Visszajelzés Otthonülők csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 10.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. agiszentm

    agiszentm Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, a 29. feladatnál nem tudom beadni a kyvánt 950 darab molyhos napvirágot, hiába klikkelek a beadás jelre nem történik semmi, tud valaki ebben segíteni?
     
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia agiszentm!
    Gyakorlatilag ha megvan a 950 db molyhos napvirág, akkor be kellene tudni adni....
    Ha ellenőrzést kérsz a farmodra, akkor farmnév és ID szám megadása szükséges hozzá, akkor tudjuk csak megnézni, mi a gond, de kérlek ne ide a csevegőbe, hanem egy segítségkérő topikba írd meg a problémáddal együtt, ha még nem sikerül megoldani.
    Pl. ide is írhatod: https://board-hu.farmerama.com/thre...láltál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/
     
    -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  3. agiszentm

    agiszentm Fórum-zöldfülű

    a mai nap folyamán nem tudtam beadni, és láss csodát most működött. Köszi.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Beüzemeltem a felhőt, a fényfesztiválos fickót meg csak holnap tudom kiültetni a világítótoronyba. Muszáj , hogy legyen fény, hogy a hajótöröttek partot érjenek. Már nagyon jó lesz mást is ültetni a bahán, a molyhos napvirágon kívül.

    Mivel tegnap este nem küldtem el a hozzászólást, reggelre megvan a Piccoló láda is , meg a fickó is, így végre kész vagyok.
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hello!

    Megint túlpörgettem magam. Nem néztem meg rendesen az ismertetőt, nem gondoltam, hogy a végén már kevés növény és röpi kell.
    A lényeg, hogy fényben úszik a fesztivál! ;)
    [​IMG]
     
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Szép estét mindenkinek:)
    43/54 az esti állásom...most már látható a vége...a röpi mindig csordogál annyi, amennyi kellxD
     
  7. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Hirtelen ma délelőtt készen lettem az eventtel. Jó volt, lehetett szép nyugiban csinálni. Aki még kezdő tanulhatja rajta a taktikákat. :) Kétszer bevetettem az egymagvú tököt éréscsökkentőkkel, hogy egy kicsit megnyomjam a szappanok mennyiségét, de egyébként csak úgy öregesen csináltam. ;)
     
    Éva0315, Ribiszke, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  8. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok:inlove:
    Eventecske lerendezve:p:p:p
    Kicsit elmértem az időt,de jobb hamar végezni, mint sehogy8)
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja biztosan befejezi:D:D:D
    A fényfesztivál szépen adja a tp., mert a farmos fontosabb,ment a többi mellé, ők legalább bulizhatnak;)
    Szép jövő hetet mindenkinek:inlove::inlove::inlove:
     
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Kész lettem, nyugis kis event volt...Ingrid tanítványa lett a ládából...szép estét mindenkinek;)
     
    Éva0315, Mykuszy, -katalinjani- és 8 más kedveli ezt.
  10. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Nekem multitaszkink-om lett, de nem tudom, hogy mit ad. Megírnátok? Köszike.
     
    Éva0315 és Ribiszke kedveli ezt.
  11. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Multitaszking zseni
    [​IMG]
    Érési idő: 23:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 60% TP bónusz 2 órán keresztül
    Tárgy mérete: 1x1
    Kihelyezhető: minden területre (a teliholdas területeket kivéve)
    Learatható: 40-szer

    A TP bónuszt adó dekort nem aratják le a munkások.

    Játékba kerülés ideje: >>2018. február<<
     
    Ribiszke, Kuzdern, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  12. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Gratulálok ! Én 1 szupertágyát kaptam a ládikóból .
     
    Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  13. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  14. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

  15. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem a legjobb helyre írtál!
    Egy segítségkérő topik lenne a megfelelő hely.

    De!
    Végezz el egy CCleaner-es takarítást.
    Ha ez nem oldja meg a problémát, válts böngészőt.
    A beépített Flash miatt a Chrome-ot vagy az Edge-t tudnám ajánlani.
    (A napokban frissítette magát a Flash, esetleg a böngésződ is. Ilyen esetekben megoldás lehet egy korábbi verzióra való visszatérés vagy egy böngészőváltás.)
     
    Kuzdern, -kaktuszable- és maszatka2010 kedveli ezt.
  16. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    köszönöm
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    gratulálok, én is készen lettem tegnap. :) Meglepetéskén ért, hogy a vége felé már 300 növényeket kellett beadni, így aztán hipp-hopp kész lett. :) Virágos dallamok volt a piccolo ládában! :inlove::)
     
    ulmo12, Éva0315, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  18. soresne

    soresne Fórumgróf

  19. pisti243

    pisti243 Haladó

    Sziasztok van 1 kis problémám, végeztem a beadandókkal és nem tudom aktiválni a felhömet. nemtudom mi az oka. A segítséget előre is köszönöm.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Először is pontosítsd, mit tapasztalsz; miért nem tudod aktiválni, mi történik, hol akad el a dolog. Másodszor, ilyen hibát valamilyen segítségkérő topikban jelezz, és add meg a farmneved és az ID-számodat is.
     
    Havasi_Gyopár és Éva0315 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.