Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , azt már megtudtuk , hogy a bableves mire kell . [​IMG]

    Teliholdas rémes bablevest még nem ettem . :D



    [​IMG]



    [​IMG]
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A bablevest nem értem, de nem baj :)

    Ez az eventablak amit látunk az átfogó event beadási ablaka lesz, ha jól értem. Hasonlóan fog működni, mint a pecázást átfogó event. Azokat az eventkellékeket fogjuk itt beváltani és a lakatokat kinyitni vele amiket a többi eventből kapunk majd.
    A közepén tálban vagy inkább üstben gőzölgő valami pedig újra aratható lesz. A második képen látszik az idő múlása, ugyanúgy, mint a csaliládáknál újra és újra adni fog nekünk valamit.
    PS: Alaposabban megnéztem, több üst is van a "hálóban" és mindegyiknél órát is látunk, tehát mind többször aratható lesz.. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 6.10.20
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia Jancsika!
    Ezt a bableveset nem feltétlenül szeretném megkóstolni! xDxDxD

    Minden esetre, képekből itélve, egy izgalmas Halloweeni eventünk lesz. :inlove:
    A bableveses láda [​IMG] reméljük sok-sok babért ad számunkra. :D
     
  4. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szia HéricsBáró!:)
    Sziasztok!:)

    [​IMG]
    A keret sztori: Alvilági játék:music:

    Meg kell látogatnia Helgrid nővérét. Melyhez a legkedveltebb Ingrid a viking libának utat kell nyitnia az alvilágba, a varázslat segítségével.:music:Gyűjtsetek össze különféle tárgyakat az ijesztő teliholdas események során.:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.20
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

  6. szélkakas19

    szélkakas19 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Máriusztól kérdezném, lát e rá esélyt hogy idén lesz még új tenyészállat?
     
  7. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Biztosan volt róla szó,csak elkerülte a figyelmemet,ha a Hajótöröttek partjára teszek valamilyen dekort,az csak a Bahamaramára hat vagy hat a rendes farm területekre is?
     
    SzuperTájfun kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha egy bónuszos dekort learatsz, akkor a bónusza bekerül a bónuszsorba. Azaz a bónusz nem függ az azt adó dekor helyétől. A kupa vagy a Pannik kivétel, de ott a dekor puszta léte kell a bónuszhoz, nem aratod le őket. Minden bónusznál meg van adva mire hat, csak ez határozza meg, nem a dekor helye.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.10.20
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Bablevest kell gyártani az eventben

    A mezők feloldásához különböző eseményeket kell lejátszania október folyamán, és meg kell nyernie a szükséges elemeket.
    Vigyázz ezekre az eseményekre: "Midnight Race", "The Pastry of the Void" és "Eerily Beautiful Game Night"!
    Szállítsa le az Underworld Games eseményhez szükséges tárgyakat, hogy jutalmakat és boszorkányfőzéseket kapjon. Tipp: Nyerj sötét kristályokat
    a görgős minijátékban.
    Vegyen részt a boszorkány minijátékban a Witch Brew-val. Készítsen különböző pálcákat varázslatok készítéséhez és
    nagyszerű jutalmakhoz!

    Ez az event menete olyan mint amikor baltát kell öszeállítani az Ingrides baltás eventben

    [​IMG]
     
    nyuszicica1, Nagyii58, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  10. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Nem hallottatok valami pletyit a fürge malomról? Van még egyáltalán? Ha igen, akkor várható mostanában? Köszi.
     
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Az események neve kár, hogy nincsenek lefordítva, így nem tudjuk azonosítani azokat, nincs meg a naptárban szereplő eventek neve, nem tudjuk, hogy melyik melyik. :D

    Ez most amiről képet hoztál melyik event szerinted? A Teliholdas 2 a 3-ból? Halloween event társasjáték mechanikájával, esetleg van még olyan event amiről nem beszéltünk? Ezeken kívül van még a repcsis és az Átfogó, de ez a kép nem azokhoz tartozik.

    A babot még mindig nem találtam meg, pedig több forrást is visszakövettem, de mindenhol boszorkányfőzetet írnak nem bablevest:music::oops:
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A boszi körmös bablevest főz , ezt bizton állíthatom . :inlove:

    Fogalmam sincsen , de az biztos .

    Ezt írta Máriusz .

     
    nyuszicica1, z2856, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Körmös bableves, mert Te azt szeretnéd? Ezzel az erővel lehetne gülüszemből főtt becsinált leves is :D
    Esetleg jön Wolfi és lefordítja nekünk az angolt
    OK ebből világossá vált pár dolog, főleg az, hogy Te sem tudod... xD:cry:xD

    Várunk amíg egy kicsit kisüt a nap és világossá válik ami most még homályos... Vagy esetleg jön Máriusz és hoz egy kis fényt nekünk :D

    No amíg várunk előkotortam a maradék angoltudásomat, talán jó a fordítás:

    Az "Éjféli verseny"= Midnight Race ez a repcsis
    az "Üresség péksüteménye"= The Pastry of the Void ez lesz talán a 2 a 3-ból (?)
    a "Kísértetiesen szép játékéjszaka"= Eerily Beautiful Game Night ez pedig a társasjátékos, ha igaz.
    Ha mégsem jó akkor talán jön valaki aki segít kiigazítani a tévedést :D
    Szia!
    10.-e környékén szokott jönni, talán most is akkor lesz, de sajna nekem nincs távcsövem és kölcsön sem tudom kérni :D. Ez a dátum mozogni szokott nem kötött, érdemes egyetlen egyszer két havit megvenni, akkor kiegyenlíti az időbeni csúszást egy időre... Én ezt tettem amíg nem került be a prémbe a fürge malom előfizetése is. Hidd el megéri. :)
     
  14. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszi. Azért nem tudok róla semmit, mert szerintem kb. egy éve nem vettem, mert mindig betankoltam belőle és most vettem észre, hogy nagyon lelassult. Köszi még egyszer.
     
  15. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Sziasztok!
    [​IMG]
    [​IMG]
    :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    :)
     
    Nagyii58, PalMa, maszilva és 24 más kedveli ezt.
  16. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nem mintha számítana ez az apró kérdés , de oda van írva hogy Mutasd Ingrid animációját .
    Na , ezt is dobni fogja , vagy varázsolni fog kacifántosan ?
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Máriusz, örülök neki, hogy jöttél :D:inlove:
    Köszönöm a fonalat, sokat segít a magyar elnevezések ismerete, így legalább nevén tudjuk nevezni az eventeket.

    Tehát:
    Éjféli verseny (repcsis event)
    Sütemény a sötétségből (2 a 3-ból event)
    Túlvilági játékest ( társasjáték event)
    Mágiaszövés event (Ingriddel dobálunk)
     
    HéricsBáró, PalMa, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  19. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Én évek óta nem csináltam Halloweeni eventet.... Lehet akármilyen jutalom, ezt most nem hagyom ki, már csak a társasjáték és az ingrides mechanika miatt.:inlove::inlove:
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ebből a fonalból milyen fajta gombolyagot sodornál ?


    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Ezt meg a nyuszi hozta


    [​IMG]

    Új háziállat (remélem rántotta)

    60 óra elteltével Ingrid beköltözik a kísértetjárta kastélyba, és elvarázsolja a gazdaságodat: 13 óránként 13 131 TP-t vagy BTP-t kapsz, és 13 órán keresztül 66% -kal több TP-t a telihold mezejéről .
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.