Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. BalazsR11

BalazsR11 Utánpótlás-írogató

sziasztok!
    hat ez akkor egyeni ajanlat en 94es vagyok de nem adott be csemetet a 80as kisfarmomon beadta, remelhetoleg jon a farmgozos is de errol inkabb Mariusz tud tobbet mondani:)

2. maszatka2010

maszatka2010 Törekvő

Szeretném kérdezni, hogy a pocoktenyésztés mikor lesz? köszönöm előre is

3. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Az előzetes pletykák szerint júliusban. Eventnaptárat a következő hónapra még nem kaptunk, de ha tippelhetek akkor valamikor a hónap elején. Ezt arra alapozom, hogy az ólak mikor kerültek be a piroskosárba (kb két héttel előbb szokták berakni, mint a tenyésztés kezdete) és az utóbi időben a tenyésztő eventek a hónap elején voltak .
    Tehát hamarosan jönni fog.

4. maszatka2010

maszatka2010 Törekvő

Hálásan köszönöm!

5. nyuszi63

nyuszi63 Kivételes tehetség

Szia,sziasztok!
    Még hozzám se jött meg az első ajánlat a mamutfákból.Mindig lesegetem de hiába már lemondtam róla hogy valaha nekem is legyen.

6. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Afene egye meg , lebuktattál . -.-:(xD:cry:xD

---

Lehetséges , de nem biztos .

Farm​
    A telihold világában​
    Bahamarama​
    Az event menete

Figyelem a gazdák!
    A rendezvény kezdetén kap egy antik kulccsot és izzókat , amit a malomban előállítasz

Használja a gombot a kívánt út eléréséhez.
    Megjegyzés: A feloldás után be kell fejeznie az utat!
    A végén kap egy új kulcsot a következő úthoz.

Út felszabadítása a megfelelő színű tinktúrát is biztosítja:
    zöld = farm
    sárga = Bahamarama
    lila = teliholdvilág

. Színes lóhere előállításához használja a színes tinktúrát és a virághagymát.
    A tinktúrától függően zöld, sárga vagy lila színű lehet.

Először oldja fel a felosztott mezőket mindkét oldalon,
    majd szállítson összeget - csepp növényeket és virágot - az ár megszerzéséhez.

Töltse ki mind a három utat, hogy felfedje
    a hatalmas alkimisták köveit a barlang közepén

7. sosoump

sosoump Utánpótlás-írogató

Szép délutánt Nektek!

Ide jöttem mert segítséget szeretnék kérni. Azt hiszem HéricsBáró itt az IT-experte:inlove:

Szabadságon vagyok, ennek ellenére szenvedek ;) Itt most 34° van. Igazi alsó rajnai mosókonyha idö.

Szóval rá érek, a ház lesötétíve mit a kripta csak a képernyö világit. Gondoltam át kocogok a német fórumra.

Egy kis mozgás nem árt;). Ott láttam dolgokat amik biztos Titeket érdekelne.
    Az új eventnek a neve: az alchimisták ösvénye. èrdekes volt olvasni.
    Sajnos az én képességeim nem elegendök ezeket ide át hozni. Le írni túl hosszú:mad:
    Ezért kérem tisztelettel HéricsBárót, Neked ez bistos nem okoz problémat.

Elöre is köszönöm

8. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Volt ilyen eventünk ahol a három területről kellet a központ felé haladni.:music: Aki emlékszik a nevére az linkelheti;)xD
    Az igen valószínű hogy a baha akkor nyitva lesz;)xD
    A kérdés hogy mikor?:):D

9. sosoump

sosoump Utánpótlás-írogató

Hallihallo!
    Megint én. A következökben megpróbálok gyorsabban "dadogni" írásban :wuerg:Vagy talán gyorsabban olvasni:cry:

Köszönom Szépen!

10. Ribiszke

Ribiszke Fórumfelvigyázó

Ha esetleg ez valami új belépési bónusz, ami Rackó újabb átszervezésével jár, akkor felülvizsgálom a viszonyomat a játékkal. :music:

De, ide bedobta. :p:) Jól választott, hogy mit dobjon, mert a tojásost nem biztos, hogy megvettem volna

11. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Milyen eventek lesznek júliusban ? :inlove:
    Mert én ezekről tudok : 3 területes csavargós kulcsos nyitogatós , és a Pocakon pöckölt pörkölt . Esetleg a Nyári naptár

12. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Amit leírtam az következtetések sora volt arra, hogy mitől lehet valami új. Kérlek szépen ezért ne vizsgálgassál még semmit, mert csak felsorolásnak szántam lehetséges variációként.
    A sztetoszkópot elvitte a sicc és lázmérőt sem hozott helyette, csak nyugi :) OK?
    Nem tudom, talán ennyiről sejtünk bármit is... De nem félek lesz még több is csak győzzünk gazolni...
    Nézzük mi maradt ki ebben a hónapban ami feltételezhetően pótlásra kerül a pocok után, vagy alatt, vagy nem tudom mikor, de szerintem lesz: szintlépőkosarak vásárlása egy hét a farmon, esetleg a bahán is...
    Titokakció, ha jól számolom most fás következik.. bár nem merek rá mérget venni, lehet, hogy jön helyette a bahára egy újabb gyík, mert most az nagy divat ...
    Biztos lesz 24 órás gazdaköri is, mert mostanában az is szokott havonta lenni... Nincs több ötletem.. talán Máriusz hozzáteszi a látomásait, ha ráér :D

Ez a 2019-es event jutott róla az eszembe: A fények ösvénye event ami három területen zajlott idézem az event bevezetőjét:
    "A Farmerama három világa találkozik egy mesebeli grafikával megalkotott eventben.
    E világok ösvényein juthatsz el a középpontban elhelyezkedő Kék lángszentélybe. "

https://board-hu.farmerama.com/threads/a-f%C3%A9nyek-%C3%B6sv%C3%A9nye.18232/

Nekem nagyon tetszett, de nem volt könnyű event...

Utoljára szerkesztett: 26.6.20
  13. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!

:)

Ott!
    A magyar elnevezések eltérnek a külföldiektől. Ennél az eventnél is többek között.
    :)

14. zagimichna

zagimichna Járnitanuló

Sziasztok!
    Lehet arról valamit tudni, hogy később valamilyen módon még megszerezhető lesz-e a rémséges csúszda?
    Mióta játékban van, még soha nem sikerült kipörgetnem. Mivel tudtam, hogy ez az utolsó lehetőség megnyerni a kerekkeréken, végső kétségbeesésemben elpörgettem kb. 250 party és legalább ugyanannyi normál pörgetést, de egyszer sem jött be. Eddig még sosem tettem ilyent, és már meg is bántam, hiszen gyakorlatilag lenulláztam magam, mégse lett egyetlen darabom sem abból amit szerettem volna megszerezni, és így a felhőm se lesz meg. :-(

Utoljára szerkesztett: 27.6.20
  15. zagimichna

zagimichna Járnitanuló

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a felajánlást! Az valószínűleg egyelőre kizárt, hogy cserélni lehessen, de, mint tudjuk, a remény hal (bohóchal, szivárványhal, repülőhal … ) meg utoljára ;). Viszont arra gondoltam, hátha valamikor megvehető lesz esetleg pénzért. Nem emlékszem, hogy volt-e már erre példa?

DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  16. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

Szia! én a Mitikus főnix kitehetőt nem tudtam kipörgetni valamikor régen...nem küldhető...így hiányos a felhősorom.:oops:
    A Party Pörgetés 4 felhősorról hiányzik...sajnos...:sleepy:

magdi06, DevilMókus és zagimichna kedveli ezt.
  17. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Mennyivel jobb mint az én helyzetem.:music:Nekem 1 sincs meg valószínűleg akkor egyáltalán nem játszottam;):pxD

magdi06, Kuzdern és zagimichna kedveli ezt.
  18. Lenczy

Lenczy Fórum bárója

Nem vagy egyedül!:(
    Van akinek ez se, az se sehol! PL.:én

nyuszi63 kedveli ezt.
  19. zagimichna

zagimichna Járnitanuló

Minden relatív … mondta Einstein ;)

20. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum félistene

Sziasztok.

Amit tudok úgy ahogyan megvehető volt már a virágos PP felhő kitehetői illetve azt hiszem a mitikusé is,
    így a remény megvan mindkettőtök részére hogy egyszer pótolni tudjátok ezeket a dekort is.