Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Szeretnélek megkérni, hogy a fórumon ne használj csupa nagybetűt, mivel az internetes társalgásban az kiabálásnak számít. Akkor sem, ha a panaszkönyv nevű topikot használod.

    Köszönöm szépen együttműködésed!
     
    Koppi kedveli ezt.
  2. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    ... ismét event..., ismét csak a problémák! Frissítés... 5 - 6 kattintás és a kurzor vissza áll forgó virágállásba. Terület váltás borzasztóan hosszú, ha pedig kimennék a gyopárra akkor végleg minden megdöglik! Ilyenkor ki - belépés..., s kezdődik újból a fantasztikus játék kb.: 40 sec-ig! Gratulálok a fejlesztőknek..., csúcstechnikát végeznek!
    Ez így ISMÉT KATASZTRÓFA! Lassan hónapok óta ez van, már nagyon unalmas!
     
    zigus, hefti1963, kamylla64 és 4 más kedveli ezt.
  3. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Már megint akadozik... reggel óta töbszöri ki-be lépéssel lehet aratnixD Mi a frásznak kell event ha mindennap megdöglik a játék??? >:(Már 4 Jack-et és 9 gyepek urá-t arattam le hiába eddig...ki fogja ezeket nekem visszadni??? Majd megint kiszurik az ember szemét 20 Sztrágyával meg 3 PP amiből lesz ujabb 3 tehenészetem....xD mit is mondjak ehez....már kár belépni ide... szerintem a központ milliók között hempereg, és nincs szüksége bevételre, mert nem tudom ki áldoz még pénzt ilyen "beteg" játékra ....:wuerg:
     
    Pocok70, zigus, sutimami57 és 6 más kedveli ezt.
  4. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Nem csak az a probléma, hogy event, event után jön. A mai nap folyamán is alig lehetett belépni a farmra. Ez volt az előző event alkalmával is. Nem lehet látni a felröppenőket, akadozik a piac. A betöltő virág csak forog és forog. Megannyi pénzt fektetünk sokan ebbe a játékba és cserébe semmit nem kapunk. A Gyopárvölgyben haladni nem lehet, a mostani event növényt sem lehetett időben ültetni és aratni. Tudom erre az lesz a válasz, hogy ne költsek pénzt. Erre az a válaszom, hogy jutok anélkül előre? Igazán lehetne már sok dolgon fejleszteni, újítani. Több mint tíz éve játszok. A kerekkeréken a sablonos ősrégi ,,jutalmak,, , elvették a Bahás feladatoknál a banánt és csillag lett helyette. Azt is tudom, hogy itt csak a belépéssel és egyéb problémákkal lehet írni, de összejött a sok. Igazán a fejükhöz kaphatnának a fejlesztők a tulajdonos és tenne lépéseket annak érdekében, hogy szeressünk itt lenni mint régen. Szomorú, hogy a pénzről szól már a játék. Igen. vásárolni is kell, hogy játszhassunk. De annak legyen már értelme és tudjunk haladni, boldogulni. Hiába adjuk az ötleteket, ha senkit nem érdekel.
     
    zigus, hefti1963, kamylla64 és 5 más kedveli ezt.
  5. parrahviki12

    parrahviki12 Rutinos

    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni.
    Ma este 21 óra körül olyan probléma lépett fel, hogy learattam az eventnövényeimet, s mikor szerettem volna visszaültetni, mindössze 54 db-ot mutat a raktárkészletem. :oops:
    Egy egyszerű matekkal próbálom felvázolni a gondomat: minekutána egy darab 1x1-es területem 18 db növényt ad vissza, azaz aratás után minimálisan is 3636 növénynek kellene lenni a raktárban, azt gondolom, hogy joggal és okkal vagyok most "kissé idegbeteg"! Azonban bármit is csinálok (többször is frissítettem az F5-tel, többször léptem ki és zártam be a klienst), csak nem akar többet mutatni 34 nyomorult eventgaznál!!! >:(>:(>:(
    Simán kihordtam lábon egy laza infarktust!!! :mad:

    Update:
    Jött egy isteni sugallat, valahonnan hátulról. Utolsó kétségbeesésemben megpróbáltam a Chromban belépni (ez eddig a feleségemnek sem jött össze, hiába próbálta!), s láss csodát: 3690 e-gaz virított a raktárban! :D:D:D
    Úgyhogy most úgy néz ki, hogy helyreállt a rend, de figyelek éberen, s azonnal jövök újabb panasszal, ha megint előfordulna! 8)
     
    kamylla64, Tavirózsa, Andzsi1971 és 6 más kedveli ezt.
  6. zigus46

    zigus46 Aktív író

    Hát gyerekek sziasztok itt a vég, 2010. óta játszom.. nem is múlt el nap talán ,hogy ne léptem volna be, de ez már ideg baj .. nem is írom mert már leírtátok a sok hibát , semmi nem működik rendesen , alig van idő mert már megint akadozik se ki se be stb.. és még valamit vettem észre , nálam nagyon kevés Tp.-t adnak az ólak , fák, növények betakarításakor potom Tp. -t eddig nem ennyi volt , nem tudom ez hiba.. ??? ez a nevetséges összeg vagy direkt van ...így aztán nem igen lesz egyhamar szint lépés , nagyon szomorú ,hogy ide jutottunk el keserítő ,hogy ezt lehet ennyi játékossal csinálni....
     
    Pocok70, hefti1963, kamylla64 és 5 más kedveli ezt.
  7. Petike1968

    Petike1968 Fórumprofi

    sziasztok! Nem szoktam nyafogni, de mostmár tényleg kezd unalmassá válni, hogy játszhatatlan a játék. Rendszeresen vesznek el bónuszok, munkások, aratások, termések,,,,,stb, és a BP már teljesen természetesnek veszi. Legfeljebb további vásárlásokat tol az arcunkba. Szégyen ez rájuk nézve.
     
    zigus, hefti1963, _Ilona49_ és 8 más kedveli ezt.
  8. donkartacs07

    donkartacs07 Fórumelemző

    https://kepkuldes.com/image/DEvTet
    Éjszaka nem tellik arra hogy a szervert kikapcsolják? Teljesen elérhetetlen volt, mint a képen látszik!
    Köszönöm, hogy lassan minden héten a kifizetett dolgaimat a cég miatt nem tudom használni!
     
    zigus, hefti1963, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  9. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Három és fél óra szünet után elindult a farm!
    Hurrá!
    Kompenzáció remélem lesz avagy egy hét karbantartás, mert egy hónapja nem volt olyan event ami letudott menni hiba mentesen :D
     
    hefti1963, _Ilona49_, kamylla64 és 4 más kedveli ezt.
  10. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Most tudtam belépni 14 óra óta!!! Nem a modiknak szól, de nem is várok választ! Nem az egerünk, nem a netünk nem jó, ha a gépünkön minden más működik! Az egész játék egy borzalmas idegölő sz....! Nekem is elmúltak a bónuszaim és a csatni hatása, na meg le is járt az aratóm! Állítsák végre le a játékot és csináljanak egy nagy (cleaner) takarítást a kedves fejlesztők a saját területükön!
     
    zigus, hefti1963, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  11. siklodiroza1968

    siklodiroza1968 Utánpótlás-írogató

    hát ez már tőbb a sokknál egész délután nem lehetett belépni a játékba remélem lesz kompenzáció
     
    zigus, hefti1963, _Ilona49_ és 2 más kedveli ezt.
  12. kamylla64

    kamylla64 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Az utóbbi időben már kompenzáció sincs,hallgatnak róla,behúzzák fülüket farkukat.Gondolják elég már a játékosoknak egy "Türelem,megértés" sablonos szöveg..
     
    zigus, Anna051955, hefti1963 és 8 más kedveli ezt.
  13. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    Van valami gond a játékkal? El tudok végezni mindent, DE nagyon lassan, pedig van aratóm(vettem FA-ért), és minden szántót külön tölt be, és addig nem lehet belépni amíg a 100%-ot el nem éri.Ha felhősort akarok leszedni ott is méri, és bárhova lépek, mindenütt méri a %-ot.Akadozik és nagyon lassú.
     
    zigus, Neni60 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Sziasztok!

    "Figyelem, GreekYogurt gazda!
    Sajnáljuk,
    az általad használni kívánt fiókot letiltottuk.
    A tiltás automatikusan feloldódik, amikor a visszaszámlálás (hátralévő órák száma) véget ér.
    Ha úgy érzed, az eljárás nem indokolt, kérjük, fordulj az ügyfélszolgálathoz."

    Szeretnék segítéget kérni mert fogalmam sincs miért tiltottak ki.

    Gazda: GreekYogurt
    ID: 56621895
     
    zoldert, Sali~*.* és Dana64 kedveli ezt.
  15. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Ez most megint mi ???>:(>:(>:(
    [​IMG]
     

    Csatolt fájlok:

    • Kitilt.png
      Kitilt.png
      Fájl mérete:
      1.8 MB
      Megtekintések:
      51
  16. Cherrug

    Cherrug Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Sajnos én is ilyen üzenetet kaptam.
    Szeretnék segítséget kérni.
    Gazda:Alnassram
    ID: 47911446
     
  17. klada23

    klada23 Fórum-zöldfülű

    Akkor, hogy itt is meglegyen...

    "Figyelem, klada0430 gazda!
    Sajnáljuk,
    az általad használni kívánt fiókot letiltottuk.
    A tiltás automatikusan feloldódik, amikor a visszaszámlálás (hátralévő órák száma) véget ér.
    Ha úgy érzed, az eljárás nem indokolt, kérjük, fordulj az ügyfélszolgálathoz."

    Farm : klada0430
    ID : 14121963
     
    kamylla64 kedveli ezt.
  18. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Központban tudnak a hibáról, a tiltások várhatóan rövidesen fel lesznek oldva. Addig türelmedet kérjük!
    Köszönjük!
     
    Dana64 kedveli ezt.
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Központban tudnak a hibáról, a tiltások várhatóan rövidesen fel lesznek oldva. Addig türelmedet kérjük!
    Köszönjük!
     
  20. .dina1.

    .dina1. Haladó

    Én meg nem tudok belépni. ID:32851680 .dina1.
     
    kamylla64 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.