Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. greenfields

    greenfields Fórum ezredese

    Kár, hogy nem dühöngő a topik címe!>:(-.-:mad::wuerg:
    Ami napok óta megy a flash és a Unity alatt az egy rakás trágyadomb. Betöltési hibák, belépési hibák, megjelenítési hibák... hibák mindenütt. Ha így megy tovább a fizető játékosok tömegével mennek el. Nem ártott volna kicsit előbb észbekapni és nem az utolsó pillanatra hagyni mindent.
     
    -KarinaGazda-, zigus, adry_02 és 2 más kedveli ezt.
  2. bigbrandy

    bigbrandy Utánpótlás-írogató

    A frissítés után még használhatatlanabb lett a játék. Alig akart beengedni. Nem enged bónuszt aktiválni, csak a raktáron keresztül. a tenyésztést is csak limitálva engedi.
    Folyamatosan váltogatni kell a kliens és a web-es verzió között, bosszantó, csak gratulálni tudok. Ez az egész így annyit ér, mint **********. BRAVÓ!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.1.21
  3. elrobert

    elrobert Fórum-zöldfülű

    Sziasztok

    K9szönöm a fejlesztöknek hogy elveték a szorakozásomat 2006 óta játszotam de mióta ez az uj belépés van nem tudok belépni. Kívánom nekik hogy tölük is így vegyék el a szorakozást. Ja és mi volt a kezdö oldlra ki íeva Nem kell semit letölteni ha ha ha
     
    zigus és Kukackukac kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez a játék 2010-ben indult. 2006 óta nem ezt a játékot játszod.
    Most sem kell semmit letölteni, ha alkalmas a számítógéped a unity használatára.
    A letölthető kliens nem kötelező, csak egy lehetőség.
     
    Negedi, Neni60, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  5. monster_02

    monster_02 Junior szaki

    Na most lett elegem ..ez nem játék ez idegbaj ..köszönjük de ez már nem jobb lesz hanem egyre rosszabb...miért kell eventeket csinálni amikor úgysem tudjuk megcsinálni ..és már állandóan le is fagy a játék a ki be lépés aztán megint lefagy..és ennyi...
     
    -KarinaGazda-, Kukackukac és adry_02 kedveli ezt.
  6. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! nekem csak egy dilemmám van. Ha a BP hibájából ellehetetlenül a játék, és emiatt abbahagyom, a beleölt nem kevés pénzemmel mi lesz?, És aki havi több tízezer ft-ot investált bele?
    Felelősségről hallottak a játék tulajdonosai??????
     
    cb83, -KarinaGazda-, Kukackukac és 3 más kedveli ezt.
  7. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ÁSzF tartalmazza az erre vonatkozó szerződési feltételeket.
    https://legal.bigpoint.com/HU/terms-and-conditions/hu
     
    Neni60, HéricsBáró és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. adry_02

    adry_02 Junior szaki

    Hát gyerekek ez borzalom... most mikor az ember be van zárva a lakásába és még ez a kis szórakozás is idegbaj lett... jó lenne már ha jó lenne ...hát ennyi volt ???
     
    -KarinaGazda- kedveli ezt.
  9. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Sziasztok, összegzés a hozzánk érkező panaszokról!
    Több játékos nem tud játszani az unity miatt (gyakran nem engedi a belépést, a klienst nem tudják letölteni, a játékban nem működnek a funkciók, stb.). A játékosok szerintem jogosan panaszkodnak, hogy ezért kár eventeket indítani, ha lassú a játék, tele van hibákkal. Próbálunk minden segítséget megírni nekik, de sokszor tehetetlenek vagyunk.

    Már jó ideje az eventekkel kapcsolatban is panaszkodnak a játékosok, az alacsonyabb szintűek (100 alatt) nem tudják teljesíteni az eventeket, mert olyan rengeteg eventnövényt kellene termelni, vagy teljesíthetetlenül magas a felröppenő szám.
    Jobb volt a játékélmény, amíg farmmunkások, répás-almás csatni, szupertrágya, nemesítések használata nélkül lehetett teljesíteni, ma már csak a külön eventes területen megrendezésre kerülő eventeket lehet tényleg csak időráfordítással teljesíteni.
     
    -KarinaGazda-, -rex18-, zigus és 2 más kedveli ezt.
  10. mr.jimmi

    mr.jimmi Járnitanuló

    Szia, paszuly betakarítást nem látom melyik járt le vagy sem ezért csak kéken van mind, ezért rányomtam és le is vett tőlem vagy 250 Farmaranyat amit szeretnék visszakapni....mivel nem érzem úgy hogy az én hibám lenne, valamit tegyenek vele ,mert ez így nem játék hanem egy idegesítő valami.
    üdv.. : mr.jimmi ID: 25008402
     

    Csatolt fájlok:

    Kukackukac kedveli ezt.
  11. -Aryka-

    -Aryka- Aktív író

    Sziasztok!Nagyon úgy látom a játék minősége semmit se javult december óta!Mit csináltak a fejlesztők 1 hónapig?
     
  12. chubac2

    chubac2 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A ládák kinyitása egy örökké valóságig tart :(
     
  13. szinti4

    szinti4 Junior szaki

    sziasztok valamit csináljatok reggel hat ota nem birtam megcsinálni a farmot ez nagyon nagy baj gyorsan találjatok ki valamit
     
    -KarinaGazda-, zigus és Kukackukac kedveli ezt.
  14. Sarolta1954

    Sarolta1954 Utánpótlás-írogató

    Unityben 5 perce tölt az ültetés, és még mindig nem látszik. :( Siralmas ez a gyorsaság 2021-ben. Nem a gépem ****, fél éve vettem. https://prnt.sc/wlw8nv A flash-sel nem volt ilyen problémám. :(
     
    -KarinaGazda-, zigus és Kukackukac kedveli ezt.
  15. zigus

    zigus Törzsjátékos

    Egyetértek az előttem szolókkal ez a játék egyre rosszabb ,,,nem értem az egészet..kéne már a fejlesztőknek valami iskola, mert beszéltem olyanokkal akik értenek hozzá és azt mondják ,hogy ez sajnos nem elég....ettől többet tud a Unyti...2010. óta játszom de ez már a vég ..és sajnálom a modikat is Ők mindent megtesznek...hát hajrá fejlesztők ..fogy a játékosokba a türelem....
     
    -KarinaGazda- kedveli ezt.
  16. Bogyika48

    Bogyika48 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok !
    Én a klienst használom, jól működik nekem, nincs eddig problémám, csak egy van.

    Hiába állítom be hogy jegyezze meg a belépési adataim, oldalt a szerkesztésbe is bementem, beírtam amit kell, és mentettem, de legközelebb beakarok lépni semmi, nem jegyzi meg és mindig be kell írnom, sőt még be is van pipálva, hogy emlékezzen rám.
    Tudom nem nagy dolog, de jó lenne,ha nem kéne mindig beírnom, akkor tökéletes lenne nekem. :)
    Lehet ezt orvosolni?
     
    Koppi kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kattints bele a név mezőbe, ekkor bal oldalt megjelenik az összes elmentett bejelentkezési adatod. Kattints rá arra, amelyikkel be akarsz lépni, és ekkor kitölti a név és jelszó mezőket; Neked már csak be kell lépned. Ne várd, hogy ezek a mezők kitöltve várjanak.
     
  18. Bogyika48

    Bogyika48 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm válaszod, de ezeket mind végigzongoráztam, minden alkalommal mint írtam, ott is megnyomtam a mentést és hiába.
    Megpróbálom uninstalozom, és újra telepítem.
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem kell belemenni a Szerkesztésbe! Csak kattints a nevedre bal oldalt, és ennyi.
     
  20. Bogyika48

    Bogyika48 Utánpótlás-írogató

    Legelső próbálkozásaim az voltak, úgyhogy azt is csináltam, hogy csak odakattintottam, de ott is kérte a jelszavamat mindig :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.