Visszajelzés Nyolckarú szörnyszitter - panaszláda

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 28.2.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU


    Ez itt az event panaszládája!
    Ide várjuk a panaszaitokat az eventtel kapcsolatban!


    Nyolckarú szörnyszitter

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2024. február 29. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2024. március 6. (szerda) 22:00 óra


    Event jellege: növénytermesztős, felröppenős, beszállítós
    Eventnövény: Vuduvirág
    Az event felröppenője: Babacsörgő
    Malomtermék: nincs

    Különleges kellék: nincs
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 3. farmos szint
    Az event nehézségi fokozata: közepes

    Az event a Teliholdas főfarmon zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Főfarmon, Szédült szántón, Erdei tisztáson, Bahamarama ültetvényen, Esőerdőn, Zuhatagok szigetén, Teliholdas főfarmon megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Az event kizárólag a Teliholdas főfarmon zajlik, az event bejárata a fentebb felsorolt területeken is elérhető.

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.

    Az event csevegője >> ITT << érhető el.
    Az event ismertetője
    >> ITT << olvasható.

    [​IMG]
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU


    Ne feledjétek, ide kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszaitokat várjuk.

    Az event csevegőjében várjuk a taktikai, segítő hozzászólásokat.

    A panaszláda kizárólag az eventtel kapcsolatos panaszokra van fenntartva!

    Sikeres játékot kívánunk!
     
    maszilva, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  3. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Panasznak nem mondanám, inkább csak kérdés, bár annak is költői. :)
    Vajon milyen elgondolás van a mögött, hogy egy 36 órás felhőre betesznek olyan ajándékot is, aminek igazából nem nagyon lehet kihasználni a lehetőségét.
    Azt nem tudom, hogy ki hogy arat, én magam a 36 órás százalékos felhőt pl. kétnaponta aratom. A teliholdas világ általában pár nap.
    Nekem ez olyan "Mátyás király szindróma". Adtam is meg nem is.
     
  4. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Luca_511!

    A Kísértetjárta kúriát ne felejtsd el, ami mindig nyitva van és az ott található Jutalmazó tárgyakra is hatással van a Felhősor.
     
    kishajni, farmerSS, pisti243 és 5 más kedveli ezt.
  5. Luca_511

    Luca_511 Fórum hercege

    Köszönöm, hogy reagáltál, bár a hsz-ban ez a mondat volt a lényeges:
    "Vajon milyen elgondolás van a mögött, hogy egy 36 órás felhőre betesznek olyan ajándékot is, aminek igazából nem nagyon lehet kihasználni a lehetőségét."
     
    szöszi50 és bogisaci60 kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia. :)

    Mi az, amiről úgy gondolod, nem lehet kihasználni?
    Igen, ami a felhő állatos, fás, növényes jutalmát illeti, valóban csak teliholdkor tudod kihasználni.

    Viszont a TP-s részt mindig tudod használni, hiszen a rémséges dekoroknak fenntartott Kísértetjárta Kúria egész évben nyitva van.
    Teliholdas területre ható bónuszok
    Hol?TPTermésIdő
    Teliholdas területekenKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    A normál és bahás farmmal kapcsolatban pl. eddig is voltak vegyes felhők.
    Tehát pl. a +1 állat hatását nem tudod valaminek mindig kihasználni, de a láda- vagy TP-adót igen.
     
    Luca_511, vihence, Swartsch és 5 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezeknek az ilyen olyan bónuszoknak az a jó oldala...;) Ha véletlenül ható időn belül aratok valamit... rácsodálkozok... Nahát.... ez hogy lett ennyi;)
     
    SparrowC, inanna11 és Othep kedveli ezt.
  8. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    51 perce, 3 újratöltéssel nem bírok egy területet learatni. Mivel event van, a horror-főfarmmal kezdeném, de nem megy. Virrasztok, de minek? Éjjel máskor nem szokott ilyen gond lenni.
     
  9. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    -kata1939-vagyok. ID:44223616 Nincsen Nyolckarú szörnyszetter felhősorom. Szeretném ha megnézné valaki és intézkedne. Köszönöm.

    -kata1939-vagyok. Az előbb rosszúl írtam . Nyolckarú szörnyszitter felhősorom nincs.ID:44223616.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.3.24
  10. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Nem találod a Paszulyon a felhőt? Ha fent a keresőbe elkezded begépelni a felhősor nevét, akkor ki kell, hogy adja. Vagy lent a befejezetlen felhőkre, ha rákattintasz, ott is meg kell találnod, akkor azt a kategóriát végig kell lapoznod. Egyszerűbb a nagyítónál beírni a felhő nevét. :)
     
    PalMa, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  11. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    aida2330 köszönöm, megtaláltam. -kata1939- voltam.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  12. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szuper, nagyon örülök:)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  13. Tama9

    Tama9 Utánpótlás-írogató

    Nagyon lelassult a játék mióta ez az event belépett. Csütörtök reggelig pihenő.
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    örülök, h meglett a felhőd.
    Két dologra figyelj a jövőben kérlek:
    - a panaszláda nem alkalmas segítségkérésre, ilyen bejegyzéssel a Segítségkérő topikokat szükséges felkeresni
    - ne írj egymás alá két bejegyzést, ha elrontottál vmit, vagy kiegészítenéd, akkor a Szerkesztés gombot szükséges használni, ha mást írnál, akkor az elsőt tudod törölni (én most összevontam a két bejegyzésed)
    Köszönöm, ha így teszel. További jó játékot!
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    másik topikban azt írták a Játékosok, hogy a Windows hó eleji frissítése lassította be a játékot, s miután az lefutott, megoldódott a helyzet. Szerintem érdemes Neked is még egy próbát tenni.
    Kérlek, hogy hibabejelentést ne a Panaszládában eszközölj a jövőben, hanem a Hibák, problémák topikban, megadva a Farm neved és Farm ID-t, illetve azt, hogy kliensben vagy böngészőben tapasztaltad-e a problémát.
    Megértésedet köszönöm, s drukkolok, h rendbe jöjjön Nálad is a játék sebessége.
     
    -ágianyu33-, Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Igazán adhattak volna még egy napot az eventhez, vagy csak a telihold maradna nyitva, mert akkor a Kriptamécses kaktusz is beért volna. Na de mindenkinek nem lehet a kedvére tenni. Amúgy jó kis event volt, lehetett a pajtát is töltögetni.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem hiszem, hogy direkt csinálják, de általában mindig így jön ki. :D
     
    vihence kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.