Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Köszi! A "Bélás" jobb, mint amire számítottam. Akkor eszerint időzítem a beváltást. :D
    Ez esetben viszont nem tudom, hogy fog kijönni az ismertetőben szereplő kifejezéssel élve az "előzetes infók szerinti" 9750. Tulajdonképpen a felosztás mellékes is lenne, a lényeg, hogy ez a mennyiség adott legyen. Vagy netán ez változott időközben? (Ha így van, bajban leszek, mivel eléggé kicentiztem a megrendelők kiszolgálását.)

    Szerk: Ó, bakker, az adventi naptárt kihagytam... :oops: De még így is hibádzik egy "Rákóczi"... :( Max. összesen várható annyi, amit írtál? Vagy az csak a januári termés?
     
    Utoljára szerkesztett: 28.12.19
  2. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen!
    Csillagos égboltot!:inlove:
     
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az adventi naptár 29. ajándéka 2 db Vidám állatos láda II.:)
     
  4. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Haladó

    Sziasztok a mai tenyésztésnél bármi ad felröpit? Köszi ha tudja valaki a választ.
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Bármit tenyészthetsz, minden tenyésztés adja a felröpit. Viszont én várnék vele 10-óráig, mert a boom majd csak 10-kor kezdődik, holnap este 22 óráig tart.
     
  6. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.
    Bocsánat, ha már volt kérdés. Milyen állatok fognak januárban neonosodni ( a hollóra emlékszem?) ?
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  7. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Katt. Ide!
    :)
     
  8. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen.
     
    JövendölőMáriusz és Kuzdern kedveli ezt.
  9. sosi19

    sosi19 Junior szaki

    Kedves Máriusz!

    A tenyésztést illetően kötött lesz az állatok fajtája vagy gondolnak azokra, akik még nem tudták kiváltani a hollótenyésztés jogát?
     
    JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Szia!
    Egy felreppenőt látni a tenyésztéseket illetően,(nem kategóriás, jelvényes event és amúgy is egy kategóriába esnének az alanyok) tehát mindegy melyik állatot tenyészted azokért.
    Kapsz felreppenőt ebből, is abból is.
    Szóval, tenyésztési jog nélkül is elvégezhető az event.
    Viszont, akkor a nadrágot fel kell kötni, mert az említett állatot illetően, pajtaértéket is kell beadni, kimondottan belőle. Tehát ha nem piacon akarsz tenyésztet állatot vagy alapállatot vásárolni és beadni, akkor sok alapállatot kell letermelned. 11 nap múlva kezdődik az event!
    :)
    Ajánlom figyelmedbe a ládákat is!
    Például:
    Holdfényes láda.
    Madaras láda.
    Vidám állatos láda II.
    Tökfilkó állatos láda.
     
  11. sosi19

    sosi19 Junior szaki

    Rendben, ez remek hír! :)
    Köszönöm a válaszod!
     
  12. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Ha netán valakinek nem sikerült a jogot megszereznie, annak elmesélek egy érdekes dolgot.
    Farm cityben él egy legenda, egy bandáról. A tagjai közül hárman elszürkülnek a többiekhez képest, hármat jelenleg is köröznek lopásért, egy a büntetését tölti, egy pedig átszökött az USA határán.
    Aki megérti a legendát, annak nem lesz gondja.
    :)
     
    HéricsBáró, gretag, Kincső52 és 27 más kedveli ezt.
  13. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Így jár, aki nem figyel. Kiváltottam pár hollóhajlékot Jack boltjában. Én balga nem néztem, hogy a kúriából nem lehet odajutni. Így csak 1 vadaskertem van megpakolva hollóval. Bár a ládákból már összejött ezer feletti db. Innen szép a győzelem!
     
    csio70, gretag, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  14. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az adventi naptár 30. ajándéka 450 Szezon-jutalompont.:)
     
    gretag, juliannakoczkas, bota493 és 19 más kedveli ezt.
  15. leguán61

    leguán61 Fórumlakó

    Sziasztok.
    Néztem a Januári naptárt. Tudja valaki hogy a Neonos ólaknál milyen állatok lesznek? Köszi.
     
    gretag kedveli ezt.
  16. leguán61

    leguán61 Fórumlakó

    Visszaolvastam. Megtaláltam.
     
  17. kiszsuzsi

    kiszsuzsi Haladó

    Sziasztok nem tudom értelmezni valaki segítene? Köszönöm
     
    gretag, CoraQueen és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Nézd meg, hogy milyen tenyésztett hollók vannak ;)

    A tagjai közül hárman elszürkülnek a többiekhez képest --> a színe alapján egyértelmű
    hármat jelenleg is köröznek lopásért, --> Hogy hívják azt, aki lop?
    egy a büntetését tölti, --> Hol ül valaki csíkos ruhában? (az építési hulladékon is ülhet)
    egy pedig átszökött az USA határán. --> egy ország a déli határon
     
    Ribiszke, Fatther, HéricsBáró és 27 más kedveli ezt.
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Bár pajtaértékről beszélünk az eventnél, de ha valaki a szereplőket jól osztja el, akkor a pajtaértékkel nem lesz gond. Ettől többet segíteni már nem tudok. Remélem azért sokan megszerezték a jogot.
    :)
     
    nagymami2, Ribiszke, Fatther és 22 más kedveli ezt.
  20. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Ha valakinek nincs a hollotenyesztes kivaltva akkor mi tortenik?
     
    gretag és Feca29 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.