Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -gyöngy-581, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. pircsi33

    pircsi33 Járnitanuló

    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Pircsi :)
    Sajnos nem tudom, mint írtam is a játékostársunknak én nem próbáltam ki, csak a csevegőből hoztam el neki a választ.
    Viszont van egy ötletem, kérdezd meg a Technikai kérdéseknél talán a moderátoraink tudják rá a választ.
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A modik nem ajánlhatják hivatalosan ezt a gyorsítási módot.
    Jobb a békesség.
    Viszont szerintem kilogikázható a válasz abból, hogy a kliens, bár maga is egy lebutított böngésző, csak egyetlen funkciót ismer.
    És az maga a játék.... illetve, hogy ezt a böngészőt a cég hozta létre.
     
    jutka190226, pircsi33 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Klienssel nem működik!
     
    pircsi33 kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én csak foxot használok, annál tökéletesen működik. Jobban tetszik nekem, mint anno az ún. ENTER- es megoldás. ;)
    Már sokszor írtam, hogy azóta nekem Sámán az Isten. :D
     
    jutka190226 és pircsi33 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Othep! :)
    Köszönöm szépen a figyelmeztetést, pontosan értem az indokát annak amit írtál. Én ezért nem próbáltam ki és mellesleg nincsen semmi sürgető kényszerem sem arra, hogy használjam :)
    De miután ott volt ez a módszer a topikban, áthoztam, hátha nem ismeri a játékostársunk.
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha maximum kb 50 romantika ládát tudok küldeni magamnak ingyen , az jó vagy rossz eredmény ? :inlove:

    Most van 36 db , és kicsit kikészít , hogy farmonként változó a kínálat . xD:cry::inlove:

    Ki se merem nyitni , nehogy megrettenjek a látottatoktól . :D
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az nem rossz arány. Most legalább lekötötted magad ezekkel a kicsi farmokkal. :D ;)
     
    Csoki2020 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Nem rossz, sőt szerintem jó :) Nekem 46 van, de félek én is kinyitni :D Lükeség, de megvárom a végét és majd együtt nyitom ki :) Ráérek szívbajt kapni akkor is, vagy estleg örülni az eredménynek :inlove::music::inlove:
    Más: Figyelj az 500%-os felhőm nekem holnap reggel újra aktív lesz, szerintem nálad is, ne hogy lekapd véletlenül:)
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hali!
    Minden felhőről tudod, hogy mikor szedhető le és mi a hatása? Ez nem semmi. Nem csoda, hogy előttem vagy fényévekkel. :D
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Erre a felhőre külön figyelek, mert nagyon jó csak iszonyatosan hosszú az érési ideje. Már bűvölöm pár napja, hogy mikor kaphatom le róla a dekort, de nagyon lassan telik le az alvási ciklusa :oops::cry:
    Direkt olyan helyre tettem, hogy lássam, hogy hol tart ;) Ez az egyéb bónuszos sor legvégén van, igaz, hogy sokat kell kattogni addig amíg eljutok odáig, de nekem megéri :inlove: és tudom hogy Jancsika is úgy használta, mint én, a teliholdasnál :)
    Egyébként sajnos én sem tudom összhangba hozni a felhőimet és az állatokat például.. túlságosan elaprózták hozzá. Nem tudom létezik-e egyáltalán olyan játékos aki rendeltetésszerűen használja őket :) Ha igen, le a kalappal előtte :D
     
    Csoki2020, HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én még nem használtam a nyuszis felhőt . :inlove:
     
    Csoki2020 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Holnap megkapjuk az ismertetőt, kíváncsi leszek rá, hogy ez a két esemény hogyan kapcsolódik egymáshoz:
    1. Viking event
    2. Új gyár típusú dekor akció
    A dekorokat és a fejlesztéseket az eventból vesszük-e ki, vagy csp-ért és valós pénzért jutunk hozzá, ahogy erről beszélgettünk már?
     
    jutka190226, Csoki2020 és HéricsBáró kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Máriusz, a fejlesztéseknél írt aranyért megvehetőt;) - Gondolom azzal lehet majd maxra fejleszteni!
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem szeretem a szerencsén alapuló eventeket . :cry: Ha telilatlálatos dobás lesz , fejlesztést kapunk ? :inlove:
     
    jutka190226, Csoki2020 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ne fesd az ördögöt a falra, mert még megjelenik.. Utálom a baltadobálást, mert nincs benne vagy csak minimális logika, inkább szerencse függő és az ilyet utálom, volt már benne részünk az utóbbi időben bőven. (lásd a pecázást)
    Tulajdokképpen tudunk bármit is az Ingrid event nyereményeiről azokon a képeken kívül, mint amiket áthoztál? Nem tudok rá visszaemlékezni.
    PS: ezt találtam meg: https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-452#post-1195796
    és tudjuk Máriusztól, hogy naponta fog dolgozni.
    De azt nem tudom, hogy hogy jutunk hozzá az alaphoz és a fejlesztésekhez, csak pénzért, vagy event nyereményekkel is.
    Kérdéses számomra még az is, hogy kapcsolódik-e Ingridhez és a baltáihoz, vagy teljesen független két esemény lesz?
    PS:/2. Érdekes hír:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/munkás-előfizetés-akció.21199/
    Vajon ez a hóvégi helyett vagy mellett lesz? Ha most nem vesz valaki akkor lemarad?
     
    Utoljára szerkesztett: 17.5.21
    HéricsBáró és Csoki2020 kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Barkács vásár is érkezett! Vajon építjük az új gyárat?:music:
     
  18. TOPI41

    TOPI41 Fórum nagymestere

    Nagyon szépen köszömöm azt amit le irtál Na én szépen végig olvastam de az F12 nél meg akadtam Nyomom nyomom de nem történik semmi probáltam CTl -ti is de ott sem zörténik semmi Igazán gondohatnálak az idős nénékre is Nem nagyon értenek a számítógép kezeléséhez de játszani annál inkább szeretnek Valami könnyebb megoldást adhatnál hogy még jobban élvezhessem a játékot Ha nem tetszik a hozzászolásom nyugodtan törölj Köszönöm azt is ha végi olassa valaki
     
    jutka190226, -gyöngy-581, .dina1. és 2 más kedveli ezt.
  19. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Próbáld meg úgy, hogy Fn gomb (nálam a Ctrl mellett van) és F12 egyszerre. Az én billentyűzetemen így működik.
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ez a kép nem az én farmomon készült, sem Máriuszén. :D Az biztos, hogy egy élő farmról. ;)
    Ez jobban tetszett, mint az elszalasztott piccolo láda. :D
    [​IMG]
     
    farmeres53, maszilva, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.