Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Hozok egy bontást. Annyira nem dobogtatta meg a szívem. :D

    [​IMG]
     
    -forrest-gump-, EB1972t, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nagyon ritkán ad bónuszt.... :music:
     
    -forrest-gump- és zsani_apja kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nyikorgott egy kicsit a ládám , megnéztem mitől .

    7.300 db Szerszámok és egyebek láda tartalma .

    [​IMG] [​IMG]
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Érdekes, hogy mennyivel gyakrabban jön a fakalapács, mint a tollgyűjtő robotkéz:music:
     
  5. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Nem tudom, hogy jó helyre írok e , de az amaránt nemesítésről érdeklődnék. Meg van a 12 % nő a víz hatékonysága, 4,5 % csökken az érési idő, 25% nő a szuper trágya hatékonysága. Elég ez így a nulla percezéshez? Persze tudom, hogy kell a karácsonyi süti, fehér ártatlanság , és a szuper trágya plusz egy felhő. A kalapácsos részt érdemes e megcsinálni, mert a karfiolnál kinemesítettem.
    Előre is köszönöm a segítséget. :) :)
     
    -forrest-gump- kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A nullázáshoz csak a 25%-os szupertrágya-imádat bónusz kell - az általad említett egyéb feltételek mellett. A nullázáskor azt használjuk ki, hogy a szupertrágya hatékonysága 100%-os. Ez önmagában nulla perc érésidőt jelent. Nem kell tehát víz vagy trágya sem, tehát ezek nemesítései sem.
     
    Mica67, Jupi, -forrest-gump- és 8 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A választ itt keresd meg amit írtam a kérdésedre :)
    katt a linkre: https://board-hu.farmerama.com/threads/növénynemesítési-tapasztalatok.12057/page-7#post-1262418
    Átvittem a kérdését a nemesítési topikba és ott válaszoltam a játékostársunknak.
    *******************************************************************
    Bontottam pár ládát:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 3.5.22
  8. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Köszönöm :)
     
  9. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    Anyák napjára nem kapunk semmit
     
  10. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Jó reggelt Mindenkinek!

    Németországon egy héttel késöbb van anyák napja:D

    Napsütéses szép napot kívánok:inlove:
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép napot!

    Remélem ma jön ismertető;)
    A sok láblógatás után már jó lenne olvasni valamit;)
     
    Kuzdern, -forrest-gump- és jutka190226 kedveli ezt.
  12. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    magdi06, Nagyii58, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok ez nagyon szép nyitás sokkal több és szerencsésebb is, mint az enyém :)
    Feltételezem, hogy bátran nézhetsz már Te is a tenyésztő event madaras beadandóival szemközt, nem kell félned van miből válogatnod :)
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép nyitás, a türelmed gyümölcse;) Gratulálok!
     
  15. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Köszönöm a gratulációkat:)
    Még így is sokáig koncentrált a játék,hogy megossza velem a végeredményt:DxD
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nálam minden 2000-nél több láda nyitásnál vár pár percet amíg az eredményt kiírja, de nem gond van időm kivárni. Nem csodálkozom, ha nálad a 17 ezredik ládánál kivárt egy picit. :D
    *********************************************************************
    [​IMG]

    Emlékeztek még erre a találgatásunkra? A német fórumról hoztam át ezt a képet még pénteken :) 4484. hsz.
    Azt hiszem meglepődtünk egy picit az eredményen, noha mindannyian kitaláltunk belőle 1-1 szeletet :)
    Apjának mégis igaz lett és szezon szuvenírok kellenek rá no most megkaptuk a felhőt én örülök neki, hogy nem lesznek a dekorok a polcon, és ennyi is elég nekem :) Hajninak teljesült a kívánsága és megkapta az áhított felhőt :)
    Szóval ügyesek voltunk xDxDxD:D
    Ez egy nagyon jó és jogos kérdés feltenném valakinek, ha volna kinek :oops:
    Gondolom lesz még egy belőle, hiszen a pengős boltban van helye ki is váltható és még jut is rá dekor:D:inlove::D
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.22
    jutka190226, Nagyii58, -Erbrow- és 5 más kedveli ezt.
  17. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, biztos nem jól olvasok a sorok között, de ami felhőt kapunk és szuvenirek tehetők fel rá, melyik eventhez, szezonhoz vagy ...én is szeretnék :) de nem találtam meg hol van erről bővebb info. még az új eventet tervezem, mit szedjek ki a boltból, és átjöttem ide is olvasni, igy örömködök én is, hogy a szuvenirek tehetők valahova - de hova? vagy ez még távoli dolog? olyan jó lenne ha szabadulna fel helyem kertekben, de ne a kamrába tegyem, hogy a helyére jobbat tegyek....hanem erre a számomra még talányos felhőre.
     
    jutka190226, -forrest-gump- és Sali~*.* kedveli ezt.
  18. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt #3 olvashatsz róla.;)
     
  19. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Köszönöm szépen a válaszodat! :)

    Nem az első szezont csinálom már végig, és mégis most megálltam a görgetésnél a szezonbolt kínálatánál, nem mentem lejjebb a farmárudáig. ...és csak végig irom, mert elment a net közben, hogy itt rohangáltam az új hirek között, event, szezon, hol mit lehet nyerni, stb. felszedegettem a hirmorzsákat, belenéztem a leirásokba, és ekkor bénázást tőlem....szép munka :)
    de legalább benéztem a szezon csevegőbe is!!! van új számomra a Nap alatt, arra még nem jártam, na de most már....
    Jó játékot mindenkinek!
     
    Utoljára szerkesztett: 4.5.22
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    A gazdaköröm ismét üres... jöhet a következő kihívás:music:
     
    jutka190226, Susie0509, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.