Visszajelzés Profik a magasban - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 23.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az első futam teljesítése után tetszőleges sorrendben "lerepülhető" a 2.,3.,4. futam.
    Az utolsó futamot csak akkor tudod elindítani, ha az első négyet befejezted.

    Sok kérdés megválaszolásában az eventismertető is segít: https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-június.19668/

     
    GA-BI-O-Farm, Ribiszke és DevilMókus kedveli ezt.
  2. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Othep kedveli ezt.
  3. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    tegnap én is készen lettem..most már pihi...aki még dolgozik, annak kitartást!!!
     
    GA-BI-O-Farm, Mica67, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  4. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Most fejeztem be en is az eventet, szerencsere reggel forgattam egy bonuszt, maskepp meg kinlodnek.
    Aki meg kapal annak kitartast kivanok!
     
  5. ej51

    ej51 Fórum-zöldfülű

    Szia! Szeretném meg kérdezni miért nem kaptam meg az alap bambuszvillámot? Az event kész igaz csak egyenesen haladtam. ej51 ID:23816278 Köszönöm.
     
    Fifike170 és Ribiszke kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) mire alapozod, hogy nem kaptad meg? A Dekorációs tárgynál elkezded beírni, hogy "bamb" és csak a fejlesztések jelennek meg, a Rozsdás bambuszvillám pedig nincs ott?
     
  7. ej51

    ej51 Fórum-zöldfülű

    Elnézést jobban szétnéztem és megtaláltam. Köszi, szép napot és jó játékot.Szia!
     
    DevilMókus és Rékuci1111 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    El indult az utolsó repcsi... Szerintem holnap kész leszek... Lazán ráérősen:music:
     
  9. Beccaria

    Beccaria Járnitanuló

    sziasztok befejeztem az eventet, de a felhőre nem engedi kitenni a bambuszvillámot.állitólag nincs az eszköztárban, akkor hol van??
     
  10. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia..

    Dekorok kihelyezed a rozsdás bambuszvillámot.
    2*2 terület kell neki a farm vagy baha egy pontjára.
    Majd pedig a bambuszvillám fejlesztést rá teszed mind a 3-at.

    Ekkor átalakul s mehet a felhőre fel.
     
    ildiko44, GA-BI-O-Farm, szemike50 és 4 más kedveli ezt.
  11. Beccaria

    Beccaria Járnitanuló

    Köszönöm szépen
     
    DevilMókus és kovacsniki84 kedveli ezt.
  12. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sajnos csak csütörtük délután tudtam elkezdeni az eventet de már látom sikerül befejezni,sok sikert mindenkinek
     
    GA-BI-O-Farm, Mica67, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  13. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Én is egy nappal később kezdtem ,és a hátam mögött egy tikkadt meleg nap ami egy 24órás horgász verseny.Eredmény két amur és 5kiló dévér. És a repcsis felhő aktiválva,
    [​IMG] Szép álmokat mindenkinek,
     
    ildiko44, maszilva, czutika és 16 más kedveli ezt.
  14. Beus87

    Beus87 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Végig mentem a pályán, megkaptam a felhőt, az alap dekort a farmon fejleszteni akartam, hogy utána kitudjam rakni a felhőre, de nincs egy darab fejlesztésem se.Ez hogy lehetséges?Végig az alsó pályán mentem.Köszönöm a választ!
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A dekoros menüben a jobb felső sarokban a keresőbe írd be: bambusz vagy villám vagy fejlesztés. Ott kell lennie, és így meg is fogod találni.
     
  16. Beus87

    Beus87 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, megtaláltam.
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Kész vagyok az eventtel, de nem tudom a felhőmet kirakni, mert nincs bambusz villámom. Van fejlesztésem, van egy rozsdás bambusz villámom, de ami a felhőre kell, az nincs. Mit kell csinálnom?
     
  18. AMalottvix

    AMalottvix Fórum-zöldfülű

    én igy tettem de nem engedi fel mit csináltam rosszul
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha van alapod és fejlesztések, akkor a szokásos receptet kövesd: tedd ki az alapot (rozsdás bambuszvillám), tedd rá a fejlesztéseket; így lesz Bambuszvillám dekorod. Töröld, és mehet is a felhőre.
     
  20. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A rozsdás villámot tedd ki egy szabad területre /2*2/, majd helyezd rá a fejlesztéseket szépen, sorba.
    Ha ezzel készen vagy, töröld, vagy beérés után töröld a fejlesztett tárgyat, ami immáron bambuszvillám néven szerepel a váza ikon dekorációs tárgyak alatt és fel tudod helyezni a felhőre.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.