Pletykagang, ahol Jónásné is szabadon szárnyra kelhet

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 2.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem koala lesz , mert jázminos teával fincsi lenne :p
     
    bendi1121, -Holdfeny-. és Rékuci1111 kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Abból már több, mint 40 ezer állatom van, tőlem jöhet :D
     
    libuskafarm, csio70, Lillapilla73 és 3 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De jó neked . Én nem állok ilyen jól állatok terén . Asszem pókból van a legtöbb , de az se sok :cry:
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A hiúz is lehet, de már a rénszarvas is erősen esedékes (és megmagyarázná, miért erőltették annyira a tenyésztett rénik visszaváltását). A kétéltű vonalon én esélyesebbnek gondolom a szalamandrát, mert utoljára Bahás állat vált tenyészthetővé, így Holdfényhez hasonlóan és is a farmra várom a következőt. A szalamandrának van is már terményese (bár ez nem feltétlenül jelent előnyt). Így az én szavazatom a rénszarvasé vagy a szalamandráé.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Emlősünk már sok van;) Akkor jöjjön a Szalamandra:music:
     
    -BombadilToma- és HéricsBáró kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Igen, ebben van logika, de láttunk már meglepetést 8) egyébként pedig a baha el van maradva a farmhoz képest, így beleférhet egy újabb bahás állat. Szerencsére nincs olyan nagyon nagy választék :) Én készülök minden lehetőségre :)
     
  7. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönöm a pillangóval kapcsolatos segítő hozzászólásokat. Akkor... ejh ráérünk arra még
     
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Neméppen , mert jövőhét vasárnap már hó vége , és mi van ha elsején kezdődik a tenyésztős event ? :p
     
    genka53 és Sanyat kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem eszik olyan forrón azt a kását;)
     
    barbi021951 és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Majd megnézzük a jövőhéten az áprilisi event naptárat és kivilágosodik :p
     
    osztrak12, genka53, barbi021951 és 3 más kedveli ezt.
  11. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    vcsaba18, Gio és genka53 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Mikor tudok majd építkezni , hogy ha meguntam ? És ha nem untam meg , de akarok egy másikat , azt miből ?
    Milyen fajta jószágok lesznek a szerelem ház válogatásban ?
    Lesz valami új dolog a narancs boltban amikor jönnek a nem földlakók ?
    A tavaszi napéjegyenlőséget követő holdtölte utáni első vasárnapi rántottát a pockom fogja szeretni ?
     
    -kaktuszable-, osztrak12, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Kicsit Rackó elszámolta magát. Nem gondoljátok? A mai és a holnapi ajándékával. Jobb lett volna előző hétvégén. Most várni kell 1 hónapot, hogy megtudjam mit rejt a fa. Bár valószínűleg valami régi fát :)
     
    barbi021951, Kincső52 és vcsaba18 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :music: Szerintem sokaknak már úgysem tud újat mutatni:p
     
    barbi021951 és libuskafarm kedveli ezt.
  15. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Valószínű. De, ha kedvezni akartak volna, akkor addig jön, amíg nyitva a holdas. Mondjuk, hogy a 185. v 186. cserép, akkor mind1 :) Akinek viszont nincs, annak jól jött volna. Persze megáll, nem kér enni :D
     
    barbi021951, Gio, Kincső52 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jogos....:music:
    Viszont lassan itt az ideje az új horror titokfának:p talán az előhírnöknek szánták8)
     
    osztrak12 és libuskafarm kedveli ezt.
  17. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Gratulálok!
     
    szepesej, osztrak12, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  18. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Szia Holdfény!
    Szerintem kukkants be a piros kosár alá, mert én már megvettem, de még mindig ott van a megvehetők között. Lehet, hogy nálam tévedésből maradt ott, de szerintem egy próbát megér.
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia Kincső!
    Köszönöm az ötletet... de már kihasználtam a lehetőségeket;)
    Már csak 21 perc van útnak indítani őket... Aki nem tette meg az húzzon bele:p
     
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nálam furcsa gyár 9 van, meg még 4et nem tettem rá, mindig elmarad, az 82. szint. Amikor eszembe jut akkor már nem akarom kavarni a lejárati idejét, úgy hogy tolódik. Hiába, sok a munka!!! a farmon, mindenre nem jut idő :D :D
    Különbség már nem sok van, max még 1el magasabb szintű láda lehet. Nem is tudom már mi a különbség a IV és V láda között.
    Az, hogy maga a kitehető mennyi tp-t ad, nem igazán lényeges, pár ezernyi a különbség, a többi tulajdonság egyforma. Igazából annyi hiány már majdnem mind1 kategória. FA ért biztos nem veszek 1 szintet sem. Kell az máshova. Meg a tp valahol már érdektelen is lett számomra.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.