Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Pixelszíved van hozzá?
    A Paradicsom képregény indítása 1x Szuperhősköpeny + 2x Pixelszív-et igényel.

    Paradicsom képregény
    [​IMG]
    • Érési idő: 6:00 óra
    • Méret: 2x2
    • Indításához szükséges: 1x Szuperhősköpeny + 2x Pixelszív
    • Termény: 1 db Szupermalac figura
    • Kihelyezhető: Ideiglenes event terület
    • Kezdő mennyiség: 2 db (event területen kihelyezve)
    Szupermalac figura (termény)
    [​IMG]
    • Szükséges: eventhaladáshoz
    • Visszaváltási érték: 1714 TP, 4287 CSP / 1 db
    • Paradicsom képregény adja.
    • Beadási érték: 12.007
     
  2. adry_02

    adry_02 Junior szaki

    Köszike , hát igen rájöttem ,csak elösször bazi sok virtuális tököt, kell ültetni, aztán jön a malom, aztán az etetések és elöröl az egész így sorba ,hát ebből nem igen lesz az event befejezve , de ez már így van....
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Ne tartsd kinn mindig a 2 képregényest.
    A helyükre is tegyél földet.
    És, amikor összegyűlik elég pixelszív meg köpenyre való, csak akkor tedd ki.
    Találkoztál Genka táblázatával?
    Itt megvan, miből mennyi kell letermelni, összesen: https://board-hu.farmerama.com/thre...ltból-event-csevegő.24888/page-3#post-1385129
    (Én is a Szupermalac letermelésére mentem először.... majd meglátjuk, mi lesz belőle. :))
     
  4. milanzs

    milanzs Fórumelemző

    Sziasztok!
    Nekem egy ideje problémám van azzal, hogy a kliensből indítom el a játékot, és betöltés közben egyszerűen becsukódik.
    Lepucoltam a klienst a gépről, letakarítottam, újratelepítettem. Ugyanaz. Tudtok valami problémáról?
    Előre is köszi.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    egy-két játékos jelzés érkezett itt.
    A törlésnél fontos, hogy minden mappából töröld a programot (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), s takarítás után legyen egy újraindítás is.
    Ami segített a megoldásban már Játékostársak visszajelzése alapján, az a korábbi "400-as hibakódos probléma" esetén alkalmazott megoldás:
    1. A kliens megszokott törlése. (Telepített programok/alkalmazások > FARMERAMA > törlés)
    2. Törlést követően, a fájlkezelőt szükséges megnyitni. A fájlkezelő címsorába a következőt kell beírni, ezt követően egy entert nyomni: %appdata%
    3. Az itt található Farmerama nevű mappát töröljük.
    4. A fájlkezelő címsorába ezt követően írjuk be a következőt (beírást követően ne felejtsük el az entert): %localappdata%
    5. Az itt található Farmerama nevű mappát is töröljük.
    6. Ezt követően telepítsük a Farmerama kliens-t ismételten.
    Ha ezek egyike sem vezet eredményre, akkor ha esetleg megjelenik bármi hibaüzenet a kidobás előtt, ha azt el tudnád hozni nekünk, az talán segítene a probléma felgöngyölítésében.
    S mindenképpen szükséges Farm név és Farm ID megadása, esetleg, ha tudsz hozni információt a gépedről, milyen operációs rendszert használsz, milyen paraméterekkel bír a géped, az is segítség lehet.
    Átmeneti megoldásnak javaslom a böngészőben való játékot.
    Megértésedet köszönöm!
     
  6. milanzs

    milanzs Fórumelemző

    Először is köszönöm szépen a segítséget. Letöröltem, ahogy írtad, lepucoltam újra a gépet, újratelepítettem a klienst..
    Viszont fut a gépemen az AVG antivírus. Feldobta egy ablakban, hogy le akarja törölni a farmerama.exe file-t.. :)))))
    Persze nem hagytam neki, így most működik a farm kliensből.
    Más oldalakkal kapcsolatban is van tapasztalatom, hogy nem indul el... ezek szerint az AVG miatt lehet..??
    Még egyszer köszi!!
     
    Dolphin és aida2330 kedveli ezt.
  7. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok ! A segítségeteket szeretném kérni ! Ma reggel 5-óra 50 kor megvettem a napi +1 belépőt . Kiírta , hogy gratulálok sikeres volt ! Azóta is várom az 1 belépőt + az 1 pixelszívet ! biborka63 ID:6809366
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján 2024-05-14 05:51:17-kor történt a vásárlás, s úgy látom a Játék naplójában, hogy megkaptad, sőt már bele is fogtál a mini-játékba ezzel a belépőjeggyel is, 2024-05-14 07:42:59-kor.
    A vásárlás után időnként célszerű frissíteni, hogy gyorsabban megérkezzen a megvásárolt termék.
    2024-05-14 07:20:59-kor és 2024-05-14 07:19:26-kor játszottad el a mai két ingyenes belépődet.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. biborka63

    biborka63 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen a választ ! Késve de megkaptam !
     
    Dolphin kedveli ezt.
  10. cicavica5

    cicavica5 Utánpótlás-írogató

    Szia !
    Ne haragudj, hogy megint írok, de lassan lefog járni a citromailos előfizetésem és akkor már nem tudom meg változtatni az email címemet. Nem tudom sikerült-e utánna nézni, hogy holtart a bejelentett hibám.
    Előre is köszönöm.
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    visszakerestem az előzmény leveleket, hogy miről is lenne itt szó.
    Megtaláltam, s egyeztettem a Kollégákkal az ügyedben.
    Sajnos, ha eddig nem kaptál választ a jegyedre (Spam ládában is kerested?), akkor egy új jegy feladásra van szükség, arra már nem fognak tudni válaszolni Neked a Kollégák.
    Kérlek, indíts el egy új bejelentést, s ha megvan az új jegy száma, akkor kérlek, hozd el ide, hogy át tudjam adni a Kollégáknak.
    Elnézést kérünk a helyzetért, várjuk az új jegyet!
    Megértésedet köszönöm!
     
  12. cicavica5

    cicavica5 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Köszönöm szépen, akkor újra írok a supportnak.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  13. cicavica5

    cicavica5 Utánpótlás-írogató

    Szia !

    Mennyi idő után küldik meg a válasz jegyet, mert még mindig nem jött semmi.
    Köszönöm
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Kollégáim ellenőrizték, már két jegyed is beérkezett a mai napon, ne küldj többet. A válaszukig türelmedet kérjük.
    Megértésedet köszönöm!
     
  15. .szupernagyi50.

    .szupernagyi50. Utánpótlás-írogató

    gyopáros 7 szint gazga bili900 ID 19476009 alaphumusz a raktár szerint tultermelésben vagyok ha fát akarok késziteni akkor 0-át mutat help me!
     
  16. cicavica5

    cicavica5 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Ne haragudj, de nem kaptam róla válasz levelet.
    Köszönöm szépen!
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    benéztem Hozzád, s az alábbiakat látom.
    Az Alapanyagok tárolód a Raktárban valóban közel telített, ezért van a kisharang a sorban, de amint az Te is láthatod Alaphumuszod egy darab sincs. Luxus humuszod van 5 db. Felhalmoztál nagyon sok Alap faanyagot, így most ezeket kellene felhasználnod, dobj belőle az átalakítóba, hogy legyen helyed alaphumuszt készíteni a fákhoz.
    upload_2024-5-16_14-35-5.png

    A Gyopáron nem gumifalú a raktár, mint a Pajta a farmon. Itt figyelni kell rá, hogy amit megtermelünk, létrehozunk, azt fel is kell használni, itt nem lehet korlátlanul felhalmozni a javakat.
    Ha kisebb mennyiségben gyártottál volna Alaphumuszt, akkor be tudnád szedni az Átalakítóból, de most nincs 52 db-nak szabad hely, legalább 40 dolgot (pl. a javasolt Alap faanyagot) használj fel, végső esetben, ha nincs semmi módod a felhasználásra, akkor a jobb alsó sarokban lévő kuka ikonra kattintva ki is tudsz dobni belőle, de ezt csak akkor használd, ha semmi más módon nem tudsz felhasználni belőle.
    Amíg ilyen szűkös ezen tároló kapacitása, addig érdemesebb kisebb csomagokban az Alaphumuszt gyártani.
    Sok sikert!
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én nem haragszom, amiben tudunk, segítünk. Nem tudom, miért nem kaptad meg a visszaigazolót a beküldésről, ebben sajnos nem tudok Neked itt segíteni.
    Megértésedet köszönöm.
     
  19. cicavica5

    cicavica5 Utánpótlás-írogató

    Szia !
    Köszönöm
     
  20. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Elkészültem a mostani eventtel, de az utolsó dekort nem tudom kiváltani, pedig megvan a hozzávaló.Ez pedig az Őrfa. Eddig minden rendben ment ennél az utolsónál megmakacsolta magát. Mi lehet a hiba Vilmos05 13647886 Köszönöm, ha utána néztek. Üdvözlettel Vilmos