Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia!
    Ha ezt tudom, nem szórakozom ennyit a nagyítással! xD
    De szerencsére nem ezek lesznek a nyeremények (csak az egyik kosárban lesznek)!:D
    A nyereményekről egyébként súgnál nekünk valamit? Pirosodik valamelyik állat ólja? Vagy felhősödünk? :music: Nagyon szeretnék már további olyan felhőt, ami általánosan hat az összes állatos ól érési idejére (és nem fajtánként)...
     
  2. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Megpróbálom más szemszögből megvilágítani a dolgot.
    Például így:
    Két árkategóriában látok kosarakat.
    A drágább kategóriában:
    [​IMG]
    -kategória jelvények (eventkellék)
    -kategória jelvények (eventkellék)
    -kategória jelvények (eventkellék)
    -luxus bájitalok (vásárolható)

    +
    -lámák (termelhető)
    -hiúzok (termelhető)
    -lepkék (termelhető)

    [​IMG]
    -szupertápok (eventkellék)
    -luxus bájitalok (vásárolható)
    -narancs lámaól (eventnyeremény volt, nem építhető)

    +
    -lámák (termelhető)
    -pulóverkötöde (építhető)

    Az olcsóbb kategóriánál, ugyanígy le lehet bontani a tartalmat.
    :)
    Egyébként amíg nem jelenik meg a hivatalos, addig bármi változhat, láttam már kosarat is változni pályafutásom során.
    :)


    Az egyik hüllő lakóhelyéről már írtam.
    :)
    :oops:
    :oops:
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    És az igaz lehet , hogy a láma megtáltosodik , és duplát fog érni az eventben ?

    Látogasson el a kategóriába tartozó tenyészállatokhoz : emlősök, ízeltlábúak és halak.

    Minden állattenyésztéshez megkapja a megfelelő kategória kitűzőjét.

    A Láma (985) értékét az esemény ideiglenesen megduplázza.

    ----

    Lesz vele valami ?

    [​IMG]
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :) Szép reggelt Neked :)
    Köszönjük a lebontást, ez olyan, mint minden statisztika nézőpont kérdése az hogy a számokat hogyan értékeljük. Miután a kategóriák szerinti állatokra nincs feltétlenül szükségem és szeretek tenyészteni, tehát magam állítom elő a jelvényeket. Természetesen, ha megszorulnék nem az ólak színe lenne a döntő...
    Katának igaza van, szerencsére ez csak a kosárban lesz, egyéni döntés, mérlegelés kérdése, mint majdnem mindig a vásárlás :)
    Viszont nagyon halk suttogó megjegyzés engem nem csábít vásárlásra ez a két ól.
    Bízom az utolsó megjegyzésedben, reménykedni mindig jó és miután halat is tenyésztünk, biztos, hogy úszik még :)
    Mit szólsz hozzá, ha súgok neked, nézd fordítva a világot a következő szóban :D : emága ólról mesélt nekünk Máriusz :D
    Minden állat érésére ható felhő? Biztos jó lenne.. A 2012.-es húsvéti felhő az egyik nagy vágyam nekem is, talán majd egyszer meghallja valaki akit illet. A másik álmom a felhőpalota (már kb 3 hónapja nem írtam le, hogy szeretném úgyhogy lassan időszerű lett :D)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.7.20
  5. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sziasztok :) Elnézést, ha nagyon triviális a kérdés, de akkor feltételezhető, hogy ennek az ólnak a narancs vagy akár a piros verziója lesz az egyik nyeremény az eventben?
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem, ezek az ólak amikről mi itt tegnap este el kezünk beszélgetni nem eventnyeremények lesznek, hanem az egyik eventkosában lehet megvásárolni.
    [​IMG] A kosár előtt balról láthatod a pulóver kötödét és jobbról a narancs fejlesztésű lámaólat :)
    Ennek a képen látható kosárnak a tartalma Máriusz itt írt róla:
    -lámák (termelhető)
    -hiúzok (termelhető)
    -lepkék (termelhető)

    -szupertápok (eventkellék)
    -luxus bájitalok (vásárolható)
    -narancs lámaól (eventnyeremény volt, nem építhető)
    +
    -lámák (termelhető)
    -pulóverkötöde (építhető)
     
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    A oké, köszi! :oops::music: Akkor egyelőre várok tovább az amága fejlesztésére :D
     
  8. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Persze, volt már olyanra példa, hogy egy állatnak a pé értéke az event idején megduplázodott.
    :)
    A pénztárcádtól függ. Addig még hármat alszunk.
    :)
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Bárki, mindenki találkozhat velük vagy csak pár szerencsés farm?
     
  10. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    Nagyon régen volt már tavaly! (2019 november)

    :D
    De mivel körülbelül 3 hét múlva aktuálissá válik valami, ezért hoztam egy kis emlékeztetőt miről is van szó!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-119#post-1047387
    https://board-hu.farmerama.com/threads/pletykapad-pletykák-jóslatok-a-várható-eseményekről.18079/page-119#post-1047393

    [​IMG]
    Talán annyit változott a dolog azóta, hogy már minden vásárlás számít, ami valós pénzért (forint, euro, stb.) történik.
    :)






    [​IMG]
    Én biztos nem találkozok vele, mert 5-nél több van a farmomon.
    :):oops:
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen ez így tiszta, világos és igazságos. Számomra teljesen elfogadható kikötés.
    ****

    Az új hír is kedvezőnek tűnik.

    Ha jól értem amit mondasz akkor bármilyen szolgáltatás illetve bármilyen valós pénzért történő vásárlást honorálni fognak ami közvetlen fizetési móddal valósul meg?

    A linkeket megnyitottam, emlékeztem rá, hogy sávos volt az első pletyis híred róla.. Kíváncsian várom
     
  12. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Jelenleg úgy látom!
    30 sávot látok, sávonként van amikor több jutalom is látható. 3 havonta újra induló a számlálás.
    :)
     
  13. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    A mamutfás opció érvényes még? :music:
     
  14. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Igen, de azt olyan szinten látom, hogy nem tudom kikre gondoltak a költekezésnél!
    Nem az átlag magyar játékosokra az biztos!
    :oops::sleepy::(
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A nyereményekről nem tudnál súgni nekünk egy picikét, ha már látni valamit belőle? Nagyon kíváncsi népség vagyunk ugye tudod? :inlove::D
    Vagy a 2019. évi link megfelel kb mostanában is?
    PS: ha három havonta újra indul a számlálás akkor érdekesen alakulhat, ha a saját költésemet nézem....
     
  16. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Olyan dolgok amiket a mamutfák adnak.
    Amivel a tenyésztő kuckó indul el.
    Ládák, egyszerre akár több darab is de mindig egy fajtából. (2 fajta ládát látni)
    Régebbi dekorok.
    Party kerék kellék.
    Amit Wolf kérdezett.
    :)
     
    SzuperTájfun, Matold, nagymami2 és 11 más kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen. :D:inlove:
    Amit gondolok az az, hogy költeni költöttem eddig is mindenre amire szükségem volt. Ezt ezután is megteszem, ha úgy érzem, hogy hiányom van valamiből. Ezt ez után plusz ajándékért teszem meg, tehát nekem jó hír :D
     
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A nyári kalendárium 22. napi ajándéka, 5 db kacsa kata szupertrágyája.
     
  19. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!

    Még hatot alszunk és változik a farmáruda kínálata.
    Lesz benne pár új dolog, de maga a kiváltások száma változatlan marad.
    :)
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz :)
    Találgathatok?
    Kiveszik a Rackós dekorokat és tesznek be helyette másik dekorokat.
    A szezonpontoknál is ott van az utolsó esély.. Megszűnik teljesen?
    A Gyepek ura és a Havermackó helyett kapunk másik +-os dekort? Örülnék neki, ha valami hasznosat kapnánk. A Gyepek urának is örültem amikor megjelent.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.7.20
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.