Minden egyéb kérdés ide

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. nex42

    nex42 Fórum-zöldfülű

  2. kandurr3

    kandurr3 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A gyopároson ütköztem bosszantó hibába. 3 területen aratás után nem tudok ültetni. (Balról a második függőleges sor) Ha rákattintok a területre, villan egyet és nincs tovább. Klienssel és firefox-szal próbálkozam, a gép ccleaner pro-val tisztán tartva. Kérem segítsetek! Kandurr3 ID: 19501702
     
    SparrowC kedveli ezt.
  3. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Szép napot!Én is a klienssel a gyopároson nem boldogulok,elkezdenék valamit csinálni villan egyet és teljesen kidob a játék.Böngészőből ment már.Akkor ez nem egyedi probléma...
     
    Szirák és SparrowC kedveli ezt.
  4. SparrowC

    SparrowC Törekvő


    Kedves kandurr3!

    Kollégám ellenőrzése alapján minden rendben működik nálad.
    Amennyiben használsz nagyítást, kérlek próbáld meg visszavenni 100%-ra, lehet az miatt nem jó nálad.

    Kérlek jelezz vissza, hogy sikerült-e megoldani.

    Köszönöm!
     
    Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  5. kandurr3

    kandurr3 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget, így működik! Az event miatt nagyítottam, kicsiben nagyon összefolytak a torták.
     
    Sali~*.*, SparrowC és aida2330 kedveli ezt.
  6. Böbebaba60

    Böbebaba60 Fórumlakó

    Nagyon szívesen!
    Örülök, hogy tudtam segíteni.
     
    Othep kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük hogy visszajeleztél. :)
     
    Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. interlala

    interlala Fórumlakó

    Üdv, írtam hogy vannak proplémáim, kaptam is választ DE sajnos az id számot nem tudom előhívni. Nem vagyok viájpitag, és az alján sem tudom meg nézni mint régen kicsiben van a farm, szóval sos kérek segítséget. Köszönöm
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A farmnév és az User ID szám, a játék böngészős verziójában a játékkeret alján található meg, klienses verzió esetén a játékbeállításokban tekinthető meg, a jobb felső sarokban lévő fogaskerékre kattintva:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. interlala

    interlala Fórumlakó

    Üdv köszönöm a válaszod, de nem vagyok kilenses tag sem így nem tudom meg nézni. De köszönöm.

    Kedves Moderátorok, elnézést a értetlenkedésem miat, meg találtam az id számot kedves Otep köszönöm a segítséget. Meg is írom újra a problémámat. Köszönöm, de sokszor el vagyok fáradva, sok a munka az osztályon és néha már ki vagyunk. Köszönöm

    Köszönöm a választ meg találtam az ID számot.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.2.24
    Othep kedveli ezt.
  11. Szirák

    Szirák Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Gazda: Szirák ID: 57262973
    Segítséget szeretnék kérni.
    Tegnap estétől nem tudok belépni a Gyopár völgybe. Ma is többször próbálkoztam, frissítés. betölt 100% ra és ott áll.
    Nem tudom, hogy nálam van-e a baj, vagy probléma van a gyopár völggyel. Egyébként is mindig nehezen tudtam belépni, általában csak egy frissítés után.
    köszönöm, ha tudsz segíteni
     
  12. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én nem tapasztalok belépési hibát, kliensben és Chrome böngészőben is be tudok lépni várakozás nélkül.
    Böngészőben vagy kliensben játszol?
    Ha böngészővel játszol, érdemes másik böngészőt is kipróbálni. Ha nem volt mostanában CCleaneres takarítás a gépeden, akkor azt is végezd el.
    Ha klienssel játszol, akkor segíthet a kliens törlése (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd utána egy Ccleaneres takarítás futtatása, majd a kliens újra telepítése.
    Az internethálózat sebességét is érdemes ellenőrizni. Amennyiben wifi routert használsz, de van lehetőséged vezetékes csatlakozásra szintén megoldás lehet.
    Ha ezek közül egyik megoldás sem vezet eredményre, akkor kérlek jelezz vissza!
    Megértésedet köszönöm:)
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia, újra!

    Kollégám gond nélkül bekukkantott hozzád, hozott is egy képet az erdődről:)
    Kérlek, próbálj belépni a Gyopárvölgybe, mit tapasztalsz? Amennyiben továbbra sem sikerül, kérlek jelezz vissza!
    A kép nálad készült:
    upload_2024-2-12_22-37-39.png

    Köszönöm:)
     
    Swartsch, Sali~*.* és Enike** kedveli ezt.
  14. Makacs5

    Makacs5 Törekvő

    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy már 2 szer a tortagyártás során nem dobta fel a tetejére a díszt, tovább ugrott.
    Utána meg elindítottam a játékot és későn dobta fel a torták képeit.

    Makacs5 ID: 50083568

    Köszönöm, ha megnézik.
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az mit jelent pontosan, hogy továbbugrott? Ha lejár a rendelkezésre álló idő, akkor nem tudja már feltenni a tortára a díszítést.
    A második problémádnál lehet, hogy pillanatnyi internet lassulásod volt, s azért jött lassabban ki a torták képe. Ha ilyet tapasztalsz, van lehetőséged frissíteni a játékot, s ilyenkor újra tudod kezdeni azt a kört, új tortákat fogsz kapni - amint belépsz a minijátékba, azonnal indulni fog.
    A Játék naplója alapján most van egy be nem fejezett Játékod, így ha belépsz az event felületre rögtön fognak jönni a torták.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem tudom miért érzed azt, hogy leráztalak, minden bejegyzésedre kaptál választ, ellenőriztem, amit tudtam.
    A játékos által felvetett problémában, pedig megvárom, hogy a Játékos mit tapasztalt, s majd ezt követően neki fogok válaszolni.
    A frissítéssel való újra kezdés lehetőségét azért írtam le neki, mert lehet ő nem ismerte ezt a lehetőséget, hogy ha nincs elég ideje megfigyelni a későn beérkezett tortákat, akkor van lehetősége új tortákat kérni.
    További jó játékot kívánok Neked!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  17. Makacs5

    Makacs5 Törekvő


    Szia!

    Megint ugyanazt csinálta, mint az előbb
    , annyi különbséggel, hogy a középsőnél a krémet nem dobta fel, hanem a alap után rögtön jött a dísz. Múltkor pedig a díszt nem dobta föl.

    Makacs5 ID: 50083568
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    esetleg képet nem készítettél a végeredményedről? Annyiban segíts még kérlek, hogy böngészőben vagy kliensben játszol? Erre az információra szükségünk van.
    Még egy ötlet felmerült bennünk a vizsgálat közben, amit korábbi event csevegőben játékostársak javasoltak: egér csere, vagy ha elemes egered van, akkor elemcsere. Egy nem pontosan működő egér okozhat olyat, hogy duplának érzi a rendszer a klikkelést.
    Ha van rá módod, cserélj egeret/elemet, s próbáld ki, hogy úgy is előjön-e az eset.
    És ha tudsz, hozz kérlek egy képet is az értékelésről, ahol látszanak az elkészült mini tortáid, ha előfordulna Nálad ismételten a jelenség.
    Köszönöm együttműködésed.
     
  19. *Csillagpor*

    *Csillagpor* Utánpótlás-írogató

    Szeretnék egy kis segítséget kérni.

    Miként tudnám befolyásolni, hogy a képen kijelölt barkács elem gyarapodjon a raktáramban?
    Mert nagyon régóta nem változik a darabszám.
    [​IMG]
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Csillagpor!

    A "Fúrógép" egy különleges szerszám a gazdaságban, amit kizárólag a Raktárházak (Füvészkert, Vadaspark, Manufaktúra, Múzeum) aratásakor fogsz tudni gyűjteni. Azt ajánlom ez esetben, hogy arasd őket rendszeresen és akkor hátha előbb összegyűlik a szükséges mennyiség.
    Itt olvashatod az infót róla :
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ház-új-típusa-2023-június.23676/#post-1324711
    Fúrógép

    [​IMG]
     
    Swartsch, genka53, aida2330 és 3 más kedveli ezt.