Visszajelzés Profik a magasban! - 2021. április csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 27.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kár erre pazarolni az eventnövényt;)
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    A teliholdas akkor csak az event miatt lesz nyitva, igaz? Hamar végig futottam az ismertetőt és erre jutottam.. ;)
     
  3. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Sziasztok!
    A topic 2. hozzászólása kiegészítésre került az alábbi információkkal.


    Fontos információk, taktikai javaslatok:
    • Az 1. futam végén duplázhatjuk a Paradicsom repülő bronz I. dekort, ezáltal kettő darab alap dekort szerezhetünk meg.
    • A 2., 3., 5. futam végén megszerezhető paradicsom-repülő-frissítéseket duplázni szükséges, annak érdekében, hogy maximum fejlesztettségű dekort érjünk el.
    • A szezon-jutalompontok és a a szezonzsetonok is duplázhatók.
    • A Versenyzseton - a Titkos tó event kelléke – három futamban duplázandó, mert 6 db-ra van szükség a vízililiomok kiváltásához, a horgászutalványokhoz.
      • Erre, az 1. futamban a 21. nyereménysor – 42. lépésben,
      • 3. futamban a 24. nyereménysor – 59. lépésben van lehetőség,
      • 5. futamban 16. nyereménysor - 40. lépésében van lehetőség.
    • A felhősor a 4. futam végén szerezhető meg, 71 lépés megtételével.
      • A lépésszámokat az event ismertetőben megtalálható táblázatok információi alapján vettük számításba.
    Javasoljuk, értesítsétek azokat a szomszédaitokat ezekről a tanácsokról, akik esetleg nem fórumoznak, de a megoldásban segítheti a játékukat.
    Köszönjük, ha így tesztek.
     
    hóóvirág, ljanika6, lippi02 és 23 más kedveli ezt.
  4. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    A Harapós orchidea miatt lesz nyitva a telihold mert ha nincs elég ebböl nem tudsz malomterméket csinálni:)
     
    Nagyii58, Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ahogy én számoltam,ha mindent terv szerint csinálok,akkor 30 ezer növény fog kelleni.Majd menet közben látom,hogy lesz e időm mindenre.A teliholdat mindig elfelejtem,ha nincs rajta event.Azokkal a növényekkel nem lesz baj kb 14-15 ezer van mindegyikből. azt hiszem menni fog!Szaporitás alatt az egyik területen teszek vagy 10 kör nullázást,hogy ne kelljen sokat várni a malomtermékek készitéséhez. Röviditett érésidővel kezdek.
     
    soresne, jutka190226, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  6. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Köszi! Nekem sikerült alaposan eltájolnom magam a repülős zsetonokat illetően - gyorsan ki is javítottam az ehhez kapcsolódó előző hsz-em, nehogy másokat is megtévesszek. :oops:
     
  7. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Olvasgattam,szemezgettem próbáltam úgy tenni mintha gondolkoznék miközben sasolgattam Héricsbáró,csernigy és farmerogirl által írt adatokat taktikát.Ezek segítségével elhatároztam simán lezavarom az egészet duplázás nélkül.A teliholdas rész egy hétig nyitva.Kihasználom az alkalmat ottani ténykedésre.Versenyzsetonok nem érdekelnek mert a horgászást is már csak amolyan teljesen mindegy alapon csinálgatom.A nyeremények ugyanazok.A meglévő utalványkiváltó lehetőségek meg bőven elegek nekem ehhez.
     
    magdi06 és Leho69 kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek ne add fel még a horgászós eventet, szerezd csak meg azt a 6 db zsetont ami még kell oda.
    Tőlünk is elment a jelzés a gyöngyökkel kapcsolatban.
    Bízzunk benne, hogy lesz valami pozitív változás!
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezeket a javasolt duplázásokat ide is leírtam a csevegőben a #15. hsz-ben igaz, hogy nem neveztem meg a duplázandó nyereményeket, de ott vannak. :)
     
    ljanika6, HéricsBáró, Boccio71 és 3 más kedveli ezt.
  10. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Szia
    Nem adtam fel a horgászást,csak már nem motivál az újabb utalványkiváltások lehetősége.10 darabot tudok kiváltani.Az bőven elég ha netán valami pozitív fejlemény adódna.Csodálkoznék rajta,mert más téren is észrevettem negatív változásokat,amiket nem tudok a véletlennek titulálni.Papírra leirkáltam magamnak 2 hét statisztikáját és kíváncsian várom mennyi idő múlva lesz azokban is valami elmozdulás a jelenlegi állandóságból.Ezt a repülőst meg még nem ismerem így azért szeretném megcsinálni.Tapasztalatszerzés és egy kis kezdeti rutinszerzés mi hogy is működik.
     
  11. judit19761

    judit19761 Járnitanuló

    Sziasztok.
    Valamit biztosan változtattak, most pecáztam 32 S ládából 24 gyöngyöt, még a gömbhal is adott.
    A másik farmon délután 45 ládából semmi!!!!
    Amíg nincs vége addig van még remény.
     
    soresne, mimi, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Mindig úgy indulok ennek neki, hogy "jaaaj, ezt utáálom"! Aztán jól elszórakozok azzal, hogy hol kell szintet váltsak a jobb nyereményekhez, és ahhoz éppen melyik üza. fogyott el... Általában, ha van bármennyi e-gazom, azonnal beadom/felhasználom. A mostani leírást látva oda jutottam, h. először termelek rengeteget, aztán majd egyszerre röpködök. Nehezíti az életem, h. vasárnap Anyák napja és én virágüzletben dolgozom - szóval nagyüzem, nem fogok ráérni termelni... Max. "normálba", gyorsítózás, szupercsöppözés nélkül. Na mindegy, valahogy majd megoldom.
    Fontold meg a kütyü duplázását, sztem elég jó TP-t ad és a láda sem a legrosszabbak közül való. A horgászás a múltkor is (tavaly???) a végén lett jobb, adta jobban a gyöngyöket és mennél többet lehet egyszerre horgászni, annál érdekesebb - nekem. Abban semmi poén nincs (már), hogy 2 peca és felejthetem el 1 napra.
    Ja, én a sült keszeget szeretem, olyat szeretnék fogni!
     
    mimi, Nagyii58, jutka190226 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A Pályákon előzetesen végiglépkedve 27000 növényre lenne szükségem, de bőven tudok engedni az igényeimből.
    Teliholdas növényem van, azt nem kell külön erre a célra termelni. (Köszönöm a Pletykapad és a Sámli infóit!).
    A röpit majd meglátjuk, hogyan jön, gyékény már csírázik.

    Az Eventet szépen, felszaporítással kezdem, majd átállva 1X1-re, Répás-almással termelek, éjszakára hagyom az eventnövényt.
    Így halad majd a csütörtöki nap is, trágyázva, vizezve 3:58-as érési idővel.
    Ahogy jön a növény, úgy bekeverem és haladok a Titkos Tó vízililiomjai melőbbi elérése érdekében.

    Holnap 10 órakor megtudjuk, hogy a Kerek Kerékre az új dekor mikor kerül fel.
    Régóta gyűjtögetek partipörit, csütörtökön, az új dekor elérhetőségét követően, de a növény beérése előtt elpörgetem a rászánt mennyiséget (kb. 180-at), itt derül ki, hogy lesz-e benne %-os bevételi bónusz, esetleg pár +1-es növénybevételi. (Ládát adó dekornak is nagyon örülök.)
    1. Ha nem lesz %-os, akkor nyugodt tempóban, csak vízzel 1X1-en termelgetek, éjszakára hosszút berakva. Minimál befektetés, minimál eredmény mottóval. A Teliholdas párhuzamos termelése miatt valamelyik nap Jack még besegít.
    2. Ha 1-2 db +1-es növénybevételi lesz (ami 6 órás), akkor 1X1-en, vízzel termelek, semmi különös nem történik.
    3. Bár ritkán van új dekor bevezetésénél %-os bónusz, de hátha. Ha bejön, learatom az 1X1-es növényt, komforton, mindennel megszórva, 3:58-as érési idővel lehet haladni. Ekkor nekem megéri felkelni éjszaka is és külön odafigyelni, de 6 komfortos aratás 24 óra alatt nem lesz meg, ezért indítok egy Fáraó Gyógynövényei felhősort (6 óra hatóidő) és 2X aratok 3:10 idővel.
    4. A 200 %-os bónusz 12 órás, ha ilyen is előfordul, akkor azonnal aktiválom az egyetlen nullázós felhősoromat. Több aratás nem fér bele, de több rugalmasságot ad.
    Ha lesz bónusz, akkor az(ok) lejárta után felülvizsgálom, hogy mit is szeretnék. Kell-e még termelnem eventnövényt és mennyit. Jack még megfutja a maga 10 órás körét 1X1-en.A maradék időben le kell termelni a felröpit, nullázási lehetőséget már ellőttem, de nem is akarok több Sz. Trágyát rádobni.

    Jó játékot és sok felröppentőt Mindenkinek!

    Üdv: Nami.
     
    hali911, Nagyii58, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  14. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Készítettem mind az öt pályához egy-egy tervet, ami menet közben még lehet, hogy változni fog.
    Tervezek 39 duplázást (farmpengő, csillag, szezonzseton, szezon-jutalompont, dekor és a fejlesztései...)
    A 3. pálya 25. sorában gondolkoztam egy sort, hogy a szezonzsetont, vagy a szezon-jutalompontot válasszam,
    mert a kis huncutok egymás mellé kerültek, de győzni fog a zseton.

    Összesen szükségem lesz 2.142 felröpire, 36.250 növényre és 1.414 harapós orchideára.
    Igyekszem minél hamarabb letermelni a növényeket, a kerek kerék "segítségével", mert ha
    megérkezik az új dekor a kerékre, akkor szinte lehetetlen bónuszt pörgetni.

    Én egy dekorra fogom rátenni az összes fejlesztést, mert így is egy nálánál "gyengébb" dekor helyére
    tudom majd betenni, szabad helyem nincs.
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Duplázó!

    Ezt eddig nem kellett használnom. Nem is használtam. Most mégis rá akarnak venni. Nem megy.

    A paradicsomrepülő nem vonz. Ha lezuhan úgyis lecsó. Lehet, hogy most ér valamit, de félév múlva csak rengeteg helyet foglal.

    A felhő elé jó. Azt meg nem lehet duplázni.

    A horgászáson túl vagyok, nem sok dolog ösztönöz rá, mert annyira nem vicces.
     
    denisadina, -Erbrow-, Anulu73 és 8 más kedveli ezt.
  16. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. a -róka01-en nekem sem sikerült eddig még egyetlen gyöngyöt sem beszerezni, pedig vettem nagy kosarat is neki, de vacak ládák jöttek. kezd a gyöngyökből nekem is elegem lenni, a caccuson vettem 3 nagy csomagot 1 db. közepest és a sok horgász engedélyre tegnap lett 12 db. gyöngyöm. Nem tudom, hogy sikerül-e egyáltalán megszerezni a felhőt, a sok munka és pénz lehet hogy elvész.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    No ezt olvasva már tényleg igazságtalan a rendszer:wuerg: ez nagyságrendekkel több esély mint alapból az event ad-.-Én csak egy nagy csomagot vettem valós pénzérto_O
    Remélem sikerül;) Még a fennmaradó időben;)
     
    jucus100, jutka190226 és Nagyii58 kedveli ezt.
  18. csernigy

    csernigy Aktív író

    Köszi, de az plusz két ültetés (2500 növény, 8 óra)

    Köszi, de az attól is függ, hogy milyen terménybónuszt tudok pörgetni (ami mostanában - az új rendszer óta - nem jön egyáltalán), mert csak vasárnap estig érek rá foglalkozni vele. Hétfőn dől el, hogy milyen lesz a további két hónapom, mennyire lehetek gépközelben. Bele kell húznom a növénytermesztésbe, csak kevés szupertrágyám és Kata-trágyám van a földekre. A felröppenő nulla percezéssel pótolható, orchideám meg van bőven. Egyébként meg rengeteg dekor van a ládában (mint minden régi játékosnak), hely meg nincs kirakni!
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Értelek és megértelek én is ezen agyalok, hogy kell-e nekem még két ládát adó dekor és ha az igen mellett döntök hová fogom kitenni :D
    PS: Ma megkapjuk és olvashatjuk a PP új dekorjáról szóló ismertetőt, ha igazak a pletyik. Nem hiszem, hogy egy dekor cserénél szórni fogja a termésbónuszokat, nem igazán szokása.
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen + növény ez tény..
    Ki ki maga dönti el mi éri meg neki;)
     
    csernigy és Nagyii58 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.