Piac - mit, miért érdemes venni, eladni | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 9.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    7-es piacon haltáp van valakinek elfekvőben? Érdekelne, akár nagy tételben is.

    köszi :)
     
  2. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Sziasztok!
    31-es piacon szükségem lenne, vagy 20 ezer havasi gyopárra, segítsetek légyszi!
     
    ulmo12 és Kuzdern kedveli ezt.
  3. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Érdekel valakit a 6-os piacon egy kiberpillangó és egy szuperhős bőregér? Cserélném más arany állatra....
    Köszi :)
     
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Havasi őszirózsát keresek a 24-es piacon...20.000 db érdekelne...8.000 Csp darab áron...:)
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Amarántot szoktam kirakni általában 10x4321db- ot, 4321 csp/ db áron. Most vissza jött hozzám. :p
    Gondolkoztam, hogy visszarakom 100 csp/ db- ért, de nem mertem, hát, ha meg sem tudnám nézni, hogy kint van-e. :D
     
  6. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Szükségem lenne kb. 5000db Ördögcérnára, még mindig az 5. piacon vagyok!
    Jaj, elfelejtettem, hogy lajhár is kellene vagy 2-3 ezer. Köszönöm!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.21
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ki akartam próbálni , hogy csinálok 31 farmot és megnézem , a számadatokat ki hol van .
    Először megcsináltam , aztán kezdtem nézegetni , erre kiderül , hogy már az 5.-nél megtaláltam a saját piacomon levőt .
    Egy kicsit idegesít az elején a szalma pali küldetések , ami 3 perc , de túl lehet élni .

    Aztán megpillantottam ezt a hírt : Születésnapi köszöntő a Központból ajándékkóddal

    Elég durva , hogy egy mezei dekorral 20 nap alatt a 81. szintre lehet jutni , ha csak azt egy dekort aratom le . :D

    Az egyiken meg elsőre kipörgettem egy óriáspolip kitehetőt . :inlove:

    Most akkor mi legyen , csináljak még kis farmokat , és vegyem át a szülinapi ajit ? Elvileg nem tiltja a szabályzat . :p
     
  8. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    A kérdés csak az, akarsz-e 31 farmmal játszani?
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Inkább az, hogy az ajándék dekor a (+) tulajdonsága után ajándékozható-e...
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Igen , mert kezdésnek kapsz 30 farmaranyat . Jön az ólválogatás , hátha 1 - 2 rája belecsurran .
    Nem 30 farmot akarok , hanem megelékszek 400 farmmal is .

    Vagy az , hogy reggel mókoltam 30 farmot , és utána jön egy ilyen hírecske . :inlove:
     
  11. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Hmmm.. Tehát azt mondjátok, hogy gründoltok x db farmot, majd mindegyiknél begyűjtitek az ajándékkódra járó pluszos dekort. Ezeket nem rakod ki a gründolt farmon, hanem hagyjátok porosodni a raktárban. Majd a legközelebbi cserenapon elkülditek az összes gründolt farmról, a "FARM"-ra? Jól értettem?
    A kérdés csak az, hogy küldhető lesz-e ez a dekor a következő cserenapon?
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én mást tervezek .

    A kapott hírek szülinapi dekorral dupla TP-t kapok : 2,5 milliót 11 napig . Utána 1,2 millió lesz .
    Jutok ameddig jutok , aztán a paicról kísérletezgetek a gazdakörrel a 80. szint környékén .
     
    Utoljára szerkesztett: 26.1.21
  13. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kriszta70707!
    A +-os dekorációk soha nem voltak és nem lesznek küldhetők.
    Miután learattuk róluk a plusz ajándékokat, azután sincs garancia a küldhetőségükre.
    Például a "Kösz a segítséget!" dekoráció semmilyen formában nem eddig küldhető, sem plusszosan, sem anélkül, sem ajándékba, sem cserére, sem cserenapi eladásra.
    A "Bámulatos szülinap" dekoráció viszont annyira új, hogy arról nincs tapasztalat, de 99,999 %-ban valószínűsíthető, hogy az is "farmon maradó" típus.
     
    Kuzdern, vihence, -ágianyu33- és 6 más kedveli ezt.
  14. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Köszi az infót, hasonlóan gondoltam én is. ;)(Nem mintha nekiállnék csak emiatt farmok létrehozásának számolatlanul. Csak érdekelt a gondolatmenet.);)
    Nálam még él az 1500% a szintlépő csomagból. :pA többi plusszal együtt (kütyük, tojások, felhők, vásárlási bónuszok, rekeszbe tehető bónuszok) ezt fel tudom tornászni egészen 3000-3500%-ra. :inlove:(A beérési idők miatt naponta eltérő a mérték.) Ezzel már szép eredményt tudok elérni. Pl. három napja még a 98. szinten voltam, most a 108-ason, úgy, hogy a 99-ről a 100-ra még egyszer annyi TP kell, mint ami a 99. szint eléréséig. Persze ezt mind nektek, tapasztaltabb farmereknek köszönhetem, ti osztotok meg sok-sok okosságot, én pedig tanulok belőlük. :inlove:
     
    Kuzdern, erzsike511, vihence és 3 más kedveli ezt.
  15. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Kis farmon miből vagy hogy lehet minél hamarabb és gyorsan szerezni 50 csillagot? A baha kiváltáshoz kellene, csp pár ezer van csak.
     
    eviii_mee kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia jani975!
    Csillagokat többek között gazdaköri feladatok megoldásából, és minden szintlépéskor kaphatsz 1 db-ot szintén.
    Hoztam neked néhányat, hogy melyikből mennyit tudsz szerezni:
    upload_2021-1-26_16-38-4.png
     
    Kuzdern, eviii_mee, Fuhur és 3 más kedveli ezt.
  17. Gizmokaland

    Gizmokaland Fórum-zöldfülű

    Nem találom az állatokat,apiactéren!
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Az állat-piacot nem találod, vagy nincs választék?
    A piac megújult még tavaly, erről hivatalos közlemény is kiadásra került.
    Kérlek olvasd el az alábbi tájékoztatót: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-megújuló-piac.20015/
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. adri2983

    adri2983 Junior szaki

    Szia!
    Nahát milyen ügyes vagy. Most csak ámulok....
    Tudsz nekem javasolni itt a forumon olyan topikokat, ahol (újrakezdőként) én is tudok tanulni TP-ről?
    Köszönöm szépen.
    Adri

    Frissítés: a "Fejlődési taktika" forumot megtaláltam. Parádés ötletek vannak benne. (bár sokszor meggyűlik azzal a bajom, hogy nem értem amit leírtak.... :)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.1.21
    Tigrislady és kriszta70707 kedveli ezt.
  20. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Szia,
    igen, azt ajánlottam volna! Én is ott kezdtem! ;) Írj baglyot, hogy ha kérdésed van! :D
     
    Utoljára szerkesztett: 28.1.21
    Fuhur és adri2983 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.