Pletykapad- Pletykák, jóslatok a várható eseményekről

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: JövendölőMáriusz, témanyitás ideje: 20.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia Máriusz!

    Köszönjük a munkádat, sok sikert Mindenhez!
    Büszkén zárhatod ezt a részt az életedből. Örömmel tekints a jövőbe a magánéletben és játékosként is!

    Üdv: Nami.
     
    macska49, jutka190226, vasaló57 és 29 más kedveli ezt.
  2. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Én nem aggódnék a magyar jós tekintetében.
    Emlékezzetek csak vissza a korábbi jósunkra, Jónásra, aki tudjuk szintén, hogy ki is volt. Ő is mekkorát villantott akkoriban a magyar tarka, magyar szürke marháival és más tenyészállatokkal a fórumon. Még nemrég is olvastam valahol őt felemlegetve ezt a húzását. Sokan köszönhetik neki az első könnyű millióit vagy milliárdjait.
    Máriusz nagyon jó jós volt, jobb elődjénél és merészebb, annyira jó, hogy még külföldi játékosok is idejártak hozzánk híreket olvasni.
    Egy jó jós, a játékosokat a játékhoz is vonzza, bevételt is generál.
    Így aztán biztos vagyok abban, hogy nem lesz itt semmi gond, olvasva a TL bemutatkozó levelét, hiszen ezt írta:

    "Az egyszerűségben, együttműködésben, megértésben és a kompromisszum kötésben hiszek. Életem, munkám során arra törekszem, hogy konszenzust érjek el, együttműködjek a kollégáimmal a céljaink elérésében. Ez igaz a virtuális térre és a való világra is."

    A mai világban már, egy jó vezető olyankor, ha váltásra van szükség, előre gondoskodik a megfelelő utánpótlásról.
    Így aztán biztos vagyok abban, hogy ChocoBounty TL ha valóban egy fiatal és dinamikus vezető, előre gondoskodott Máriusz oly módon történő pótlásáról, mely mind nekünk, mind a külföldi, idejáró és olvasó játékosoknak teljes mértékben pótló lesz, mivel egyébként mindenképp ragaszkodott volna Máriuszhoz, aki mind neki, mind a BP-nak nem más, mint egy bevételt generáló forrás.
    Így aztán én abban bízom, hogy valószínűleg már ezen a hétvégén új jóst üdvözölhetünk, aki miközben növeli a külföld felé a hazai moderátori gárda népszerűségét, egyben tovább emlékeztet bennünket elődjei, Jós Jónás és JövendölőMáriusz múlhatatlan ténykedésére.
    Nincs itt semmi gond!

    A fenti sorokat már tegnap beírtam, de valaki törölte, fogalmam sincs, hogy miért.
    Remélem nem követi el az illető ismét ezt a hibát, mert akkor a supporthoz fogok fordulni.
     
  3. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Sziasztok!Olyan jó lenne tudni,érinti majd-e a szupitáp spórolást "rengeteg kisállat" érkezése!!!Szeretnék még tenyésztgetni pár színes tekit!!
     
    Ditti58, -Holdfeny-. és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, hoztam pár új képet a következő eventhez:) A naptárban óltörténet mintájú eventként szerepel:

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] Etetjük, tanítjuk, gondozzuk a kisállatokat?
    PS: Vajon mennyi változáson ment keresztül ez az event, ha a mint feltételezésem szerint ez volt?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.22
  5. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Én számítok rá. El sem kezdtem még az eventet!
    Ha lesz netán ilyen, akkor arról holnap úgy is lesz hír.
    Tehát nyugodtan várok, semmit nem veszítek ha megvárom a holnapot, hiszen az event
    kedden ér véget így is úgy is. Addig felseprem, kifényesítem a szerelemkuckót.
    :)
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyszerű event szokott lenni... reméljük nem lesz túl sok változás...
    Ha mégis akkor az a játék javát fogja szolgálni;)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.22
    Gio és alex0824 kedveli ezt.
  7. Picimaci2018

    Picimaci2018 Fórumprofi

    Szia Alex!Köszönöm szépen!:):)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Te is lehetsz jós, ha látod, hogy a változás a javakat fogja szolgálni! :D
     
    juliannakoczkas, Gio, alex0824 és 4 más kedveli ezt.
  9. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Szia Alex! Mostanra már kiderült volna, hogy lesz-e 1 sz.tápos tenyésztés? Este 10-ig van Baby-boom, a kettőt egyszerre érdemes csinálni.
     
    alex0824 és stb_farmer kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez az ötlet sokaknál kiverné a biztosítékot;) Még nálad is:pxDxDxD
    S nem igazán vagyok egy hírkereső...:music: ugyan olvasgatok erre arra...
     
    Gio, alex0824 és zsani_apja kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Az már a vége lenne nálam, ha egy ilyen kiverné a biztosítékot. Most már akkor is nyugodt tudok maradni, ha a játék nem működik normálisan. Olyankor eszembe jut, hogy játszani jó! :D ..., lenne. ;)
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Te az egytápost és a boomot együtt keresed, de volt már rá példa, hogy sajnos nem volt együtt a két akció. Volt arra is példa, hogy az egytápos a tenyésztő event végén volt és kaptunk hozzá rendkívüli boomot is. A hivatalos ismertető erről csak hétfőn fog megjelenni mivel kedden lesz vége az eventnek és ott bármi előfordulat. Lehet, hogy szerencsénk lesz és együtt lesz a kettő, nem tudom, türelem és majd kiderül :)
    PS: A kisfarmjaimon én sem kezdtem el az eventet, várok aztán vagy bejön, vagy nem :)
     
    jutka190226, marcsi152, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  13. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Anno azt jósolta Máriusz, hogy az event végénél lehet egy átfedés, kedden lesz az event vége, tehát én várom a holnapi hivatalosokat. Azok között, ha keddre feltűnik netán a boom is, meg az egytápos is, akkor kedden csinálom az eventet.
    :)
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex:)
    Kérdeznék valamit, mert kíváncsi vagyok a válaszodra :)
    Ha véletlenül nem lesz boom akkor is csinálod az egytápossal az eventet?
    No én arra gondoltam, hogy igen, a jelvényeket és a felhőt mindenképpen kiszedem és utána meglátom, hogy hogyan fogom folytatni :)
     
    jutka190226, Nagyii58, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  15. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Tudnék jobbat? A 2 dl-es sörök nekem is kellenek!
    De baromi türelmes vagyok ám!

    :)
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Tudom, ismerlek :D xD:cry:xD
    Csak a saját megnyugtatásomra kérdeztelek meg :)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remélem a jövőben sok sok 2dl-es sört kapunk az eventekből;)
     
    jutka190226 és semmirevaló kedveli ezt.
  18. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Sziasztok! Máriusz én is köszönöm a munkádat! Mit jelent a 2 dl sör?:music:
     
    inanna11 és semmirevaló kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    5 dl: korsó
    3 dl: pohár
    2 dl: pikoló
     
    jutka190226, muksika, PZoli64 és 13 más kedveli ezt.
  20. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Értem, köszönöm :)
     
    PalMa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.