Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Sziasztok.

    Akkor itt nem kérdezek, panaszkodom.
    /amikor és ahol kérdeztem ott törölve lett/

    Panasszal élek a törölt hozzászólásom miatt.
    Mit is tartalmazott:
    Idézni nem akarom, de a lényeg meg van.
    Meg mertem kérdezni egy arra illetékest hogy mi is lett a Süntojásos ügy vizsgálatának eredménye, és mi lett a döntésük az ügyben.

    Miért , milyen indokkal lett törölve a kérdés, miért nem választ kaptam rá?
    Ha nem megfelelő topikban volt akkor miért nem lett áthelyezve?
    /az értesítéseknél azt látom hogy a "központ kérésére törölve" /
    Kitől, milyen szintről jött erre utasítás????

    Én mint játékos, miért nem tudhatom hogy mi lett az engem és rajtam kívül sok sok játékost érintő ügy lezárása????
    /az eredmény nagyban befolyásolja a játékra fordított pénzemet /valódit/ a továbbiakban.

    Kiegészíteném ezzel:
    https://europa.eu/youreurope/citize...ment/unfair-commercial-practices/index_hu.htm
     
    Utoljára szerkesztett: 7.9.22
    Sali~*.*, Samborg, Coff66 és 32 más kedveli ezt.
  2. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szép Napot!

    Komolyan betették a Pogó Show dekort 500 farmpengőért az árudába? azért ennyire nem kellene lenézni a játékosokat...segítek egy kicsit....
    [​IMG]

    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 12.000 TP vagy BTP a kihelyezéstől függően + 3 farmpengő
    Learatható: 40-szer


    tényleg, még a hülyének is megéri...esetleg lesz olyan akció is, hogy hármat fizet egyet vihet?
     
    Szomszika, Gio, Lexy73 és 27 más kedveli ezt.
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Ennek itt a helye, áthoztalak ide, ezt X év farmozás után bizonyára te is tudod. Javaslatom, hogy ne utasíts, hanem kérj, másként egyszerűen nincs min meglepődni akkor, ha senki válaszra sem méltat, vagy akár, teljes joggal, törlik a nem megfelelő helyen lévő bejegyzésed. Sokat segít az is, ha rendesen kifejted a problémád, mert az indulatodon kívül semmi nem érthető a szövegedből. (az, hogy régóta csinálod, de mégsem tudod csinálni nem írja le, hogy mi a konkrét bajod -> ügyességi? szoftveres? hardveres? egyéb?)

    Kellemes napot kívánok neked!
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  4. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Mélyen tisztel nagyon lelkes Moderátor.
    Az rendben van hogy beleszerkesztesz a hozzászólásomba a fejlődési topicban.
    Azt még talán elfogadom hogy egy következtetést törölsz belőle, hiszen csak következtetés.... /de attól még tény/
    De hogy a süntojásos is radír áldozata lett...
    "van ugye a süntojásos lehetőség is, azt bent hagyják, mert ugye így fair.... "
    Magyarázza már el nekem valaki hogy ebben hol a hiba, miért kell törölni?
    Sün?
    Lehetőség?
    Marad?
    Fair?
    Szóval melyik?
    Lehet itt törölgetni össze vissza, csak értelmét nem látom.
    Én nem, de biztosan van aki látja.
    Nem gond, marad a support.
    Ha nem változik semmi akkor majd tovább lépek...
    Na nem kell örülni...nem a játékból....lehet máshol is panaszkodni.
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves mélyen és igen tisztelt Pokimoki!

    Bár a kérdésed nem engem illett, de kicsapta nálam a biztosítékot.
    Hidd el egyáltalán nem vagyunk lelkesek, egyáltalán...
    És úgy érzem, a kérdésed sem a magyar moderátorokat illeti....
    És nem kérek választ.
     
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia!A moderátorok is egymást nyírják?Egyszerűen felháborít, a mezei játékosnak esélye nincs panaszt tenni, mert kinyomják,akár egy hónapra vagy véglegesen.Te is tudod hogy ez már nem az igazi játék,győz a szemétség, az aljasság.Köszönöm hogy elolvastátok!
     
    soresne, Anna051955, PapaMangó és 6 más kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Már ne haragudj, ezt honnan veszed, hogy a moderátorok is egymást nyírják????
    Épp most vettem védelmembe mindannyiunkat, akik helytállnak még most is!!!!!
     
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Csocso és a többiek, a többit te is tudod!A magyar csapatban igyekszik mindenki ezt nem vitatom!
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Oké, értem, mire gondolsz. :)
    Akkor a témának most itt van vége, részemről lezárva.
     
  10. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Kedves Othep.

    A lelkes a törlésre vonatkozott.
    Állítólag semmi keresnivalónk a külföldi fórumokon.
    Akkor mégis hová is írjam a gondom.
    Emlegetsz itt biztosítékokat....szerinted nálunk a játékosoknál mi csapódott ki??? Segítek..nálunk még a hálózatot is lassan kiveri..

    Ha nem Téged illet a kérdésem akkor továbbítsd az arra illetékesnek és ennyi.
    Jaaa, és az sem lenne hátrány ha az arra illetékes válaszolna is az itt felmerült kérdésekre.

    Köszönöm.

    És én sem kérek választ. Bőven elég a megfelelő ügyintézés.
     
    Kukackukac, Matold, Sauvage és 7 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sokat gondolkoztan a dolgon.:music:
    Bár engem nem érint mert se Top10 se tp csp verseny céljaim sincsenek, de azt nem tartom elfogadhatónak ahogy ez a story kezelve van.o_O
    Amenyiben 09,12 ig nem érkezik elfogadható döntés az ügyben a játékot abahagyom. :oops:
    1* azért mert ha valami nem fair nem kivánok részese lenni.
    Ez olyan elvi kérdés ami mindenél erősebb.
    Mint olyan játékos aki stabilan prémes és rendszeresen költ is a játékra azt hiszem joggal sérelmezem a versenyhátrányból fakadó tiszteségtelen hátrányokat .
    Az pedig semmilyen módon nem elfogadható hogy amiről nem beszélünk az nincs is.
    Kérem ezt az iletékes forumhoz eljutatni.
     
    ursa11, kamylla64, Szomszika és 16 más kedveli ezt.
  12. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    A Panaszkönyv utáni lépés a support.
    Irány! Gyerünk! Hajrá!

    Ott is lehet panaszt tenni. Az a játék hivatalos ügyfélszolgálata.
    Lehet például csalást bejelenteni.
    Lehet jogtalan központi fórumtörlést bejelenteni.
    Ott lehet kérdezni, kérdőre vonni... hadd ne soroljam.

    Csak hagyjátok élni, a kétségek között vergődő, de még a játékosok miatt, azaz miattunk itt keményen güriző modikat.

    Ha a fejük fölött töröl valaki, arról nem tehetnek és tenni sem tudnak ellene.
    Ha pedig a modi továbbra is úgy végzi a dolgát, ahogy azt korábban tanulta, az szintén nem vethető a szemére.
    Erről a helyzetről nem ők tehetnek, de még talpon vannak.

    A téma fontos, ne hagyjátok kihűlni, de próbáljatok meg úgy "viselkedni" a fórumon, hogy ne egy magyar modi igya meg a levét!

    Ha ők se lesznek, akkor vajon mi lesz a magyar fórum sorsa? Kihez fogak csatolni minket? A német, vagy az angol fórumhoz?

    Az, hogy lesz-e, mikor lesz és mi lesz a support válasza, azt a csuda tudja, de oda kell menni.
    A lehető legtöbb játékosnak.

     
    Utoljára szerkesztett: 10.9.22
    -Anyu-, kamylla64, vihence és 26 más kedveli ezt.
  13. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Ez az újrahasznosítás nagyon nyögve nyelős!
    Hol ez a baj, hol másik
    Régen pörgős volt-
    SOK időt kell vele eltölteni
    Nem szeretem a játék hibáit!
     
  14. dodika2007

    dodika2007 Utánpótlás-írogató

    dodika vagyok ID:8944562 AZT SZERETNÉM KÉRDEZNI KAPUNK FÁT DE MINEK MERT OLYAN FÁKAT KAPUNK AMIT MÁNEM IS TUDOM MIKOR KAPTUNK NAGYON RÉGEN HA LEHETNE OLYAT KAPJUNK MÁR AMI PL: MOST KELLENE KÖSZÖNÖM BOCS DE EZ A ÁLLATOKNÁL IS IGY VAN KÖSZÖNÖM
    ------------------------------------------------------------------------

    Szia!

    Legközelebb kérlek ne használj folyamatosan nagy betűt! A használata az internet netikettje szerint kiabálásnak számít! Kérem együttműködésedet! / Enike**
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.9.22
  15. **jeje**

    **jeje** Fórum biztosa

    Szép estét!

    Panaszkodom egyet!
    Mégpedig azért,mert kifejezetten zavar,hogy a napi küldhető kitehető kétkockás dísztárgyakat nem lehet felhőre tenni,pedig korábban igen. Sőt még cserenapon cserélni is lehetett ilyesmiket (de ez nem zavar annyira).
    Így szinte semmi értelme,hogy van.Senki sem fogja kitenni farmra,hogy azután egyenként törölgetni kelljen macerásan...:wuerg:
    Pedig néhány nagyon jól néz ki.8)
     
    pecástündér, Anulu73, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  16. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Nagyon örülnék, ha a panaszom eljutna a központba és változtatnának a dolgokon.
    A most futó event az egyik kedvencem, de a cserelehetőség itt csak beetetés, előfordult már, hogy 20-30 csere után is ugyanazt az egy szörnyrészt adta a játék. Így ez a funkció csak időpocsékolás. Sokkal több pontot lehetne szerezni és még érdekesebb, szórakoztatóbb lenne a játék, ha ez a baki nem fordulna elő. Nagyon sokszor ki tudnék rakni több szörnyet, ha nemcsak a szörnyrészek jönnének folyamatosan és cserénél mindig változna a "csempe", nem ugyanazt kapnám vissza újra-meg újra.
    Köszönöm, ha továbbítjátok!
     
    ördög0 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt azért érdemes figyelembe venni, hogy minden egyes játékban egy meghatározott készletből válogat a rendszer: 7 szörnytest és 9-9 szörnyrész (szem, csáp, szarv) érhető el. Minél később cserélsz, annál kisebb a választék. Így cserélni inkább a játék első részében érdemes. Az utolsó csempénél a csere biztosan ugyanazokat a részeket tartalmazza már, csak az elhelyezkedésük változik (ekkor is van értelme cserélni, de már csak ezért).
     
    Olgi52, -gyöngy-581, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  18. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen! Ez hasznos infó, mert eddig ezt nem tudtam (írja az eventnél valahol?). Az tény, hogy tényleg inkább a vége felé cserélek, de nagyon sokszor előfordul, hogy csak 5 szörnytestet adott és hiába akarok cserélni szörnyrészt többet nem ad, pedig a szörnyrészekkel tele van az egész ablak. Sokszor még 3 szörnytest is elhelyezhető lenne, ha adná a rendszer.
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  20. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Sziasztok! Gazda: barracuda117000 ID: 56809331 vagyok és nem találom a gyöngytyúk narancs ólat, pedig megcsináltam a feladatot és ki is van pipálva. Az alapólat már leraktam, de nincs feejlesztése :( Köszi a választ előre is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.