Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Beteszik az állandóba ? :p

2. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

3. Kuzdern

Kuzdern Fórum admirálisa

4. kovacsniki84

kovacsniki84 Fórum félistene

Persze csak neked csak most xD

5. -gyöngy-581

Szia kedves Máriusz, szép vasárnapot Neked :)

Volna egy kérdésem: estére bezár a teliholdas liget és gondolom az eventig már nem is nyit ki (?)
    Azt szeretném tudni, ha lehet, -mivel eventnaptárunk még nincs-, hogy adjak-e a kriptamécseseknek turbót zárás előtt, vagy ráérnek beérni mire erre az eventre újra nyitják?
    Felröppenőkre készülnünk kell, láttuk a képeket amiket hoztunk. Ha a kripták nem érnének be időre, gondolom kissé bajban lennénk :)
    Felröppenőgyűjtésre a teliholdason is inkább a növények és a kripták, éjféli tölgy a nyerő, ha készültök ezekből hagyjatok a területeken :)

6. sosoump

sosoump Utánpótlás-írogató

Szép jó reggelt kedves Gyöngy!

Mit is csinálnék Nélküled:inlove: még azt sem vettem észre, hogy a teliholdas nyitva van.
    Ezer köszönet:music::music:
    Azt mondják a "okosok" a szabadság butit, milyen igazuk van ;)

7. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Sziasztok!

Részletek: Itt

-vadocka70-, Gio, -Fülemüle-70 és 16 más kedveli ezt.
  8. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!
    Körülbelül 10-et alszunk még addig az eventig. (előbb a pockok kapnak szerepet)
    Felröppenők az érintet 3 területen, egyaránt várhatóak mindenből. (tenyésztés kivételével)

-Fülemüle-70, Gio, missuzy_53 és 11 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

Szia Máriusz :)
    Nagyon szépen köszönöm:)
    Kapnak a turbót a kripták :)

10. HéricsBáró

Itt az idő egy kis kalandhoz .

-vadocka70-, -Fülemüle-70, Gio és 10 más kedveli ezt.
  11. JövendölőMáriusz

JövendölőMáriusz Forum Moderator Team Farmerama HU

Az az igazság, hogy ez a kép, egy régebbi illusztrációs kép a játékhoz.
    Az alkotó Murat Kaya. Az ő koncepciói között megtalálható.

Ennek ellenére, nagyon homályosan látni olyan eseményt, ami a bahamákat érinti és olyan jellegű lesz mint az idei húsvéti event vagy mint a 10. szülinapi. De ez még kb 2 hónapnyi távolságra van.
    :)

-Fülemüle-70, Gio, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

Akkor másfél hónap múlva visszatérünk rá . :DLesznek mauk is ? :inlove:

13. huzsi77

huzsi77 Fórum-zöldfülű

Üdvözöllek Máriusz, iztos sok érdekességet tudsz majd mondani.

JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

Kár, addig még túl sokat kell aludni. Szerettem ezeket az eventeket, kezdtem örülni amikor Jancsika képét megláttam :)
    És, ha vau lesz helyette? Valami új, ami jobb, mint a régi, néha ránk férne, mert megérdemeljük :) Szeretem a változatosságot :):inlove:

15. -gyöngy-581

16. HéricsBáró

Ma vagy holnap eventnaptár . :inlove: Lesznek új fák ? :inlove:

17. -gyöngy-581

Szia, szép reggelt mindenkinek!
    Várom a naptárt, kíváncsi vagyok rá :) Viszont szerintem csak holnap jön..
    Keressél új fákat, talán felrakták a képet valamelyik fórumon :) örülnék, ha látnám mik lesznek most :):inlove::inlove:
    PS: A júliusi eventnaptár tippemből a szintlépőt kihúzom (bár lehet, hogy akkor is lesz)

https://board-hu.farmerama.com/threads/szintlépő-csomag-vásár-farmra-és-szigetre-2020-június.19690/

És egy kis akció még mellé:

https://board-hu.farmerama.com/threads/szuper-betakarítás-csomag-2020-június.19691/

Utoljára szerkesztett: 29.6.20
  18. HéricsBáró

Itt azt írják , hogy valaki észrevette , hogy a piros/narancssárga kínálat megváltozott a keréken sárgára .
    Vagy fordítva .
    Hogy ez előny , vagy hátrány , azt nem tudom .

19. -gyöngy-581

Az utóbbi két napban kb 100-at pörgettem PP-t és nem tudom mennyi zöldet is... Kaptam piros tyúkocskát és sárga mindenféle terményes fejlesztést... no meg az elmaradhatatlan deni, szamár hód narancsot is. Rózsával nem találkoztam.. Szóval nem tudom nálam nem érzékeltem azt, hogy az amúgy is sok még több lett volna....:music::D, mert azért kaptam mellette mást is :D:inlove:

20. -gyöngy-581

Bocs, de úgy gondolom ez a beszélgetés már túlmegy a pletyka határán, a fejlődésiben vagy a különleges akcióknál jobb helye lenne a téma folytátásának.

És lőn eventnaptár igazad volt még ma megkaptuk, köszönjük:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-2020-július.19695/

A 22.-től a hónap végéig nem tudom mi lesz.. még a felföldi sem ismerős, megyek linket keresni, hátha arról beugrik..