Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Kedves sormar11!Ma éjfélig lesz szuper akciós nap!:)Tegyél emlőst,ízeltlábút,halat:)
     
  2. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Ma lehet tenyészteni is akkor ?Mikor kezdődik?

    :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.7.20
  3. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Kedves varga1234!Nincs boom,csak az augusztusi jelvényes tenyésztésre való felkészülésként írtam,hogy ezt a három kategóriát érdemes"bepakolni"!:)
     
  4. szepesej

    szepesej Törekvő

    -Fülemüle-70 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. jammm70

    jammm70 Törzsjátékos

    Sziasztok Jó Gazdák :)
    Segítséget kénék! Van korlát a tenyészterepen? Nekem 132-nél nem enged többet :-((
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! igen pont ott a vége, de hogy miért azt ne kérdezd.
     
    SzuperTájfun és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  7. jammm70

    jammm70 Törzsjátékos

    Köszönöm a gyors választ,sőt a ki nem mondottra is ....;)
    Ilyen az én formám,most megtehetném,hogy sok állattal jót tegyek(-gyünk),erre leszabályoznak :cry:
     
  8. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia Máriusz! Látván szavaidat rohantam a tenyésztelepre, hogy beteszek pár lámát... xDxDxD
     
  9. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A nyári kalendárium 27. napi ajándéka, 1 db " Maldív" talányos tiki-fa.
     
    bugavalika40, SzuperTájfun, PalMa és 9 más kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A következő szezon a szupertápra lesz hatással és lehet nullázni bármelyik állattal ?

    [​IMG]

    [​IMG]


    Láma itt , láma ott

    [​IMG]

    Ezt nem tudom lefordítani :cry:

    [​IMG]

    Telihold kapálásra fel

    [​IMG]


     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!

    Igazad van a szupertáp még nem volt a dekor adománya és annak gyorsító hatása, azt kifelejtettem a listámból, erre nem gondoltam.
    Egyébként az új szezon szereplői nagyon hasonlítanak egy régi event szereplőire. (Nem jut eszembe az event neve ahol láttam őket, később majd megkeresem és hozom.)

    [​IMG] Ezek ládára utaló szavak (box) szerintem, lehet, hogy ilyen ládák lesznek a nyeremények az eventben?

    Viszont lassan időszerű lenne nekiállnunk az augusztusi eventnaptárunk összerakásának, ma már 27. van.
     
    -kaktuszable-, Ribiszke, inanna11 és 6 más kedveli ezt.
  12. -Anyu-3

    -Anyu-3 Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt! Sziasztok!
    Csodák ládája, aranyállatos láda, és bónuszláda a nyeremények között... Ahogy olvasgattam húzós event lesz...
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Van ott neonos láda is :D
    Az event Máriusz jóslata szerint sem lesz könnyű, de nem is lehetetlen megoldani :) Ami nagyon jó, hogy végre lehet újra pörgetni az eventet, alig várom :)
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Asszem már csak 10-15 % hiányzik , hogy szupertáppal nullázunk :inlove:
    A naptárban biztos benne lesz az átnyúló horgászás és a telihold event . Aamaradék +vizes eventek és a láma tenyésztés .
    Meg az új ólak a kék madárral .
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ezt Te állítod vagy Toma is helyben hagyta? xD:cry:xD
    ****

    Kihagytad a következő szezont a felsorolásból :D A múltkor hozott nagyobb mennyiségű új pirosól nyeremény pedig erősen az ólgőzösre utal +jön az állandó gazdaköri is a szajkóhoz.
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Amikor megjött a szupertápos és szupertrágya felhő vásárlás februárban , megkérdeztem tőle .
    Tévedtem , 75%-80% van még csak .:cry: Itt kérdeztem meg:inlove:
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Valami ilyesmire emlékeztem én is :), de nem baj, előbb utóbb majd befut az is.. bár erősen meggondolnám, hogy pont szupertáppal nullázzak-e amikor arra van más lehetőségem is.. (Virágfestés dekor)
    ****
    Megjelent a nublonos event ismertetője amit vártunk:

    https://board-hu.farmerama.com/posts/1115657/

    Szia kedves Máriusz, szép hetet neked :)

    Elgondolkodtam az Ingrid tojáson ami újként fog jönni a pengős boltba.
    Amennyiben ez csak az alap akkor:
    A kicsi farmoknak talán segítség lehet a tp-növelő 5%-os adománya, viszont a nagyobbaknak már édes kevés és ahhoz mérten nagyon drága is.
    Látsz-e arra lehetőséget, hogy akár valós pénzért történő vásárlással is, de hozzájuthassunk a fejlesztésekhez amik növelik a %-ot?
    ****
    Kikerestem az enciből, sajnos ez az alap 5 %-os tojás lesz csak:
    Ingrid tojás

    [​IMG]
    Tapasztalatpont: 5.000 TP/ BTP
    Tárgy mérete: 1x1

    Viking hosszúház
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint: 3.
    Tapasztalatpont: 1500 TP/BTP +5 % TP bónusz 1 órán keresztül
    Tárgy mérete:
    1x1
    Kihelyezhető: minden területre (kivéve: Teliholdas terület, Gombaerdő és Kísértetjárta kúria)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.7.20
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Azt hiszem lemaradtam valamiről.Gyöngy! Mire utaltál a virágfestés dekorral? Nem igen vagyok vele képben.Köszi előre is.
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Vásárolható dekor, amely 20%-kal csökkenti az ólak érésidejét. Ha van belőle 4 db, akkor - mellétéve egy-két felhőt, valentin cserepet, tojáspuncsot/sajtgolyót - lehet nullázni az ólakkal.

    Virágfestés
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: szint szorozva 10.000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint 10 órán keresztül 20%-kal csökkenti az állatos ólak érési idejét
    A speciális tulajdonságát elveszített dekor szint szorozva 125 TP/BTP-t ad.
    Hivatalos a dekorról: https://board-hu.farmerama.com/threads/speciális-dekor-vásár-2019-május.18120/#post-1000942

    Részletesebben arról, mi kell a nullperchez: https://board-hu.farmerama.com/threads/ki-is-az-a-backoffice.14672/page-133#post-985701
     
  20. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Szia kedves Máriusz!Szép délutánt mindenkinek!Azt hiszem már volt róla szó,hogy a nemsokára következő event,amely a "Felföldi fesztivál"event mechanikájával érkezik,az eventnövény termesztés mellé pajtakészletet is igényel!Remélem nem írok butaságot ezzel!Ha nem jól emlékszem elnézést kérek!Ha már látni lehet a csillagokban valamit,esetleg nem kaphatnánk hozzá egy kis rejtvényt segítségnek kedves Máriusz?A múltkori rejtvénynek is nagyon örültem,kicsit elő lehetett készülni,piacra menni hozzávalókért!:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.