Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Lacika07, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Báró!:)
    Én úgy számolok, ha naponta kaphatok egy FA-t az egy évben ha naponta játszom 365 FA. Ez mire elég?
    A játékosok -meg merem kockáztatni- zöménél van egy fix keret amit a játékra költ. No most akkor, ha évente meg tudok spórolni 365 FA-t akkor másra tudom fordítani azt az összeget. Tovább megyek, előfordula hogy olyan dolgokra is költenék amire eddig nem.
    Én Neked drukkolok,:inlove: no és persze mindazoknak, akik szeretnének egy ilyen fát!:p
     
    maszilva, Kincső52, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A kütyü válogató muksó 3 farmaranyba került . 365 FA az 121 válogatás
    Én 100 válogatásból kaptam átlagban 5 - 6 szintszorzós kitehetőt :p
     
    ljanika6, genka53, lukimi és 7 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Alex!
    A bili mellé Jónás itt #22899 hozott valamit!;)
     
    genka53, lukimi, Imi* és 6 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia Alex :) a sor végi termésbónuszt ad, az alsó szarkofág pedig kitehetőt, ami 15 óránként aratható, 2800 TP/BTP-t ad, valamint 25 alkalommal 1-1 holdfényes ládát
     
    ljanika6, genka53, almáspite48 és 11 más kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Köszönöm az infót!
    :)
     
    genka53, lukimi, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szerencséd volt, gratulálok!:p Azonban ha hosszú távon - 300 szint - számolsz vele? xD Már megérte nem?
    A jelenleg naponta játékban lévők még 10 millióan sem valószínű, hogy játszanak. Azok, akik rendszeresen költenek a játékra még ennyien sincsenek. Lehet, hogy én számolok rosszul?:music:
     
    Kincső52, genka53, almáspite48 és 7 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Napi 1 szintet ugrok 100 felett :p
     
    steve223, genka53, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ez nagyon szuper! Majd nézd meg kérlek 220 felett!:inlove:
     
    genka53, lukimi, Imi* és 7 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem tudok erre a kérdésre válaszolni, bármit mondok, csak spekuláció lenne. Azt gondolom, hogy lenne egy réteg, amelyiknek a FA-vásárlása csak minimális és rendszertelen, ami a fával csökkenne vagy megszűnne; de a rendszeres vásárlókra valószínűleg nem lenne számottevő hatása . Azt is gondolom, hogy a Varázskalap dekor eladásaira rossz hatással lenne. Ugyanakkor lenne egy kör, akik annak idején nagyon sokat áldoztak rá, és szerencséjük is volt; nekik nagyon nem tetszene, ha most játékba tennék; még akkor sem, ha a játékban szereplő dolgok zöme előbb-utóbb erre a sorsra jut. És végül, szerintem nem az a fő kérdés a BP-nél, hogy valami okoz-e bevételkiesést, hanem az, hogy valami okoz-e hosszú távon tartós bevételnövekedést...
     
    Kincső52, genka53, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  10. JósJónás

    JósJónás Fórum elő legendája

    Szia!

    Ha mindenkinek csak egy nagy farmja lenne, még lenne is benne valami.
    De számoljunk csak 20 picivel, az 600 FA/hó. Mennyi titokzatost lehetne ebből venni és átpostázni a nagyra? Nem kellene rá költenie az illetőnek. Ha 100 kicsivel számolsz, már további 4 játékosnak sem...
    És akkor nem is beszéltünk még a napi 20 ajándék felett is fogadható eventes felreppenőkről, ha azt aranyért küldik..., stb.
     
    ljanika6, genka53, -Fülemüle-70 és 11 más kedveli ezt.
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a válaszod. Én minden esetre reménykedem, hogy valamikor elérhetővé teszik.
    Szia!
    Az eszmefuttatásod eme részével egyetértek. Ha azonban egy hasonló event nyereménye lehetne mint a mostani páncélos, akkor már nem igen rugnának labdába, ill. FA fába a kisebb farmok.
    Bízom a BP találékonyságában:inlove:, így nem mondok le az álmomról.
     
    Lillapilla73, Kincső52, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  12. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A kisebb farmok is bőven labdába tudnak most rúgni a páncélosért:)
    Ha nagyobb elánnal nekilódultam volna, akkor biztos minden farmomon ki tudtam volna szedni. De nem így álltam hozzá, így csak +2 lesz. :)
    Nem bánom, hogy nem hajtottam értük. Így se panaszkodhatok, van a pajtámba szép számmal :)
    ...
    Jónás!
    Itt a kosaras event, lassan mehetne is ezzel a változatával...
    Esetleg valami jó hír ami vár ránk?:D:music:xD
     
    genka53, -Fülemüle-70, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  13. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Kedves Jónás Apó! Novemberi event naptár mikorra várható?
     
    lukimi kedveli ezt.
  14. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Sziasztok!
    Szervusz Jónás, szia Sali!

    Ígyvan! Egyetértek Salival!
    Lehetne a FA-fa eventnyereményként is elérhető, mint most a páncélos!

    Ha tenyésztős eventben lenne elérhető, akkor igényeljen mondjuk 2000 sz.tápot!
    Ha beadandós lenne, akkor mondjuk 50ezres tételek kellenének fákból!
    Ha viszont eventnövényes, akkor 100ezer eventnövényt igényelne!

    A felhő meglenne már jóval elöbb, csak a főnyeremény lenne a FA-fa!

    Így ha kell a kicsiken is a FA-fa, akkor labdába rúghatnak ha tesznek érte, költsenek azokra is, így a FA-fa árát, amennyit a BP "bukna" bőségesen kiegyenlítené!
     
    steve223, genka53, lukimi és 2 más kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A kisebb farmok azért tudnak labdába rúgni, mert így tették lehetővé a játékmesterek a csajok elérését! :p
    Köszönjük szépen! :inlove:
    Szia asdfghjkl7373!
    Nem kellene ilyen ötleteket adni a BP-nek nem gondolod? Csak ne essünk túlzásokba a százezres enövény termelésével!
    Ne feledd, az sem mindegy mennyi idő állna rendelkezésre?
    Az 50 ezres tételt egy bizonyos fa terméséből gondoltad?:music: Gondolj vissza a szílfa termésre pld.
    Ugye PÉ-re gondoltál?:D
     
    genka53, -Fülemüle-70, dagi18 és 4 más kedveli ezt.
  16. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Te fogalmaztál így.

    Ez az event jóval kevesebbet kért, mint amennyit a panni ér. Ez így van.
    Anno volt a szintszorzós kütyük megszerzésére a tenyésztős event. Oda ha jól emlékszem, akkor állatok is kellettek PÉ értékbe. Na az valóban nem volt könnyű. Az inkább lett volna való a panni szerzésre.
    Itt csak megfelelő számba kellett tenyészteni. Tök mindegy, hogy alapot vagy mit. A PÉ nem számított. A kért állatok meg jó olcsóak a piacon.
    Ha egy tapasztalt nagy farmosnak van egy (vagy több) kis farmja, az bőven többet tud elérni azon a kis farmon rövid idő alatt mint egy kezdő játékos.
    Ezeket nem kioktatásként írom, szerintem Te és sokan mások is tudják ezeket.
    A mondanom lényege az, hogy egy sokadik kis farm is ki tud szedni amit akar, mert az eventeket nem úgy csinálják meg alapba hogy 100+ -os dolgokat kérjen. Manapság a szintlépés meg egy csettintés kb. A gkör is tele többnyire, mert nincs használva.
    Nekem anno minden farmomon meglett az összes szintszorzós kütyü, amit ki akartam szedni. Megszenvedtem minden darabjáért, mert minden farmon folyamatosan kellett termelni, hajtani, sztápot préselni mindenhonnét.
    Szóval egy FA fa se jelentene gondot.
    Ahhoz jóval meg kéne emelni a lécet, de azt nem igen szokták. :)
    A csontkirálynő pedig sokat segített minden farmomon, hogy tudjak haladni :)
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Valóban nem egyértelműen fogalmaztam, elnézésed kérem. Hiába van pl. 80, 90.-ik szinten egy sokadik farm, ha azt már több éve csak ajándékküldésre használják. Aki pedig napi rendszereséggel több farmot művel, eventezik stb. az meg fogja tudni csinálni azt az eventet, amelyik neki megérős. Minden tiszteletem azoké, akik anyagi ráfordítás nélkül több farmot gondoznak, ott eventeznek stb.
     
  18. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    1. Hát ahhoz, hogy a BP betegye a FA-fát egy eventnyereményként, ahhoz hasznot kellene elöbb húznia! 100ezres enövények eléréséhez 1hét lenne rá (Jobbik esetben 10 nap)! mi a teendő? kell venni sok-sok Party pöri csomagokat, pörgetni sok terménybónuszt! Aztán ha nem sikerül, így jártunk, ha viszont sikerül-ráment az összes pénzünk-nem eszünk abba a hónapban, de legalább van egy FA-faxDxDxD, és a kicsiken ugyanezt csináld meg!
    Ez kell BP-nek! akkor biztos elérhetővé teszik! :D

    Több fából kellene 50ezres (termés) tétel! (kb.3 fajtából, nem az újakból)
    Én arany bilit kérnék! (ha van) xD
     
    steve223, genka53, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  19. megirn

    megirn Aktív író

    Sziasztok!
    Aki tudja mely állatok neonosodnak legyen olyan aranyos és írja már le. Sajnos nincs türelmem végig olvasni. Előre is köszönöm a választ.
     
    lukimi kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Igen :) mi ez az Event tárgykeresős minijátékkal ? Olyan mint a Csontkirálynő? mert akkor jöhet :)
     
    maszilva, Kata_rzis, genka53 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.