Visszajelzés Piac - mit, miért érdemes venni, eladni

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezt meg kellene szüntetni... Sajnos ez a lehetőség tönkre teszi a piacot:wuerg:
     
  2. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Sziasztok!

    Megjelent a piacon az új állat, a vízidisznó és a tápja is.
    Vajon mit fog enni?
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Valamit biztos:)De elég érdekes,piacon megjelent az állat és tápja de viszont a malomba nem lehet elő állítani:(
    Hiba a hibába:):)
    Jövöhéten kellene érkeznie az új állatkának;)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  4. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Sziasztok. 5-ös piacon vennék 50-100 darab kockadinnyét kezdővetéshez.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. Markitooo

    Markitooo Törekvő

    Szia, raktam ki neked :) Üdv.
     
    TRico97, zsani_apja, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  6. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Köszönöm :)
     
    Markitooo és Kuzdern kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Piac>:(:mad:

    Vannak jó oldalai annak ha 2 nagygazda csatázik a Csp-ért... :inlove:
    Jó ez addig amíg teszik ezt egy egy farmról, korrekten! 8)De mikor az egyik annyira ráér hogy "30" farmról tolja a piacra az eventnövényét... :oops:
    Ráérős gazda vagyok, élvezem az olcsón lehet vásárolni a piacon lehetőséget. De látom, eladni semmit sem szabad....:wuerg: Csak ami eventkellék, amiből hiány van...
    Nem gond! Így alakítottam a játékom... A Csp számomra mellékes....
    Komolyan a hányinger kerülget attól, hogy egy gazda sok sok kis farmja egymás után jelenik meg egy egy tételnél a piacon....>:(
    Miért nem lehet ez ellen fellépni? :music: Amit a Top eventen csinál az sem helyes... de ez éven át gusztustalan...
    Bár pozitívan nézve... Nem kell titok ólat, fát venni... mert hamar lehet olcsón venni;) a piacon bármit....:p
    A tápok nagy tételben túlárazva is elkelnek... :wuerg: Helyett kész állatot fillérekért lehet venni....8)

    Ebből kell kihozni a legjobbat!:inlove: Jó lenne nem piacszámhoz, hanem Ip címhez lenne kötve az egy időben 10 ajánlat jelenhet meg a piacon egy egy tételnél! Korrektebb lenne a játék8)
     
    szepesej és PapaMangó kedveli ezt.
  8. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Az IP cím sem nyerő, mert mi a családban 3-n játszunk egy gépen, csak 1-1 farmunk van. Hátrányba kerülnénk, ha 3-n összesen 10-t tehetnénk ki.:sleepy:
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  9. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Talán az összevonás lehetne megoldás, de ez sem biztos. igaz nem szoktam eladni csak venni néha horror áron trágyát, de jó lett volna segítségnek, ha van közös. Csinálom a szezont és sokszor szürke amit szeretnék. A nagyon van minden ott tudnék kitenni, de azzal nem segítek egyik kicsinek sem. Én is egy gépen játszom 6 farmom van Megkértem Tomát, hogy nézze meg melyik farmom hol található a piacon. Köszönöm a kedvességét, így már tudom, hogy 6 farmból nincs közös. Kár, hogy egyik farmom sincs a 14-es piacon. Legyen szép napotok.
     
    TRico97 és SnéDóri kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kevés az esély arra, hogy egy piacon is vagytok;) Mondjuk ha igen... akkor tényleg hátrány lenne:music:
    De egy családban 3 játékos közös piacon legyen... az sohasem a véletlen műve:music:
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  11. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Amíg IP váltót nem használna az illető! Akkor csak kattint párat ,és más más IP címről pakolja tele a piacot.
    :)
     
  12. Markitooo

    Markitooo Törekvő

    Sziasztok! Gondoltam megosztom veletek hogy közös barátunk(Gokartos) nem csak a 14es piacot veri szét hanem lassan az 5-ös piacot is...több farmról árulja az eventes növényeket..illetve állatokat mint utólag összeraktam :) Nem tudom neki ez mire jó hogy egy piacot tönkre tett és kezdi a következővel..
    https://kephost.net/d/MTE5NDM1OA
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Én várni fogom a 10- es kereskedelmi helyszínen.
     
    Kuzdern, jutka190226, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  14. Markitooo

    Markitooo Törekvő

    Szia! Nagyon nem tud megfogni hála!:) lenyomtam jóval 1000fölötti minijátékot az eventben. Állatokból pedig több 10millióm van, neki itt is csak az ár letörése a lényeg, félti a helyét ahova nem saját erejéből került fel :) Nevezzük örök vesztes top1nek inkább :D
     
    Ms.AbyZu, Kuzdern, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Hát igen!
    Ha számolom azt a csengőpengőt, amit tőlem kapott ajándékba, a listára nem férne fel.
    Azért az mégis meglepő, hogy más piacon is képes rombolni.
    Szerintem neki nem is 24 órából áll egy nap és aludni sem szokott.
    Furcsa egy lény, az biztos.
    Majdnem más szavakat írtam a lény szó helyett, de aztán belegondoltam és elborzadtam, mert akkor meg szeretne a játékba kerülni és a végén még őt kellene tenyésztenünk. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.4.24
    Ms.AbyZu, vihence, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  16. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Optikai, ADSL, VDSL hálózaton minden csatlakozáskor új IP-t kaphatsz, azaz ki be kapcsolod a routert és minden újabb csatlakozáskor, kb 1 percenként (csatlakozási idő)változtathatnád az IP-t minden ördöngösség nélkül.
    :)
    Már akkor 2-en vagyunk!
    :D
     
    vihence, jutka190226, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Annyira ne várjátok.
    Nem tudtok tőle eladni.
    Már többen abbahagyták miatta a farmozást.
    Éppen ma reggel is írt egy gazda, hogy ő is így tesz, de ő szerencsére csak ezt a piacot hagyja itt, gondolom van más piacon is farmja.
     
    Ms.AbyZu és vihence kedveli ezt.
  18. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Valóban mind külön piacon vagyunk, de közös ip címen:)

    Csak egyszerű használók vagyunk, nem trükközünkxD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.4.24
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem fér a fejembe:wuerg:Hogy a bánatba tud több piacon helytállni:oops:

    Igen a többség ilyen;) S ez így jó!8)
     
    Evita-55 és jutka190226 kedveli ezt.
  20. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Helyt sehol sem áll, itt is csak rombol.
    Odaát az állatoknál nem igazán van, főleg ennél a 3 eventnövénynél láttam.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.