Visszajelzés "Réges-régen..." csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 9.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Köszönöm a segítséget. Most nézem, hogy csak képeslap kell a feladatba. Már kétségbe estem. További szép napot
     
    osztrak12, genka53 és DevilMókus kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már most röpdösök az örömtől. :D Magam sem tudom, hogy miért. Ez megint az az event volt, hogy úgy bevoltam parázva, aztán már csak a szemüveget várom. ;) Felvettem az olvasómat is, de nem segít. :D
     
    osztrak12, Fuhur, rokaro1 és 11 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nyugi.;)kellemes event ez csak 1 kis idő kell hozzá.:)
    Persze hogy vidám vagy, mert ez a dekor szinte ajándék.;):)Sikerült 1 pénzes kacsa( sima tenyésztésből) és egész jól ugrálnak az egerek( keverésselo_O)A tegnapi Aranylúd után még volt 1 vadlúd ugrás is.:)Nem szomorkodom én se..:D
     
  4. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    Hát elbukott.... Ghmmmm...Help Topicot felkerestem, de semmi.... nah ez van..
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    2018. február 23.-án írtál utoljára help topicba (közel 2 éve, oda ha kérdést teszel fel, akkor nem vagy törölve!)

    Amennyiben pedig elbuktad a magyar geo ip-t, akkor pedig sima technikai support, és ott tudom mondani, hogy pontosan milyen lépések szükségesek a visszaállításhoz.
    (Általános kérdések témakört kell választanod!)


     
    osztrak12, -kaktuszable-, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  6. ERNŐKEE41

    ERNŐKEE41 Aktív író

    Aham értettem... köszönöm Szépen!
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Gyékény volt a hadicsel, 12 Panni támogatta, 440 röpi...szép hétvégét mindenkinek...:)
     
    osztrak12, Gio, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.:)
    No én biztos hogy ki fogom váltani az összeset, nekem megér 1000 növényt. Viszont nem fogom rárakni a VIII. fejlesztést, előtte letesztelem a VII.-nél, hogy mikor tudom rövidíteni.
    Szia Toma. Tudom hogy a felhővel rövidül, de reggel mindig más időpontban aratok, le kell tesztelnem pár napig, hogy minden nap rövidül-e. Aki mindig ugyanabban az időben arat, annak jó lesz a VIII. Ha minden nap beérik egy felhő ami rövidíti, akkor rá fogom rakni a VIII.-t, de eddig nem is figyeltem, csak arattam, mert ennyi mindenre már nincs idege egy kakasnak figyelni. :D
     
    maszilva, osztrak12, Gio és 9 más kedveli ezt.
  9. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szia ,nagyon kedves vagy, hogy ilyen részletesen foglalkoztál a dologgal,köszönöm szépen.
    mivel holnap nem nagyon érek rá foglalkozni az eventtel, így kivételesen vettem egy nagy kosarat
    és gyorsan befejeztem! Mégegyszer köszönöm a segítséget!:D
     
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Cicakuckó pl 24 órás "tojás"
    ma pl ekkor arattam le : 2020-01-10 05:07:58
    Eddigre fog beérni: 2020-01-11 02:43:58

    Milyen felhő bónusz volt, azt meg ne kérdezd, mert lendületből lakatolom az összeset, aztán annyi amennyi...
    Van más 24 órás "tojásom" is az is rövidül.

    ----------
    Tesztfarmon azt megtudom nézni, hogy mondjuk aktiválom az összes játékban lévő felhőt (be van írva mind, vagy majdnem mind) és utána learatom a dekort. Akkor meglátjuk, hogy mennyi az érési ideje, ha ez segít. o_O:eek:
     
    osztrak12, Gio, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Tamás. :) Köszönöm szépen a lehetőséget, nekem ezek a felhők rövidítik, de a reggeli aratásnál 1-2 órás csúszásaim vannak.
    Hímes tojás festő felhő
    Húsvét 2015. felhő
    haldorádó 2. felhő
    gyümölcsbólé felhő

    A Haldorádó 16 órás, azt biztos hogy reggel aktiválom, de nem tudom hogy a 10 %-a belefér-e az 1-2 órába. A többi nagyon kérdéses, mert 22-23-24 órásak. Ezt a Haldorádót szeretném majd letesztelni, hogy enged-e 2 óra csúszást.
     
    osztrak12, Gio, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A 24 órás dekor 10%-a 2,4 óra vagyis 2 óra 24 perc. Ennyit csökkent rajta a Haldorádó 2. felhő.
     
    maszilva, osztrak12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudtam, tudtam, tudtam hogy majd Te kisegítesz, kösziiiiiii. :D Akkor nem is kérdés, rá fogom rakni a VIII. fejlesztést. :)
     
    osztrak12, genka53, Gio és 6 más kedveli ezt.
  14. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    458 db felhőt arattam le (jelenleg ennyi van játékban összesen!)
    Ezt csak így itt hagyom (254/600-as a farm per pill)
    458 db felhő.png

    24 órás bubó pajtája (7-es fejlesztés) 17:17 óra lesz az érési ideje ennyi felhő learatása után.
     
    maszilva, ulmo12, osztrak12 és 9 más kedveli ezt.
  15. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nekem nincsenek ezek a felhők de reggel és este is mindíg úgy aratok, hogy 1 percet csúsztatok. Gondolom így ez is belefér? Tehát ha reggel 06:10-kor, akkor este 18:11-kor.
     
    genka53, Gio, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszönjük a tesztet. :) Szerintem csak ez a 4 felhő van játékban amit felsoroltam, de a 23-24 órás felhőre nagyon kell figyelni, mert ha valaki egy percet is csúszik, akkor aznap már nem tud azokkal rövidíteni. Emiatt nekem soha nem lesz 17,17 az ideje, de ha van Haldorádó felhőd és hétvégén csúszol az aratással 2 órát, akkor Neked is megéri felrakni a VIII. fejlesztést. Toma szerint 2,24 órát lehet korrigálni, én a 2 órámmal simán beleférek, annál többet nem szoktam csúszni, úgyhogy nagy bátran felrakom az utolsó fejlesztést is.:D
     
    genka53, Gio, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Megnéztem, amiket felsoroltál, abból a hímes tojás és a húsvét 2015 az megvan, haldorádó és gyümölcsbólé nincs.
    (nem nagyon eventezem a saját farmon)
    H-P igazából percre pontosan meg van komponálva a nap indítása, a hétvége a neccesebb, de valahogy úgy kalkuláltam ki tapasztalatok alapján, hogy ilyen 7-8 környékéig kell learatnom a pockosok miatt, hogy ha vasárnap aratok, akkor hétfő reggel 5-re kész legyen.

    Ez a 17 óra 17 perces érés per pill igazából szerintem csak elméleti szint, nem igazán hiszem, hogy van olyan "éles" farm, ahol megvan mind a 458 db felhő.
    Plusz azt is hozzá kell tenni, hogy most minden felhőt tudtam lakatolni, ezek közel sem mind lakatolható napi szinten.
    Ui: csak most ne kérjen senki tőlem ilyen jellegű tesztet, mert 1-2 órámba belekerülne, mire minden bónuszt törlök egyesével :D
     
    maszilva, osztrak12, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az aratás igen macerás ennyi mindennel, már én se figyelem napi szinten. Ha nincs meg a Haldorádó, akkor a Hímes tojásra érdemesebb figyelned, mert az 23 órás. A Húsvét 2015. -24 órás, az nagyon határeset.
    Jajjj, bocsánat a sok munkáért, mindjárt átküldöm a tyúkokat, hogy kapirgálják ki a bónuszokat. :D
     
    osztrak12, genka53, Gio és 6 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A négy felhő 10%, 10%, 5% és 3% gyorsításra képes, ami összesen 28%. 24:00x0,72=17:16:48.
    Én általában a Haldorádó és Gyümölcsbólé felhőket aktiválom reggel (10+3%), így a 12 órás dekorok, pl. a Varjúfa 10:27, a 24 órásak 20:53 alatt érnek be. Délután - ha aratok - a Hímes tojás festő 10%-át használom (12 óra helyett 10:48 az érésidő). A Húsvét 2015 tartalék; a 24 órás érésideje nagyon kényelmetlenné teszi a használatát. Ezzel a rendszerrel a 13 órás Nosztalgiafilmeket is tudom reggel-este aktiválni, és elég nagy ingadozások is beleférnek az aratások időpontjaiba.
    Persze, csak ez a dekor 24 órás, így másnap reggel kell 6:11-kor aratnod - illetve 6:12-kor, ha délután 18:11-kor arattál.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.1.20
    maszilva, -kaktuszable-, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Majd csak lejárnak valamikor... akkor kellene nekiesnem kapirgálni, ha most azonnal valami olyat kellene tesztelnem, amihez nem szabad bónusznak lennie :D

    Az a baj, hogy a 24 órás felhőre sem szoktam figyelni...
    vasárnap lenne nekem a nagyon lényeg, mikor a reggel 7-8-ról kell áttérnem a reggel 5-re...
    23 órás felhőt szinte mindennap aratom, így elvileg a 24 órás dekorom, mégsem 24 órás lesz, max hétfőn fog kimaradni.
    tudom, tudom, az alapra számít a 10%, de azért 100 millás nagyságrendben azért csak számít...

    Most amúgy úgy érzem, hogy ráteszem :D

    Felső matekod amit Nekem címeztél akkor stimmel a játékkal, azaz biztosan csak ez a 4 db felhő van ami jelenleg ilyen hatással van ;)
     
    maszilva, -kaktuszable-, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.