton megjelenik a zöld pipa, arra is rá kell kattintanod és jobb oldalon a beváltás gombra - ha így tettél, akkor vedd semmisnek, amit írtam
     
  8. mariannbene

    mariannbene Járnitanuló


    Köszi, már sikerült. De köszi, hogy foglalkoztatok a kéréssel.

    Köszi, most sikerült.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.2.24
    *Lúdanyó* kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    upload_2024-2-3_10-40-14.png

    Megérkezett a Központ válasza:

    Régi dekorról van szó - sajnos ezek így működnek.
    Keresni lehet őket, de felajánlani nem - semelyik söröskorsó fejlesztést nem fogja engedni a rendszer feltenni a hajóra...
    Ha pedig mégis láttál ilyesmit, kérlek hozz róla képet.
    Végigpróbáltuk az összeset, és semelyiket sem engedi feltenni a hajóra, kivéve a Kis söröskorsót - mivel ez az alap dekor. A többi fejlesztés.
     
    Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  10. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Aktív író

    tessék...alul direkt ott hagytam az időt is, még mindig fent van
    https://kepkuldes.com/images/140358a520e48338d09f11127e944485.png

    Képedet linkké alakítottam, mert a A fórumba feltölthető képek maximális méret nem haladhatja meg az 550 x 300 (szélesség x magasság) pixelt.
    Megértésedet köszönöm, Othep
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.2.24
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Az ilyen régi fejlesztett dekorok esetében még nem voltak függönyök, mint manapság. Az alap a Kis söröskorsó. A megszerezhető fejlesztés neve már (nem néztem utána a sorrendnek) teszem azt Nagy söröskorsó. Ez megjelenik a dekorlistában, cserélhető és ajándékozható. De ettől még lényegében egy "függöny". Ha fejlesztjük a dekort, vagyis rátesszük a Kis söröskorsóra a Nagy söröskorsót, akkor a fejlesztett dekor neve is Nagy söröskorsó lesz. De ez - mint fejlesztett dekor - nem cserélhető és nem ajándékozható. Vagyis kétféle Nagy söröskorsó van: ezek nem ugyanazok, csak éppen azonos a nevük és a kinézetük xD; de a játékban eltérő belső azonosító tartozik hozzájuk. A lényeg: ami cserélhető, az a fejlesztés; ami nem cserélhető, az a fejlesztett dekor. Sok ilyen régi dekor van (jellemzően egy sárga nyíl van az ikonjukon a dekorlistában); és pont a fentiek miatt térhettek át a függönyös rendszerre.
     
    Sali~*.*, vihence, Othep és még 1 ember kedveli ezt.
  12. *Lúdanyó*

    *Lúdanyó* Aktív író

    okés, csak akkor miért engedte feltenni a panelre vajon? lehet mégis kellene hozzá az a sárga nyíl (egyébként engem is talán ennek a hiánya zavart meg, mert így simán csak annyit látsz, van egy dekor...arról nem beszélve, hogy ezért egy virágos milyen jól jött volna :D )
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mert a fejlesztés, ami még nem került rá az alapra, cserélhető. Ha összeépítette valaki, akkor már nem. De látható különbség a kettő között nincs.
     
    vihence és Othep kedveli ezt.
  14. .dina1.

    .dina1. Haladó

    Sziasztok! A Telihold hogy-hogy nyitva van? Sehol nem látom, jelezve hogy nyitva lenne. Naptárba se.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    vihence, Kuzdern és .dina1. kedveli ezt.
  16. .dina1.

    .dina1. Haladó

    Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  17. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Szia! Szeretném megkérdezni, hogy a ma 10-re indult csomag sorozatot első megvásárolható darabját nem találom? Segítetek?
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Lapozgass a Hirdetőtáblán, a Piros kosárnál:

    upload_2024-2-3_14-21-27.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    MOST MÁR MEGJELENT A HÍREK FELÜLETEN, DE EDDIG HIÁBA LAPOZGATTAM Sehol nem volt. Köszi.
     
    Othep kedveli ezt.
  20. .rózsabimbó.

    .rózsabimbó. Junior szaki

    Sziasztok!
    csütörtök óta dolgoztam a szentjánosbogár fesztiválon, már csak 1 ablak kinyitása szükségem,
    de a motivációs alakzatoknál a 7-esnél van egy zöld pipa
    a játékom-munkám eltűnt
    megnézné nekem valaki?

    Gazda: .rózsabimbó. ID: 13932283