Oázis

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: Imi*, témanyitás ideje: 21.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swartsch

    Swartsch Fórumprofi

    Szia Salikám! :inlove:
    Köszönöm szépen!! :) Viszont messze nem tudnék itt tartani a rengeteg segítséged, jó tanácsod nélkül, amiért nagyon hálás vagyok!!!:inlove:
     
    alex0824, mimi, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nekem nincs pin kódom. Csak egy darab papír, amit itthon felírok a monitorom alá és arról pötyögöm be a kódot, amikor vásárolok. Nem nagyon éli meg az egy hónapot. Volt, hogy vettem 3x 25000- st egy hónapon belül.
     
    alex0824, mimi, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  3. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    [​IMG]Sziasztok....

    Pocokformára nyírtam a díszkeretet...tillárom haj.ÁM a sajtszobrokkal már nem vagyok ilyen jókedvű.Nálam most a tejesbödön, nekem inkább tejeskanna, de az sajnos hijjjján van.Majd beérnek a fák a szédültön és akkor valamelyest enyhülnek a hiányok.

    Mónika,
    ahogy tanítód is mondá, nagyon szépen haladtál, igazán gratulálok hozzá,hogy már a lanovkát is megjártad.Tartson nagyon sokáig ez a szép lelkesedésed!!!!Kívánok hozzá további sok sikert!!!

    További szép napot kívánok!!!
     
    alex0824, aida2330, mimi és 4 más kedveli ezt.
  4. Swartsch

    Swartsch Fórumprofi

    Sziasztok! :)
    Szép délutánt Mindenkinek! :)
    Remélem mindenki jól van! :)

    Szia :)
    Mintha csak magamat hallanám! ;)
    Szia :)
    Nagyon szépen köszönöm, aranyosak vagytok! :inlove:
     
    alex0824, mimi, -elzemari- és 3 más kedveli ezt.
  5. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Káprázik a szemem a sok nullától. ;)
     
    alex0824, mimi, -elzemari- és 3 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Szia! Áthoztalak ide, ott nem a témához tartozik.
    Toma itt #4744 levezeti. Jó tanulmányozást kívánok!
    Szia Mónika!
    Ügyes kislány vagy, tudod mihez kell nyúlni, hogy elérd a célod! Csak gratulálni tudok. no jó mást is.:inlove::D
    Szia Apja!
    Tudod, ön dönt.;) Tégy kedvedre. Akkor azért nem látsz levonást az összegből.
    Szia Marcsika!
    Hogy haladsz az eventtel? Kell még röpi? Tillárom melyik?:)
    Szia Sylja!
    Azt mondod rosszul látod? Apja ritkán téved, talán még szemüvegje sincs.;)
     
    alex0824, Swartsch, mimi és 4 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Mindenki téved, csak van, aki beismeri és van a főnököm. :D ;)
    Nagyon akarnám, vissza tudnám nézni, hogy mennyit vettem és mennyit vásároltam, de most elakadtam az első vásárlásom felkutatásában. :D Még szerencse, hogy nem ez akadályozza a belépésem.
     
    alex0824, Swartsch, mimi és 4 más kedveli ezt.
  8. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt kívánok!!

    Az idő gyönyörűűű, egy árva, kóbor bárányfelhő sincs az égen.Maradjon is igy!!

    Tillárom haj, a felhő beüzemelve, köszönöm szépen a támogatást, de már megoldódott egy kis nullázással.

    Program, kinek mi??,Én elballagok körbenézek, mert a Papa dédunokája megy novemberben bölcsibe és egy két holminál nem árt, ha van segítség.

    Legyen derűs és vidám a napotok, mosoly.....
     
    alex0824, Swartsch, mimi és 2 más kedveli ezt.
  9. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok Barátaim!:)
    Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi befolyásolja a felreppenőket?
    Mármint azt tudom, hogy ott van az Élő legenda I-II, illetve a páncél Panni.
    Továbbá különböző felhők és/vagy dekorok növelik az esélyét.
    Akkor, hogy lehet az, hogy ameddig nálam bőséges áradat jön, addig egy hozzám hasonló, majdnem velem egyszinten lévő gazda szinte alig kap valamit?
    A fent említettek neki is megvannak.
    A válaszokat előre is köszönöm!:)
     
    alex0824, mimi, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Palika! Sziasztok!
    Mondhatnám azt, hogy a népszerűség a különbség oka. Talán a játékban töltött évek száma. Esetleg a szerencse faktor. Ám nem tudom pontosan. Sokan panaszkodtak hasonló esetekre. Nálam a bónuszládák ilyenek, van abban mindenféle, de a tp bónuszokon kivül nagyon-nagyon ritkán egy-egy bevételi bónusz.
     
    alex0824, mimi, -Palika17- és 4 más kedveli ezt.
  11. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Toma erről már többször írt :) Hosszú érésű növények jobban adják a felröpit, mint a rövidebb érésűek. Nemesítéssel, illetve a bahán a Maja maszkkal lehet segíteni az érési idő csökkentésen.
    Szerintem abból adódik az eltérés közted és a Szomszédod között, hogy más növényt ültettek vagy nem csak növények vannak kint adott területen. Vagy nem ugyanannyi Panni van kint egy-egy területen.
    Az event csevegők elején is van egy összefoglaló a felröpik szerzéséről - de gondolom, ezt ismered
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877438
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.23
  12. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Sali!:)
    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!:)
    Szia Mici-farmer!:)
    Köszönöm szépen a válaszodat!:)
     
    alex0824, mimi, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!:inlove:
    Szélvész kisasszony! Hatalmas gratulációm! Ma is behúztad!;)

    Nincs mit Palika, hisz csak találgatunk. Tudom ez nem vigasz. Vannak dolgok melyekre talán sosem derül fény.
    Abban bízzatok, hogy egyszer csak-csak fordul a szerencse.;)
    Marcsikám! Hogy sikerült a tegnap látogatásod? Sikerült a terved dédikével kapcsolatban? Gratulálok a felhősödésedhez.;)
    Apja, ezek a főnökök már csak ilyenek!;)

    Nagy boldogság nálam, az UH-k próbáltak kibabrálni velem, de juszt sem hagytam magam.:D
    [​IMG]
    Sok sikert, szerencsés játékot kívánok Mindenkinek!;)
     
    alex0824, mimi, -Palika17- és 5 más kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Gratulálok!
    Ez olyan, mint a Napraforgódomb. :D Karácsonyra én is készülök a beköltözéssel. Sajna ma bementem postára, de nem tudtam anyagi javakhoz jutni. Pedig az akciót is kihasználtam volna. Kár, hogy ilyen rövid időre tervezik mostanában ezeket. Mondjuk a három órás PP akció jobban tetszik. :D Vicc az egész. Munkások is végeztek nálam, kézzel aratom a Gyopit. Semmi változás nincs, se enter, se gyors vetés, nem is sorolom, mert még Kazit is felhúzom vele. :D ;)
     
    alex0824, mimi, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ne is mondd nálam még az F5 sem működik... pedig néha nagy szükség lenne rá :oops::D
     
    alex0824, mimi, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  16. Swartsch

    Swartsch Fórumprofi

    Szép estét Mindenkinek! :)

    Szia Salikám! :inlove:
    Nagyon szépen köszönöm!!! :)
    Hatalmas gratula neked!! :inlove: Nagyon szép a napraforgódombod! Nagyon ügyes vagy! :inlove:
     
    alex0824, mimi, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  17. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia Sali!:)
    Köszönöm szépen a jókívánságot!:)
    Látod-látod, az élet egy nagy csupa kérdés és találgatás.:D

    Sziasztok Barátaim!:)
    Na ti hogy smint álltok az új eventhez? Belekezdtek, készültök rá?:music:
     
    alex0824, mimi, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szép estét kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Palika a tervem a következő. Amaránttal várom az eventet, a Bölcs Tölgynél egyenlőre maradnak a mamut fák. Bontani csak akkor fogom, ha a korom miatt szükség lesz rá.
    Nem a kedvencem ez az event, némi mérlegelés után döntöttem, hogy a felhőig elmegyek és ott be is fejezem. Mamut fám van annyi, hogy nem fér el egy területre. A felhő nem tematikus, de a dekorokat is megszerezhetjük miközben a felhőig érünk.
    Ehhez kell 52 lejátszott játék. Nyilván próbálok majd minél több pontot szerezni, majd kiderül, hogy fog sikerülni.
    Mivel egy detektív eszközt kapunk, már csak 52-re van szükség a felhőig, ami 20280 eventnövényt és 1560 felrepit takar.
    A kerék adománya ki tudja milyen lesz, ezért ha minden kötél szakad a kamra polcról szedem le a bevételi bónuszokat. Talán egy-két Yackot is feláldozok. Van 3 felhőm ami szupertrágyára hat, ezzel rövidítem a felszaporítást és a első pár kör enövény letermelését.
    Néhány kört biztosan szupertrágyázok és kkatázom. Míg szaporodik a főfarmon az enövény az első körökben, addig a szédültön indítok pár kör nullázást amaránttal.
    Ti eventeztek?
    Szia Mónika!
    Köszönöm szépen. Gyerünk, gyerünk, már neked sincs sok hátra.;) Felhősorod sikerült?:)
    Szia!
    ÁÁÁÁ, nem! Csak a napraforgódomb egy kis szeletkéje. Hamarabb oda fogsz érni, karácsonyra már új részt is ki fogsz tudni váltani.
    Az akció elég furcsára sikeredett a rövidsége mellett. A gyopin a munkásokkal való aratás leginkább a felröpik számában mutatkozik meg, velük könnyebb a gyűjtögetés. Valakit fel kellene ébreszteni [​IMG].
     
    alex0824, mimi, zsani_apja és 3 más kedveli ezt.
  19. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Jól van, akkor úgy látom, hogy akkor te már egy kész, teljes tervvel-menetrenddel felkészültél.:):music:
    Ááá, most ezt mi átugorjuk.:D Csatlakozom hozzád és kissé kevésbé szerető eventek csoportjába tartozik nekem is.:D
    De egyébként most mindketten termelésbe fogtunk. Szépen visszatettünk minden ólunkat a helyére. A fák is pipák, úgy hogy már csak növényeket kell ültetgetni. Illetve még ezerrel termelem az állataim tápjait.:music:
     
    alex0824, mimi, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  20. Swartsch

    Swartsch Fórumprofi

    Sziasztok, szép estét Mindenkinek! :)
    Szia Salikám! :inlove:
    Az felhő egy picirit még odébb van, most lettem 9 és az 10-nél jön... de már látom odáig az alagút végét :)

    Szia Palika! :)
    Én csatlakozom Salihoz. Felhőig megyek csak. A világban nincs annyi zöld csepp ami ehez kéne! Legalábbis nekem biztos nincs :)
    Mamutok jók lennének, de ennyit nekem nem ér!
     
    -Palika17-, alex0824, mimi és 4 más kedveli ezt.