Visszajelzés Rackó nyaral - tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 9.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Rékuci nagyon jól írja. Én is, amióta elindították ezeket a kategóriás beadásokat, a zuhatagoson csak ehhez termelek állatokat. 5-5 ólat tartok kint folyamatosan, a legmagasabb pajtaértékű állatokból: fóka (emlősök), pingvin (madarak), polip (halak), axolotl (kétéltűek), krokodil (hüllők) és végül a homár (ízeltlábúak). Így van mindegyikből minimum 2-3000 darabom, amit ilyenkor bedobálhatok.
    (A smaragd varánusz és a gyöngytyúk értékesebb, mint a krokodil, illetve a pingvin, de csak egy-egy ól van belőle, így egyelőre maradnak az említettek.)
    A visszatérő eventekre azért érdemes - és lehet is - készülni. A napraforgó is visszatérő eleme pl. a versenyes eventeknek. A hal, a pillangó vagy méh, a béka és a kaméleon (meg most már az anakonda) szintén kell mindig a jelvényes tenyésztésekhez; madarat és emlőst választhatsz sokból, de az előbbiek eléggé meghatározottak. A banán is sokszor volt már eventkellék. Stb.
     
    ursa11, BriGitta75, bota493 és 20 más kedveli ezt.
  2. szaki1979

    szaki1979 Aktív író

    Mindazoknak akiknek nem éri meg az eventet végigcsinálni mert kevés amit kapunk.
    Felvonnám a kedves figyelmetek az eventek nagy részénél a felhőkre! Ezek általában nem fukarkodnak a TP adásába.

    PL. farm szint +750TP (ez egy 100-as szintü farmnál naponta 75.000 TP ami egy év alatt csekély 27 millió TP, persze számításomban nincs benne, hogy szintet lépsz, ami növeli a TP hozamot)
    Nekem jelenleg csak felhőkből naponta 13 milliónál több TP jön. Ha a játékban haladni szeretnél akkor szerintem ne hanyagold el ezt az oldalt
     
    Fatther, Kuzdern, heureca3 és 7 más kedveli ezt.
  3. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki! Szép napot kívánok!
    Szia szomszikám!
    Nem mondod komolyan,hogy 33 db Sztápod van? Tán 54-es szinten vagy? Semmi csócsálás nem kellene szerintem,ha 1 kicsit is skót lennél Tenyésztős eventek közben. Ha eventeknél használnád a Kari sütit + az ártatlanságot.
    Most menj a Gköribe és sok feladatnál ad több/kevesebb Sztápot. 1-2-re összet udsz szedni 300 db-ot és elkezdeni este Boom-nál a tenyésztést.Onnét jön most 255 db Sztáp,tehát még odáig elérsz,addig szigorúan számolni,hogy mit kérnek feladatok és úgy tenni be tenyésztéseket is.
    Amúgy nekem van Sztápom,de nagyon nem szeretem Tenyésztős eventeket és főleg a kokárdák miatt.Most 1 db biztos jó és 1 db +-ba jön a másik 2 csoport egyikéhez. Ez még el is fogadható,de az 1 db biztos + jöhet 1 db véletlenszerű,.....háááát....attól világgá tudnák szaladni,mert minden 20-dik ad + 1 kokárdát.
    Azt sem értem,hogy folyamatosan van Tenyésztős event kokárdákkal,hogy akkor miért nem gyűjthetjük össze és minek beváltani?
    Szedd a Sátorfád drágám és Gköri. Hasznos időtöltést 14 óráig és gyűjtögető életmódot!
    Most pedig én is nagyot néztem,mert Teliholdas és Tápos ládáknál kapok ilyen tolis képet.
    A Halasak nekem csak sima Halat adtak, még eddig.
    MÁS:
    Reggel 6:02 órakor Bájitallal és még Bájolódva nekik, elindítottam 3x44=132 db tenyésztést a Szexiházban.

    Nehogy estére kelvén a Boom idejében, valamelyik is fejfájásra hivatkozzon.;)xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.4.19
    marcsi152, Pincsyyy, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  4. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igazatok van, köszönöm a jó tanácsot:D:D:D
     
    Kuzdern, -Blanka001-, Gio és 2 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az egyik legócskább ládának tartom a halast. Túlméretezett bevezetésű, amivel sikerült tönkrevágniuk egy kategóriát, és alapos indokuk lesz az olyan eventekre, ahol nem néhány 10 hanem néhány 100 állatot kll beadni. Ezek után a +3al mindenképpen. (Ja! és nem halból kell majd, hanem 28°Cos hüllőből.) Ideje lenne, már ízeltlábú ládákat szórni, hogy adhasson valami csigát is. Vagy Farmaranyfa ládát, vagy mittudomén, svájci frank ládát..
    Hal és trágya már épp elég van.
    Megyek és kinyitom a halas ládáim, hogy tovább ne úszhassanak.
     
  6. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    sziasztok!
    Én nagyon szerettem eszt a tenyésztőst:inlove:de most egy kicsit csalódtam:sleepy:
    semmi új állat:sleepy:de azért megcsinálom bár sok szupitáp kell hozzá:(
    607 tápom van még meggondolom hogy veszek-e hozzá:music:
    szép napot mindenkinek:inlove:
     
    heureca3, Kuzdern és -Blanka001- kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Kár, hogy nem lehet ládákat cserélni. Nagyon szívesen átvenném tőled ezeket az "ócska" ládákat, és adnék minden egyes darabért 10 db TP-s ládát :D
     
    -vadocka70-, mamazsák, Eronfox és 15 más kedveli ezt.
  8. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok:)csak emlékeztető!

    Baby, baby Boom!
    Kezdete várhatóan: 2019. április 10. (szerda) 18:00 óra
    Vége várhatóan: 2019. április 10. (szerda) 22:00 óra
     
    Gio, genka53 és kovacstne kedveli ezt.
  9. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Az enyémek már gyártják a szexikuckóban a jelvényeket, megosztva mindhárom kategóriában, és remélem a másodlagosak is jól sikerülnek ;) xD:D:inlove:.
     
    heureca3, Gio, marcsi152 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó napot szomszikám tudod kinek a pap kinek a papné köszi a biztatást de most nekem ez az event felejtős...robogok a 150. szinthez sajna tényleg csak 33 db szupi tápom van és nem is töröm magam, hogy több legyen volt, hogy évekig csak az ment a malomba 1-2 ezer is raktáron volt,szétnéztem a piacon most álltam neki pillangó tápot keverni....nagy a hiány ami kikerül azt arany áron adják valakinek ebből az eventből felhője lesz nekem sok-sok Csp-ém valahogy most kicsit 200-as szeretnék lenni...Vigyázz magadra neked pedig sikerüljön a tenyésztés..az eddigi bravúrom sima juhból-----arany bárány-----majd figyellek a csevegőbe....6 percenként jön a sok-sok Csp...
     
    heureca3, Gio, Szíriusz és 2 más kedveli ezt.
  11. Szíriusz

    Szíriusz Törekvő

    Már unalmas a százvalamennyi felhőt végigpörgetni, sokszor már nem is aratom őket.... Ezért csak a különlegeseket csinálom
     
    Sanyat, Kuzdern és Leho69 kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még jó hogy boomra akkor is megérnem a beterelt állatok ha csak előtte 10 perccel tudjuk bekergetni őket:p
    Addig meg csak nem tart a karbantartás:music:
     
    Kuzdern, -katalinjani- és heureca3 kedveli ezt.
  13. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem látom, hogy a Baby Boom megkezdődött -e.Nem merem az állatokat leszedni.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  14. Dodobá13

    Dodobá13 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Pár perccel ezelőtt beengedett a farmomra, átjöttem ide a fórumra megnézni, valóban működik-e rendesen, mire visszaléptem, ismét a PIHI fogadott! Meddig tart még ez a "kis" dolog a farmon?:(>:(
     
    -katalinjani- és mamazsák kedveli ezt.
  15. mamazsák

    mamazsák Járnitanuló

    remélem hogy végre be lehet már lépni, és lesz valami kompenzáció is ?!
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Leszedtem az első adag tenyésztést, és nem ad minden tenyésztés két jelvényt! 35-35 volt betéve mindhárom kategóriából, és a 105 tenyésztésre összesen 187 (61+63+63) jelvényt kaptam a 210 helyett.
     
  17. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Nekem is ez a tapasztalatom. 3 x 44 -re csak 238 264 helyett (82 madár 80 hal 76 ízelt)
     
    heureca3, Gio, karippa és 2 más kedveli ezt.
  18. Huclipuc

    Huclipuc Junior szaki

    Nekem sem jött a 2 jelvény mindenhol... :(
     
  19. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    Miután az volt írva, hogy van egy jelvény és van egy ajándék jelvény, azt hittem, hogy lesz egy jelvény és egy ajándék jelvény minden tenyésztésből.
    De nem lett. :(
    132 tenyésztésből 230 jelvény lett.
     
    -katalinjani-, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
  20. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Harmadik körnél tartok a tenyésztős eventnél.Úgy láttam,/ de nem számoltam/ hogy 2 db jelvény jött mindegyiknél.Már csak a maarak vannak hátra.A felröpivel nem lesz baj,a tenyésztés nagyon adja.
     
    -katalinjani-, heureca3, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.