Visszajelzés Neonfényes ólak 10. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Ez nagyon jó, ügyes vagy gratulálok!xD Ez egyszer nekem is sikerült a papagájoknál:D, az eventtel én is készen vagyok:D
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszi :D
    Ebben óriásit tévedsz, ha én ezt kavirnyálom olyan mennyiségű lekváros buktát ettem volna, hogy neked is jutna belőle..
    :D:music::oops:
    Nem tudok keverni, már régóta nem is csinálom, mert a 4. szinttől feljebb bukok minden keverést xD:cry:xD
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Könnyű, laza event, köszönöm BP.
    Ahogy mások mondanák, egy kis kavirnyálás:D
    [​IMG]
    S ha már lúd, legyen kövér, illetve pénzes az a kacsa:inlove:
    [​IMG]
    Egy idő óta /ősz/ kavarom a tenyészállatokat. Az elmúlt tíz év alatt nem emlékezem, hogy alap állatból arany, de még ezüst tenyészet is lett volna.
    Sok sikert mindenkinek, jó nagy ugrásokat.:inlove:;)
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Erre rácsodálkoztam:
    [​IMG]
     
  5. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Én is végeztem, hát jobb volt mint az előző fagyos event.
     
    osztrak12, -kaktuszable-, Rebcsok és 3 más kedveli ezt.
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    nálam csak tolvaj holló lett a legnagyobb alapokból:p
    még lehet csinálom,de csak a hollót,a ludak nem fogtak meg annyira:music::D:D:D
    aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  7. verda

    verda Haladó


    Szia, kérdésem az lenne, hogy "Azok is meg tudják csinálni az eventet, akiknek nincs kiváltva Jack boltjából a hollótenyésztés" hogyan? A tenyésztésnél az állatoknál a hollóm szürke és azt írja, ha rámegyek, hogy Jack üzletében váltható ki Telihold alatt. Köszönöm.
     
    osztrak12 és tina07141983 kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A piacról tudod akkor megoldani. :)
     
    osztrak12, tina07141983 és Kuzdern kedveli ezt.
  9. verda

    verda Haladó

    Megtaláltam egy előző oldalon a választ. Sajnos nem működik környíl után sem. Írok HELP topikba :)
     
  10. verda

    verda Haladó

    Hát... az egy kicsit nagyon drága bulika lenne, miközben van hollóm. Csak nem férek hozzá. :)
     
    osztrak12 és tina07141983 kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A holló tenyésztéséhez Jack boltjából ki kell váltani az engedélyt.
    Ha azt megszerezted, akkor a tenyésztés helyszínén- tenyésztelepen- már lehet a színes hollókat előállítani.



    Hollótenyésztés - a hollótenyésztés jogának megszerzése

    [​IMG]

    Hozzávalók:
    • 2000 Gülüszem
    • 1500 Horrorgaz
    • 2000 Agyvelő
    • 2000 Sírkő
    A hollótenyésztésről itt található részletes leírás:
    Hollótenyésztés - Ahol nem ritka a fehér holló

    Magához a Neonfényes ólak eventhez a holló beszerezhető a színes állatokkal együtt a piacról.

    Ismertetőből:

     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Akkor a tenyésztési jogod nincs meg?
     
  13. verda

    verda Haladó

    igen, mivel nem tartottam fontosnak, hiszen annyi mindent kell kiváltani. Ha tudtam volna ezt, akkor kiváltottam volna. Megvenni ennyi hollót egyszerűen képtelenség, vagy legalábbis nem az én pénztárcámhoz van szabva, sajna :)
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Az event nincs kész hisz el se kezdtem...de kész lesz...xDxDxD
     
    marcsi152, cumi83, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    1. Tölgyről kiváltottad már a Sittes hollót?
    2. Nyitva a Teliholdas kert, ki tudod váltani a tenyésztési jogot.
    3. Várhatóan lejjebb mennek majd az árak holnapra-holnaputánra, érdemes figyelni. Az egész event megcsinálható 2 alap, 1 szürke, 4 albinó, 3 mexikói, 2 tolvaj és egy sittes hollóval. De pl. nálam a tolvaj alig drágább a mexikóinál, érdemes számolni...
     
  16. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok! Neonosokkal kész vagyok :D:cry::cry::cry:
    szép estét mindenkinek:inlove:
     
  17. verda

    verda Haladó


    Köszönöm, köszönöm, köszönöm :inlove: és még egyszer köszönöm, ezt eddig senki sem mondta :)
     
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Toma!:)
    Gratulálok! - erre én is rácsodálkoztam, hisz ritkán fordul elő, hogy két nagyobb tenyészet jöjjön egyszerre.
    Gondoltam egy merészet, hátha;)
    [​IMG]
    Annyira nem lett szép mint a tiéd, de nekem ez is nagyon tetszik.:inlove:
     
  19. Laura2001

    Laura2001 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Megcsináltam a neon lúdólig, de tovább nem tervezem, mert lehet hogy kicsit giccsesek az előző neon ólak, de a mostani kicsit sötétre sikeredett! A rózsaszín holló jobban tetszik! Felhőket nem tudom mindig aratni, csak ha van kedvem annyit kattintgatni, ez a felhő nem villanyozott fel! Sok sikert azoknak akik még nincsenek készen, gratula azoknak akik már készen vannak!
    Laura
     
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ebben egyetértek. Feketék/szürkék az ólak, nem neonosak. Csúnyára sikeredtek, ez tény. Nekem sem tetszenek! :(
    Sosem láttam még ilyen ronda neonnak nevezett ólakat... Ezek inkább olyanok,mint amit hamuban meghempergettek.. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.1.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.