Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. sosoump

sosoump Járnitanuló

Sziasztok, szép estét mindenkinek!

Nekem van egy kis fácskám úgy hívják, hogy chinotto. "delikatess Albrecht"-nél vettem. Sokan inkább Aldi - nak ismerik.
    Na mind egy: erröl a fárol wickpedia azt írja, hogy ez egy keserü naracs fa. Üdítöitalokat és camparit csinálnak belöle
    az olaszok. :p
    Szóval, ha a felsö kép az én fácskámat mutatja, akkor az nem a tengeren túlrol jön:inlove:

2. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Az a piros szalagos fa , az egy Kívánság fa . :D
    A legtitkosabb vágyaidat felírod egy cetlire , majd ráaggatod az ágaira , és teljesül :inlove:

Ez jobb lesz , mit a Varázsfa , vagy csak a neve lesz Kívánságfa ? :cry::inlove:

3. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia! sziasztok, szép reggelt mindenkinek :)
    Nem tudom, hogy a VV-ben mi a jobb, de nagyon szeretem a jókívánságokat, és ez a fa csodaszép.. Ha mégis elszánom magam arra, hogy titokfát vegyek ezt fát célzom meg a szépsége miatt...
    (a varázsfa nálam nem játszik, eszköztárban van már vagy3-4 éve túl kevés tp-t ad és nincs szükségem az adományára..)

4. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Lizikertje, Szabi451, fancsaly és 35 más kedveli ezt.
  5. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Sziasztok!:)

A másik meg ez lesz elvileg.:music:

Abiu fa[​IMG]

Imi*, ursa11, -kaktuszable- és 17 más kedveli ezt.
  6. Liliom44

Liliom44 Junior szaki

Örültem volna egy szabad pajtatöltögetős hónapnak, hogy a szezont teljesíteni tudnám - minden eventláz nélkül. Na jó, a tenyésztés még belefér. Persze, az eventfüggőknél az elvonási tünetek jelentkeznének.

7. -gyöngy-581

Nem szeretnélek elkeseríteni, de az, hogy Te mit szeretnél nem igazán érdekli a játék készítőit, ha nem tetszik egy event, hát ne csináld.. Csak tedd ezt csendesen a saját farmodon.
    Morgás helyett például javaslom ezt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/nyári-kalendárium-2020-július.19706/#post-1109978

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ezek a kiemelt jutalmak mik lesznek? Gondolom dekorok, érdekes lenne tudni a tulajdonságaikat is :D

5 különleges jutalom lesz:
    • Az első lelakatolt jutalom (nyakkendős bárány) a 7. naptól vehető át, ha az 1-7. napi ajándékot megszereztük.
    • A második lakattal jelzett jutalom (viking fejfedős lúd) a 14. naptól kezdve vehető át, ha a 8–14-es jutalmakat átvettük.
    • A harmadik lelakatolt jutalom (nyulas strandjáték) átvehető a 21. naptól kezdve, ha a 15–21-es jutalmakat megszereztük.
    • A negyedik lakattal ellátott jutalom (tevés strandjáték) a 28. naptól kezdve vehető át, ha a 22–28-as jutalmakat begyűjtöttük.
    • A végső jutalom (Szalma Palis strandjáték) akkor kattintható, ha az összes korábbi jutalmat kiváltottuk, átvettük. (1-28 db jutalom).

8. HéricsBáró

Lehet , ezek lesznek ? :inlove:

9. -gyöngy-581

10. inanna11

inanna11 Haladó

11. Pancoka

Pancoka Fórum-zöldfülű

Sziasztok. Bocsi az alkalmatlonkodásomét, de van valahol juliusi event naptár? Órák ota keresgéle már.

12. lukimi

lukimi Fórum elő legendája

13. farmeres53

farmeres53 Fórum biztosa

14. kevinerika52

kevinerika52 Utánpótlás-írogató

Szia. Igen lesz 14 órától 23 óra 59 percig.

15. Pancoka

Pancoka Fórum-zöldfülű

JövendölőMáriusz kedveli ezt.
  16. Pancoka

Pancoka Fórum-zöldfülű

nagyon szépen köszönöm végre meg van nem fogom elfelejteni egy hónap mulva, igérem.

17. -gyöngy-581

Na most megfogtál :D
    Ez mi?
    Van nekünk egy pontos, hivatalos listánk szerszámmal, és tenyészállatokkal együtt. Mamarygen sokat dolgozott vele. Nem értem, hogy minek hoztad ezt ide, de mindegy. Itt a link ahol minden tudnivaló elérhető színes ábrákkal arról amit a pocoktenyésztéssel, az ólak és terményesek építésével kapcsolatban tudni kell .:

https://board-hu.farmerama.com/threads/pocoktenyésztés.19705/#post-1109972

Utoljára szerkesztett: 30.6.20
  18. HéricsBáró

Jujj , ez honnan jött ? Nem is láttam ma még . :inlove:
    Akkor törlöm .

19. Imi*

Imi* Fórum elő legendája

Sziasztok!

A nyári kalendárium 1. napi ajándéka egy Pffft! dekoráció.

20. zagimichna

zagimichna Járnitanuló

Sziasztok! Az alkimista és a focis eventekről lehet tudni valamit?

JövendölőMáriusz kedveli ezt.