Mutasd a Birtokod | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Galadriel, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    [​IMG]

    Ilyen ládát a 2020.január 29-én meghírdetett Ládás válogatás-Mini eventből kaphattunk.
    A Ládás válogatás ládáját a mini event >>>Különleges ládái adták/adhatták.

    Különleges ládák csoportja

    [​IMG]
    1 Felszerelése láda IV
    Ládás válogatások ládája
    1 Csodák ládája
    1 Tökfilkó állatos láda
    1 Farmaranyos láda
    1 Rezeda kincseinek ládája


    Részletes ismertető: Ládák rejtelmei
     
    koko.54, Galadriel, farmercsaj és 7 más kedveli ezt.
  2. kicsicica!!!

    kicsicica!!! Fórumelemző

    Sziasztok, szép hetet!

    Kicsit lemaradtam itt a tippelgetésben, de gratulálok mindenkinek a nyereményekhez! :)
     
    koko.54, Galadriel, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  3. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia! Sziasztok!
    Kedves -Anyu-!
    Merjünk álmodni!
    Az én tippem:1 db FA fa, 2db levéltánc, 1db kukacosodás, 1db Ingrid tanítványa, 1 db pöttyös ernyő gomba, 2db pockos, 1db pogó show
    59597fb86e681cbe7b73b215c55fe99d.gif Hát ha sikerül az a FA fát elcsípned!
     
    koko.54, szellorozsa, farmercsaj és 5 más kedveli ezt.
  4. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Következő játék!
    MB-eknek, meg akik akarnak!
    Kitettem 9 piccoló ládát, tippeljétek meg mik lettek!
    aki a legjobbat tippeli, az cserekor kap 1 pocok légyfogót!
    Remélem lesz decemberben csere-bere...:p
    Képet most mentettem...
    Tippelni 2022.11.20 vasárnapig tudtok!
    Eredményhirdetés azonnal...
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2022/11/14/b8ab208ee6f720037b773ba7c146c512.jpg
    Segítség a piccolóból nyerhető dekorokról.

    Tippek:
    Zsaniapu:
    Pogóshow 2, Élőholtkincs 1, Levéltánc 1, Kicsobbanóöröm 1, Varázskalap 1, Virágosdallamok 1, Gyepek ura 1, Havermackó 1
    Koko:
    1.Pöttyös gomba,1.Pocok legyfogo,2.Viragos dallamok,2.Elöholt kincs,1.Havermacko,1.Varazskalap,1.Pogo show.(sok-sok FA fa)
    Kuzdern Norbi:
    1 Gyepek ura, 1 Fényfesztivál, 1 Havermackó, 2 Kukacoskodás, 1 Élőholt kincs, 1 Pocok légyfogó, 1 Jack ajándéka, és 1 Ingrid
    Vízöntő Erzsike:
    1 db FA fa, 2db levéltánc, 1db kukacosodás, 1db Ingrid tanítványa, 1 db pöttyös ernyő gomba, 2db pockos, 1db pogó show
    BallaMarika:
    Pogóshow 1 db.Levéltánc 1.Kicsobbanó öröm 1.Pöttyös ernyő gomba1.Haver mackó 1 .Jach ajándéka. 1 .Virágos dallamok 1.Ingrid tanítványa 1.
    Élőholt kincse 1.
    Jófarmerlány:
    1 Kicsobbanó öröm,1 Pogo shaw,1 Levéltánc, 1Havermackó, 1Gyepek ura, 1Pöttyös ernyőgomba, 1Kukacoskodás, 1Végtelen kincskeresés, 1Ingrid tanítványa.
    Cilikém:
    1 db Jack ajándéka, 1 db Tündér termálforrás, 1 db Havermackó, 1 db Kukacoskodás, 1 db Virágos dallamok, 1 db Pocok légyfogó, 1 db Végtelen kincskeresés, és 1db Élőholt kincs. 1db Farmaranyfa

    *****************************************************************
    Tessék tippelgetni drágáim.
    Nagyon szomorú vagyok,:cry: ma elment a papáék Morzsi kutyusa, tegnap én raktam a helyére, csak feküdt, nem evett, nem ivott, decemberben lett volna 15 éves...:(hívtam az orvost, azt mondta holnap, azaz ma 13.30-ra tud jönni. Mondtam jó. Ma du.-án 13.15-kor elment...:cry:
    Mintha érezte volna...
    Megviselt.:cry:
    Emesémről még semmi hír?????
    Nem azt mondta, hogy beviszi a laptopját? Holnap után lesz 1 hete, hogy nem jelentkezik...:sleepy::oops:
    Szavazok.
    ************************************************************
    Holnapi event!
    1 hatalmas segítség a zseniális Tomától!
     
    Utoljára szerkesztett: 18.11.22
    koko.54, Galadriel, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  5. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Sziasztok ! Voksoltam ! Anyuszi nagyon sajnálom a kutyuskát !
    Jó éjt mindenkinek !
     
    koko.54, Galadriel, cili53 és 6 más kedveli ezt.
  6. ballamarika44

    ballamarika44 Fórum parancsnoka

    Sziasztok !
    Anyu te sem tudsz Emeseséről?
    A holnapi event a fiuk játéka.
    A tippelésem a következő: Pogóshow 1 db.
    Levéltánc 1.
    Kicsobbanó öröm 1.
    Pöttyös ernyő gomba 1.
    Haver mackó 1 .
    Jach ajándéka. 1 .
    Virágos dallamok 1.
    Ingrid tanítványa 1.
    Élőholt kincse 1.
    Sok szerencsét kívánok és legyen valamik helyett egy FA fa. Marika
     
    koko.54, Galadriel, farmercsaj és 8 más kedveli ezt.
  7. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Mesi tényleg jelentkezhetne már, lehet mégsem vitte be a Lapitopit, talán nem engedték.:(

    Anyóca, borzasztóan sajnálom Morzsikádat.:( Nekünk is Morzsi kutyusunk van és már több 16 éves. kicsit süket, fogatlan és a látása sem az igazi, de így is imádjuk!
    upload_2022-11-15_23-4-5.png

    Tippelésem: Kicsobbanó öröm, Pogo shaw, Levéltánc, Havermackó, Gyepek ura, Pöttyös ernyőgomba, Kukacoskodás, Végtelen kincskeresés, Ingrid tanítványa. /mindegyikből 1-1 db./

    Szép álmokat mindenkinek!

     
    koko.54, Galadriel, farmercsaj és 6 más kedveli ezt.
  8. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Jó reggelt és szép napot mindenkinek! :)

    Köszönöm,ilyenről még nem hallottam. :)
    Sajnálom a kutyuskát! :(
    Cuki a te kutyusod is! :)
     
    koko.54, Galadriel, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Kaptunk 2 bahás gazdakörit...a kakaó vita feladatban, kaphatsz te is ilyen ládát [​IMG]
     
    koko.54, Galadriel, **jeje** és 7 más kedveli ezt.
  10. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szép álmokat mindenkinek!
     
    koko.54, Galadriel, farmercsaj és 7 más kedveli ezt.
  11. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..én is szeretem a cigány dalokat...ez milyen film volt..mi volt a címe...gondolom valami újabb lehet...vagy ki tudja:)
    Szia én is sajnálom a kis Morzsikát..:( annyirra hozzá tud nőni a gazdájához.:inlove:
    Majd én is tippelek..Emese remélem jól van..biztos már csak írni fog:music::inlove:.
    Szia.. jajj de kis cuki kutyus nem is látszik rajta az idő...milyen szép bundája van..aranyos:)
    Szavazok.
     
    koko.54, Galadriel, farmercsaj és 8 más kedveli ezt.
  12. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    A film címe Átok és szerelem, ez egy régi film, nekem nagyon tetszett , nagy színészek is játszanak benne, és nagyon szép dalokat énekelnek. A címében benne van miről szól. Érdemes rákeresned, szerintem neked is fog tetszeni. Jó szórakozást hozzá. Majd írj véleményt róla, kíváncsi vagyok a véleményedre.:)
     
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia..köszi...rendben rákeresek..még nem tudom mikor nézem meg...de mindenképp ha nem is végig..bele nézek.
    Hát miről is szólhatna.;):)
     
    koko.54, Galadriel, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  14. cili53

    cili53 Fórumelemző

    Szia!

    Piccolo láda tipp:

    1 db Jack ajándéka, 1 db Tündér termálforrás, 1 db Havermackó, 1 db Kukacoskodás, 1 db Virágos dallamok, 1 db Pocok légyfogó, 1 db Végtelen kincskeresés, és 1db Élőholt kincs. 1db Farmaranyfa:)

    Nagyon sajnálom a Morzsi kutyát, nagyon együtt érzek veled, a mi Marci kutyusuk februárban ment el:cry:nagyon megviselt .:cry:

    " a leghűségesebb barát"

    [​IMG]

    Remélem nincs semmi baj Emesével, ma egy hete volt a műtét.

    Szia!
    Nagyon aranyos a Morzsi kutyus, nem látszik rajta hogy már több mint 16 éves:) A mi kutyusunkat 2 hónappal a 13. születésnapja előtt kellett elaltatni:oops: nagyon hiányzik.:cry:


    Sikeres focizást mindenkinek, én már befejeztem, rúgtam 1 öngólt is!xD:inlove:
    .
     
    koko.54, Galadriel, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  15. yucee

    yucee Fórumszaki

    Sziasztok!

    Aggódok, de bízom benne,hogy holnap szabadul Mesi és hétvégén jelentkezni fog.

    Sajnálom Anyu, Cili a kutyuskákat, pocsék egy érzés, első nekem a testvérem volt, még óvodás voltam, mikor anyukám hazahozta, 14 évet élt. Felnőttként valóra váltottam gyerekkori álmom, vettem egy leonbergit 9 évet élt, csak..., őt ti is láthatjátok. Műtve lett,de sajnos áttétes lett, tüdejét is megtámadta..hétfőn jött volna az állatorvos elaltatni, vasárnap reggelre elaludt...4 napot szenvedett, először senki nem volt hajlandó könnyíteni rajta, az idő megoldotta, én amikor csak tudtam, mellette voltam és szeretgettem. Minden kutya társa az igaz gazdának. Nagy ölelés nektek.
     
    koko.54, Galadriel, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Most egy kis saját birtok. Ami nem biztos, hogy az. ;)
    Nem biztos, hogy itt, de valahol írtam, hogy eléggé megváltozott az életünk. Nem akarom fokozni az okokat, de biztos érthető lesz. Nejem váltott munkahelyet, nem bonyolítom, mindjárt a lényegre térek. :D na szóval, most hamar elmosogattam, előtte elraktam a lányom által elmosott dolgokat. Konyhaszekrény közepén vannak a tányérok. Múltkor szó volt róla, hogy elfogytak a csokik. Sport szelete szeretem nagyon, az még megmaradt a múltból. D Párom mondta, hogy nagyon drága lett, majd vesz, ő egy nagyon akció nézős, nem is foglalkoztam vele. Vissza a törölgetéshez. Ahogy kinyitottam, egyből láttam, hogy volt a tálban a már említett csokiból.
    Ilyenkor mindig lefagyok, hogy azért milyen jó, ha valaki ennyire szeret. Ez most csak egy kis dolog, de hál Isten sokszor érzem.
    Szóval, van, hogy azért vissza pörgetné az ember az időt... ;)

    __________UPDATE___________

    Vissza jöttem. :D ezmárbecarás :D De majd meglátjátok ;)
    Ezt kb. egy hónapja kaptam. Gondoltam, hogy megelőzés képen elfogyasztom majd úgy, hogy észre sem veszik. Szépen nyitogattam sörnyitóval úgy, hogy amikor vissza zárom nem lehet észre venni. Ma valahogy nem sikerült. Annyit játszottam vele, hogy kiderült, hogy csavaros. :D Még mindig nevetek. ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.22
    koko.54, Galadriel, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  17. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Szavaztam.:)
    Szellőcske, Morzsi kutyusunknak a fényképen nem igazán szép a szőre, szeptemberben készült a kép, pont elötte nyíratta le a lányom.
    Látnád, mikor szép, hosszú a bundája, olyan mint a selyem. Imádnivaló egy kutyuli.;)

    Zseni-apu, szerencsés vagy a pároddal, még csokival is kényesztet, az én párom is szokott nekem venni csokit és amikor látja, hogy eszegetem, mindíg mondja:"Neked egy egész csokigyár kellene".:D /A sportszeletet én is szeretem.:)/
    Szép álmokat mindenkinek.
     
    koko.54, Galadriel, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  18. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Szavazok. Jó volt olvasgatni titeket, köszönöm a részvétet Morzsikánknak. :cry:Akarok 1 kutyust anyunak, mert nagyon szomorú... Már nézegettem neki kis kutyukat... Nagyon rossz elveszteni valakit, aki az életed része évtizedeken keresztül...:(
    Drágasszág! Hol vagy?????????? Senkinél nem jelentkezett? Én írtam neki még a múlt héten bagolyt, semmi válasz...:(
    Remélem minden rendben.
    Zseniapu! Hozod a formád, nagyon nagy lehetett, ahogy nyitogatod a sörösüveget, és nem jön a kupak....:wuerg:xD
    A kis párod te is lepd meg!:inlove:
    Én még eventelek, még nem fociztam, csak gazolok...:p
    Vigyázzatok magatokra, egymásra.
     
    koko.54, Galadriel, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  19. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia!
    Bizony ez nem is olyan kis dolog, remélem te is viszonzod egy kis kedvességgel. Amúgy a képen egy tökéletes, szép, családnak látszotok.
    Idő??? Hidd el, a napnak minden perce számít.
    Szóval tartsatok össze, szeretetet adni, oda figyelést a másikra!!!:inlove::inlove:
     
    koko.54, Galadriel, jófarmerlány és 6 más kedveli ezt.
  20. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Emesém írt! Most ért haza, minden rendben volt, csak elkapta valami nyavaja, megfázás. Jönni fog, ha lesz ideje!;)
    Olvastátok?
     
    koko.54, cili53, Galadriel és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.