Pletyka csevegő-Sámli

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 11.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Erre nincs objektív válasz. Neked kell eldöntened, hogy megéri-e erre áldozni a Virágfestések egy életét.
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ok , alszok rá egy hetet , és döntök . :D:inlove:
     
    -BombadilToma- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Még én sem tudtam dönteni, hogy csináljam vagy sem .. pontosan azt csinálom amit Te, alszom rá párat. (töröltem a szemrehányó hsz-t :D)
     
    HéricsBáró és Samborg kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    -BombadilToma- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Gyöngy!
    A BTP-s bónuszt adó dekornak én sem látom sok értelmét (nem emlékszem, pontosan mikor léptem a 600. szintre, de azóta már még egyszer összegyűlt a 600. szinthez szükséges 35,5 Mrd BTP...). Így én 1x5 db fejlesztésre beruháztam a meglévő FA-készletből, mert ezekkel és az eventekből nyerhető fejlesztésekkel 25. szintű lesz a siló dekor, ami már 90% TP bónuszt is ad. A másik 5 db fizetős fejlesztés már kevésbé izgat.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.11.21
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kata! Ha azt mondom, hogy 120% tp-bónuszt ad farmra és bahára is a dekorokra akkor sem izgat?
    Bizonyára elkerülte a figyelmedet a módosítás, kérlek olvasd el újra és utána döntsél :):

    https://board-hu.farmerama.com/threads/siló-dekor-és-fejlesztései-gyár-típusú-dekor-2021-november.21740/#post-1229260

    "A siló dekor 25. fejlesztéseitől már valamennyi dekorra megnövekedett TP-t is kapunk, nemcsak BTP-t!"
     
  7. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Gyöngy! Pont ezért írtam, amit írtam. A 20 db eventből megszerezhető fejlesztés csak BPT-re ad TP bónuszt, viszont a megvásárolt 5 db fejlesztéssel 25. szintű lesz a dekorom, ami 90% bónuszt ad a TP-re (is). Ergo, 5x25 FA-ért vásároltam egy 90% TP-bónuszt adó dekort, ami nem is olyan rossz.
    Viszont a végén újabb 5x25 FA-ért (az 5 utolsó, megvásárolható fejlesztéssel) ezt a %-os bónuszt 90%-ról csak 120%-ra tudnám feljebb tolni, azaz újabb 125 FA-ért már csak plusz 30% bónuszt kapnék, amin még nagyon gondolkodom... Az elmúlt időszakban több hasonló fizetős "lehetőséget" könnyű szívvel elengedtem.
     
    Fätum, ursa11, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    A csillagokat faggatva, a "jelenlegi" állás szerint a kép hiteles.
    :)
     
    PalMa, maszilva, jucus100 és 7 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, szép napot neked :)
    Ez nagyon jó hír, kíváncsi leszek rá, hogy milyen meglepetéseket tartogat még a szezonsáv jutalom, ha ennyire nem aprózzák el a nyereményeket. :)
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Megjött a felhősor vásár...:music: Kell mert felhő.. de semmi extra;)
     
  11. kevinerika52

    kevinerika52 Járnitanuló

    Szia. Gyűjtjük a felhőket csak 2x1-est írtak tetszőlegesnek de én 2x2-est látok rajta, de majd kiderül melyik kell, mindegyikből van bőven a raktárban.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Szaladok a szemöldököm után, talán vissza tudom rakni a helyére :D

    https://board-hu.farmerama.com/threads/táncoló-páros-felhősor-csomag-vásár.21754/

    Azt hiszem alszom rá párat mire döntök, arról, hogy ez kell-e nekem de a dekor tényleg aranyos.
    Szia!
    Ha hibát vagy eltérést tapasztalsz használd a jelentés funkciót és írd le oda kérlek, itt nem látja meg az ismertető készítője, ha csak nem lép be ide tudatosan..
     
    maszilva, HéricsBáró és kevinerika52 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Bármelyik, lesz mindegyik méretből van egy halom kacat;) Majd javítják a kiírást;) Van idő még a játékba kerülésig...
     
    kevinerika52 kedveli ezt.
  14. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Nagy számok törvénye alapján megnézem hasonló lesz e ez is?

    [​IMG]
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Niki:)
    De régen beszélgettünk már :)
    Szerintem igen, szorozva pár helyiértékkel :)
    Ha kibontottad hozd el, tegyük egymás mellé, kíváncsi lennék rá, hogy tényleg hasonlítanak-e ? Köszönöm előre is :)
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én maradok a kis számoknál. :D Kis gazda, kis bontás. ;)
    [​IMG]
     
    Hahacska, maszilva, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)
    De jó:) Lett 77-es bontás, lett 777-es azt én hoztam és ha Niki is hozza az övét akkor lesz 7777-es is kíváncsi leszek az arányokra és köszönöm :)
    Most már csak Jancsika hiányzik a 77.777-es bontással, mert tőle kitelik, hogy annyit gyűjt össze:inlove:
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Egy pillanatra lefagyott a farmom , és kinyitottam 8.353 db Trágyadomb ládát . :oops::wuerg::eek:o_OxD:cry::inlove:

    [​IMG]
     
    Gio, inanna11, jucus100 és 3 más kedveli ezt.
  19. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia,Sziasztok!
    Elhoztam a 7-es láda tartalmát mert hiányzik a sorból:cry:
    [​IMG]
     
    -vadocka70-, inanna11, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  20. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét Neked!

    Biztos több méter magas trágya lepi a farmodat:wuerg: nagy munka lesz ezt a mennyiséget básni:D
    Nézd a pozitiv oldalát sok sz.. sok-sok szerencsét hoz:inlove::D;)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.11.21
    Magdusnéne, Gio, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.