Visszajelzés Profik a magasban - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 23.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Köszönöm, sikerült.
     
    -BombadilToma- és incimami kedveli ezt.
  2. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Én is kész vagyok mind a 3 farmomon,felhők beüzemelve, 1 hét unokázás után is sikerült befejezni. Most muszáj pótolni a raktárhiányt, és a valós kertben is sok a dolog.
     
    Ribiszke, ildiko44, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Szerettem a repülős eventet,ezzel is kész lettem;)Most éppen szotyizok!xDUtána indul a baracklekvár projektxD
     
    Ribiszke, ildiko44, soresne és 11 más kedveli ezt.
  4. AMalottvix

    AMalottvix Fórum-zöldfülű

    Köszönöm át néztem és egy fejlesztés még lemaradt facakol a gépem ki akad ,meg van a felhő, rajta van , kész

    Köszönöm át néztem megvan, még tenni kellett egy fejlesztést, kész fent van a felhőn a dekor
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.6.20
  5. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    sikerült felhő aktiválva
     
  6. beni.10

    beni.10 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Segítcséteket kérem hátha tud valaki segiteni. Készen vagyok az evettel de a felhőre kitehetőt bam buszvillámot nem találom.Azt irja nem található az eszköz táramba. előre is köszönöm beni
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  7. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Én meg csak ültetek, ültetek, közben már rég kész a felhő. Így jár, aki nem figyel.
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia beni.10!
    Ha végigértél mind az 5 pályán, akkor birtokodba került az 1. futam végén a Rozsdás bambuszvillám dekorációs elem. Az az alap dekor.
    A 2., 3., és 4. futam végén megkaptad hozzá a 3 db fejlesztést, és az 5. futam végén a felhősort, mint főnyereményt.
    A Rozsdás bambuszvillám a fejlesztésekkel együtt bekerült a váza ikon alá a menüdbe, a felhő pedig ott himbálózik a paszulyon.
    A Rozsdás bambuszvillámot kiteszed bárhová üres helyre, felrakod rá egyenként a 3 fejlesztést, ekkor válik Bambuszvillámmá.
    Törlöd, és elballagsz a paszulysorra, ott a felhőn a fejlesztett dekort már fel tudod rakni, melléje az üres felhőpamacsokra pedig a menüdből, területileg azonos dekorokat kell feltenned, hogy a felhő aktiválható legyen.
     
  9. .mókus.-51

    .mókus.-51 Fórum-zöldfülű

    köszönöm sikerült megtalálni kész a felhősor
     
    Kuzdern, bakosagi54 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. baloghilona

    baloghilona Junior szaki

    Én végig csináltam, kiraktam, letöröltem és eltünt 1 fejlesztés megmaradt a többi eltünt !
     
  11. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha maradt egy fejlesztés, még nem tudod rátenni a felhőre. A menüben kell keresned Kipofozott bambuszvillám néven.
    Használd a kereső funkciót és írd be a bambusz vagy a villám szót.
    Tedd ki, ismét területre a dekort, és tedd rá az utolsó fejlesztést is. Törlés után már mehet a felhőre.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/profik-a-magasban-2020-június.19668/#post-1108109
     
    Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  12. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Az utolsó kőrt repülöm, remélem holnap kész leszek!! Hajráaki még kűzd velem együtt
     
  13. baloghilona

    baloghilona Junior szaki

    Köszönöm a segítséget ! Sikerült megtalálni, kész a felhősor !
     
    Ribiszke kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A repülőm célba ért...boldogság van.xDja meg sok-sok eső.:mad:
     
  15. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én eddig küzdöttem, nem akartam holnapra hagyni. Így 12 duplázásom volt az 5. futamban. Ha nem lennék lusta holnap is ezt babrálni, akkor több dupla is lehetett volna.:music:
     
  16. Izabella

    Izabella Fórum-zöldfülű

     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kuzdern, maszilva, Vadóc és 7 más kedveli ezt.
  18. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Jó reggelt Mindenki! Még tegnap este sikerült a felhóre ülnöm. Örülök hogy sikerült! Gratu, aki kész lett, többiek még hajrázhatnak!
     
    Ribiszke és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. koko-moko

    koko-moko Fórum-zöldfülű

    Sziazstok.
    Vegig csinaltam a profik a magasban es nem kaptam meg a bambusz villamot csak a dejleszteseket.Mit csinalhattam rosszul.Nem talalom sehol.koszi elore is a valaszt.
     
    Welma kedveli ezt.
  20. Welma

    Welma Utánpótlás-írogató

    Szia,
    Rozsdás bambuszvillám néven találod meg a Váza ikon alatt. 3 fejlesztést kell ráraknod, törölni, majd így már tehető a felhőre.
     
    Ribiszke és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.