Visszajelzés Profik a magasban csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 17.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Sziasztok!

    [​IMG]

    A szintlépő vásárlásnál a csomagok alatt szerepel: (farmos területek), (teliholdas területek), ill. BTP betakarításkor.
    Vagyis a különböző területekre hat.

    A képen viszont mindenre, mindenhol szerepel, vagyis akkor a felhőkre is hat ez a dekor? Mert én ezt így értelmezem a leírtak alapján!
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Csak a "learatott" felhősorok hatnak a különböző területekre, vagy dekorokra, vagy növényekre, vagy fákra, vagy ólakra, stb.
    Dekor nem hat "vissza" a felhősorokra.

    A szintlépő csomagokban leírtakat nem szerencsés összehasonlítani a profik a magasban fejlesztett dekorjával, mert nem ugyanaz a kategória a két dolog.

    A szintlépő csomagok valóban a különböző területekre hatnak, a Farmos csomagok a farm - területekre, valamint a teliholdas területekre hatnak, míg a Bahamás csomagok a bahama - területekre hatnak, attól függően, hogy melyik típusú (bahás vagy farmos) illetve mértékű (hány %-os) csomag kerül megvételre a játékos által.

    A profik a magasban fejlesztett dekor általad említett szintje bárhová kihelyezhető a teliholdas területeken kívül, azonban a hatását pl. a farmos területek valamelyikére kihelyezve ugyanúgy kifejti a bahamás és a teliholdas területekre is, függetlenül attól, hogy nem ott van a dekor fizikailag. A "mindenre" itt arra utal, hogy növényekre, fákra, állatokra, dekorokra, egyszóval bármire, ami nem csak dekorációs eszközként funkcionál az egyes területeken.
     
    szellorozsa, maszilva, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  3. Bubus

    Bubus Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Meg tudná valaki mondani nekem, hogy mit csináltam rosszul? Végeztem

    az eventtel, végig megcsináltam az 5. futamot is, de a felhősorra nem tudok
    semmit kitenni, visszadob a futamra a játék. A felhősort külön kell megvenni? :wuerg:

    Köszönöm szépen előre is a választ!
     
    Utoljára szerkesztett: 23.5.22
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. A felhősort a 4. futam végén kapjuk, azt megcsináltad?
     
    fakír1020, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  5. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia !
    Ahhoz ,hogy a farmodra betekintsünk, hol akadt el a játék, a segítségkérő topikok egyikébe kellene írnod, azonosító adatokkal, pontos farmnév és ID szám, valamint a probléma konkrét leírásával.
    Például ide:
    Kérdések, amikhez nem találtál topikot (általános)
    Köszönjük!
     
    szellorozsa, fakír1020 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    reggelt :)
    Ha az 5.-et meg tudta csinálni, akkor előtte mind a 4-et be kellett fejeznie, nem?
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. De, csak valami mégse stimmel nála, mert ha megszerezte a felhőt, akkor nem dobja vissza az eventbe.
     
  8. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Szia!

    Kb. fél éve kezdtem, így nem tudtam erre a választ, csak logikai alapon gondolkodtam :)
    Mindenesetre köszönöm a felvilágosítást, megint egy picivel okosabb lettem a játékkal kapcsolatosan.
    További szép estét!
     
  9. Bubus

    Bubus Utánpótlás-írogató

    Szia! Igen, megcsináltam a 4. futamot is. Az összes futam ki van pipálva. >:(

    Szia! Köszönöm a választ, akkor a segítségkérő topikot felkeresem. Egyébként még olyan gondom is van, hogy az új kliens letöltésével játszom, és ott nem írja ki az ID számomat, de szerencsére korábban felírtam.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.5.22
    szellorozsa, Kuzdern és kukori80 kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor nem tudom mi lehet a gond, keresd fel a Segítségkérő topicot, ott biztos meg tudják mondani.
    Az Id számodat a kliensben is meg tudod nézni, a farmon a jobb felső sarokban, a középső "fogaskerekesre" katt. és ott az utolsó, 5. (kulcs és egy naptár) megmutatja a jobb felső sarokban az Id-t és a farmnevet. Sok sikert.
     
    Bubus, szellorozsa, fakír1020 és 2 más kedveli ezt.
  11. Skarpea

    Skarpea Fórumprofi

    Sajnos a pilótám fél a magasba plussz a gépem is beadta az unalmast így csak gazt termeltem :D :D
    Aki befejezte annak gratula
     
    szellorozsa, fakír1020 és Kuzdern kedveli ezt.
  12. judit19761

    judit19761 Járnitanuló

    Sziasztok.
    Nem akartam már több növény ültetni, ezért most befejeztem. Óvatosan röpködtem számolgatva a lehetőségeket, így végül három duplázásra való növényem megmarad, de nem baj így is jó. A másik farmon jobban elszállt velem a sárkány, még egyszer kellett vetnem, 8-kor aratom és az is meg lesz. Aki még nem végzett az húzzon bele, van még négy és fél óra egy vetésre még belefér, sok sikert mindenkinek.
     
    szellorozsa, Skarpea, fakír1020 és 3 más kedveli ezt.
  13. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Én is készen lettem, már szombaton. Azóta már csaknem ezer felröpim gyűlt össze, nullázni sem kellett.
    Erről a repülős eventről eszembe jutott egy vicc. Itt csak lájtosan:
    A pilóta bemondja a fedélzeti mikrofonba: Kedves utasaink! 10000 méter magasan repülünk, az idő szép, 8 óra múlva érünk Hawaii-ra. Mindenkinek kellemes utazást kívánok!
    Ezután elfelejti kikapcsolni a mikrofont, és így minden utas hallja, amint a másodpilótának mondja: Ez a stewardes csodaszép nő. Ha leszállunk, megkérem a kezét.
    A stewardes elpirul, és rohan a pilóta fülke felé. Mire egy idős hölgy: Ne siessen úgy aranyoskám, még van 8 órája. :D
     
    jutka190226, szellorozsa, mingo826 és 6 más kedveli ezt.
  14. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Ez nagyon jó!:D
     
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves játékostársak!

    A Profik a magasban VIII. event végetért.

    Az event csevegő is bezárta kapuit.


    Köszönet minden játékostársnak, akik tanácsaikkal segítették a többieket a haladásban!

    Találkozunk a következő event csevegőjében.

    További sikeres gazdálkodást mindenkinek!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.