Visszajelzés Rudolf téli vakációja - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 4.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!


    Megérkezett a 2023. évi első tenyésztős eventünk, amely nem más, mint a

    Rudolf téli vakációja


    [​IMG]


    Az event kezdete (várhatóan): 2023. január 5. (csütörtök) 14:00
    Az event vége (várhatóan): 2023. január 10. (kedd) 22:00

    Az event jellege: Tenyésztős, kellék-gyűjtős, beadós

    A tenyésztések kategóriák szerint meghatározottak:


    Emlősök
    Hüllők
    Halak


    Kellékek a tenyésztésekből:
    Kényelmes pléd
    Jégkorcsolya
    Szánkó


    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 21. farmos szint

    Az event nehézségi fokozata: Közepes/nehéz



    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a termelő területeken megjelenő eventbejáratból érhető el.


    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok a tenyészterepen a különleges kellékek miatt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.



    Az event ismertetője >> ITT << érhető el.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok

    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    jucus1976, marcsi152, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  2. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Ismét kategóriánként tenyészthetünk ebben az eventben.

    Emlősök, hüllők és halak tenyésztéséből kaphatunk az eventhez szükséges kellékeket, tehát ezekből a kategóriákból kell tenyészteni megfelelő számban ahhoz, hogy az event feladataiba be tudjátok szállítani a kért kellékeket!

    Az eventhez szükséges a 21.farmos szint megléte, kérlek Titeket, hogy ezt az eventet így tervezzétek!



    Sok sikert Mindenkinek az állatok tenyésztéséhez, minél magasabb ugrásokat, sok szép színes tenyészállatot!



    Copyright © 2010-2023 - Magyar FARMERAMA csapat
    Megjegyzés: Az itt leírt adatok tájékoztató jellegűek. Az itt megjelenített információkat megpróbáljuk mindig a lehető legaktuálisabban tartani, ennek ellenére előfordulhat, hogy téves, esetleg nem aktuális adatok, értékek jelennek meg.
    A Bigpoint GmbH, a Farmerama játék üzemeltetője fenntartja magának a jogot a játékban szereplő elemek változtatására, akár előzetes bejelentés nélkül is.
     
    ljanika6, marcsi152, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    Nálam ezek a számok jöttek ki.

    Emlős 125 tenyésztés
    Hűllő 135 tenyésztés
    Hal 95 tenyésztés
    Összesen 355 tenyésztés , reménykedjünk az egytáposba, ha nem lesz akkor 710 szupertáp.
     
    sacicica, jólóbarát, Kincső52 és 42 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Felhő elfér a többi között... A tűzhal jól jön mert csak 1 van...:music:
     
    marcsi152, _Ilona49_, Éva0315 és 15 más kedveli ezt.
  5. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Nekem még jobban, mert egy sincs.
     
    Evita-55, Kata_rzis, böbe764 és 33 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kicsit gyorsan lett eventben megszerezhető...:music: De bánnya kánya.... a csomagot már hetekkel ezelőtt kifizettük:music:
    A végén még csak sikerül elérni a játékmesternek, hogy ne vegyek titokcsomagot:p
     
    böbe764, jucus100, jutka190226 és 11 más kedveli ezt.
  7. ideals2011

    ideals2011 Haladó

    Nekem valami talányos ólból lett, de hogy melyikből???
     
    mini76mini, jutka190226, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  8. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Gabi!
    Nekem is ezek a mennyiségek jöttek ki, mint tenyészházi szükségletek.
    Emlősökkel szerintem senkinél nem lesz probléma, a halak kategóriájában sajnos csak a HAL és a CÁPA tenyészthető,
    a hüllőknél pedig a KAMÉLEON, a TEKNŐS és az ANAKONDA.
    (Az "öreg" játékosoknak ez nem újdonság, ezért inkább a kevésbé rutinosaknak a figyelmét szerettem volna erre felhívni.)

    A Tűzhaltavacska a 2022. decemberében játszott "Pampero" talányos tiki-tenyészetben volt megszerezhető.
     
    joc91, szekulagábor, mini76mini és 29 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pampero titok ólból jöhetett;)
     
    jutka190226, _Ilona49_, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  10. ideals20111

    ideals20111 Törekvő

    Azért, végigbogarászva a jutalmakat, az igen-igen karcsúra sikeredett, eléggé meggondolandó ilyen tápigényes feladatnál. Egyedül a tűzhal az érdekes, de lehet, előbb-utóbb lesz a piacon. Szóval, erősen meggondolom, mert nagyon nehéz összekaparni 710 szupertápot, csak kb 300 hiányzik...:wuerg:
     
    mini76mini, Alexa123., _Ilona49_ és 8 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felhő miatt csinálom... :music: Az hosszú távú befektetés8)
    Igaz az sem sikerült túl izmosra:(
     
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Igaz, nem kevés, és sajnos ebből az eventből csak 10 db-ot kapunk vissza, de pl. a mostani Mufurcos eventből is 130 db-ot ki lehetett szedni, aztán FP-ért a Farmárudában is lehet szerezni, kerek-kerék pörgetések is adhatnak, valamennyi a szezon-eventből is szerezhető ....
    Szerintem megéri összevadászni a kellő mennyiségű szupertápot, mert a titok dolgok pénzbe kerülnek (Ft -> FA) itt meg játékért cserébe megkaphatjuk azokat. Persze, mindenkinek saját magának kell eldöntenie, mikor mit szeretne elérni, vagy miből mire jut, vagy telik.
     
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Persze tudom, sokaknak nehéz még ennyi tápot összevadászni.
    Nem vagyok aktív fórumozó a pletyisbe, de alkalmanként bekukkantok, szilveszter napján volt egytápos tenyésztés,
    és volt meglehetősen erős jóslat is a holnap kezdődő eventtel kapcsolatban. Idézem Tomát:

    Az a fűrészescápa (tenyésztett cápa, 6. szint). Minden kosárban tenyésztett cápa és/vagy pocok és/vagy teknős van.

    Igy bepakoltam 44-44-44 db állatkát a tenyészterepbe. Szóval időnként be kell kukkantani a naptárba és a pletyisekhez,
    értékes infókat lehet összebogarászni.
    Én még a párducmacskának is örülök, nemhogy a tűzhalnak.
    Azért remélem innen-onnan csak kiszedsz annyi tápot, hogy meg tudd csinálni az eventet, sikereket hozzá;)
     
    Pitemano, szekulagábor, jucus100 és 30 más kedveli ezt.
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Igen, most nagyon izmos célzás volt a tenyészendő állatokra.
    Én is bepakoltam a tenyészházba, pedig 6000 szupertápom van.
     
    jutka190226, marcsi152, _Ilona49_ és 17 más kedveli ezt.
  15. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind!

    Köszönöm a számolást! :)

    A felhő adta láda tartalma az Enciklopédia szerint:
    Bónuszláda II[​IMG]250.000 TP, 250.000 BTP, farm szint x 3.500 TP, baha szint x 3.500 BTP, 3 aranybanán, 5 aranybanán, 15 csillag, 35 csillag, 1 TP betakarítási bónusz S, 1 BTP betakarítási bónusz S, 1 TP/BTP betakarítási bónusz L

    Mivel bahás állat is tenyészthető lesz, remélem PÉ bedobáskor bahás állatokat is enged beadni, azoknak nagyobb az értékük többnyire.

    Részemről az egytápos alatt bekészített terepem learatom csütörtökön, de a további tenyésztéssel várni fogok, hátha lesz hétvégén újabb egytápos boommal. Ha nem, akkor sem vesztettem semmit, mert boom-ot magában szoktak ilyenkor hétvégére is meghirdetni.

    Jó játékot kívánok mindannyiótoknak!
     
    genka53, Pitemano, szekulagábor és 23 más kedveli ezt.
  16. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Koszi szamolasokat :) Kupi bekeszitve meg az 1 taposnal, johetnek az ugrasok :)
    Orulok ennek az eventnek a felho miatt de ezt karacsonykor kellett volna betenni , akkor tobb ido lett volna a konyhaban 8)
    Jo tenyesztest es nagy ugrasokat kivanok mindenkinek :inlove:
     
    genka53, Pitemano, szekulagábor és 19 más kedveli ezt.
  17. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    Sziasztok
    Nekem tetszik az event szupertápom van ,tenyészteni szeretek,a nyereményeknek nagyon örülök.
    Nincs se párducmacskalakom se tűzhaltavacskám így nagyon örülök mind kettőnek.
     
    Zsuzsa6055, csio70, genka53 és 18 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Sajnos nekem a Tűzhal nincs meg , és Párducmacska ólam is csak 1.:wuerg:
    Van ugyan 3000 tápom már készen rá ,de 1 óllal 3000 kattintás elég fárasztó:cry: szóval jó lenne ha más nem 1 párduc az eventből a talányos tenyészetekből a tűzhal mellé;)xDFőleg ez a cél most.:)
    Nekem ugyan alig van szupitápom most- mert kimaxoltam az 1 tápost ,de ezt az eventet nem hagyom ki. :)
    Mondjuk a 44 Cápa-és 44 Medve van bekészítve,sajnos az 3 ik az skorpió lett, mert még az hiányzik a gazdakörből:)
    Szerintem megéri ,tenyészteni így is úgy tenyésztek,:music: nyilván nekem múszály is mert csak ez hiányzik a gazdakörből a Tűzhalos feladatsor mellet.:)
    ( Bár ha végzek akkor pink műhelyeket gyártok illetve jelenleg is ahol van + aranyállatom:music::))
    Egyébként is tenyészgetni szeretek:inlove:
     
  19. Imrus65

    Imrus65 Törekvő

    Nekem sincs ez a két ól.
    Ezért hajrá!!!
     
    genka53, szellorozsa, mini76mini és 5 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem 4x 33 van beüzemelve. Hamar utána számoltam, mindketten 132- t pakoltunk be. :D Jó kis event volt ez és végre lett tűzhal lelőhelyem is. :D Hamar leírtam előre, holnap lehet elfelejtem. ;)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.