Visszajelzés Sütemény a sötétségből - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 20.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    xDxDxD
    Ez jobb, mint amit én kitaláltam, még dolgozni se kell hozzá. :eek::)
     
    -kaktuszable-, Kuzdern, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  2. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Szia!
    2 db varázsfa valahol eldugva? Nekem is abból lett 9 db. Flakom viszont szépen jött (604 db) a 3 terület 20 órás titokfából és a füvészkertekből (ja igen, Pankákkal). Cseréltem őket 12 órásokra. Kíváncsi leszek az eredményre...
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.20
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Na most már utána nézek... :D

    ________ megnéztem :D ________

    A varázsfa volt a hunyó. :D Most már nyugodtam fekszem le. ;)

    -------- update --------

    elfogytam :D 2x2- es terület
    [​IMG]

    ______________________________
    Úgy érzem ezt most elbaltáztam, hogy nem vettem meg. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 21.10.20
  4. Tibor770

    Tibor770 Utánpótlás-írogató

    A repülj, szépségem dekort már egy régebbi eventnél megszereztük, ha jól emlékszem. Persze, már nekem a felhőn csücsül, ha ugyanarról van szó.
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    No akkor, tényleg elfogyott minden kellékem... Még sehol sem tartok. :(
    [​IMG]
     
    -kaktuszable-, Nagyii58, inanna11 és 2 más kedveli ezt.
  6. mayamancs

    mayamancs Junior szaki

    Sziasztok!
    Nekem pont a változtatás, ami miatt hátránnyal indulok. A rákollóvirág, ami eddig nem volt ki váltva, és az ördögcsáklya igen. De csináltam pár gazdakörit még tegnap, mert a moringa fa sem volt meg. Nagy hacacáréval, de meg lett, 0 banán maradt. Múlt héten végig banánoztam, mert a szőlősóska fa volt a cél :D Hát Bahamán haladok, azt most nyomtam ezerrel, ki jelenthetem. Szóval jött a változás,hogy mégsem ez a növény kell, hanem a rákollóvirág....mondom ááááá neeee! Magam mellé ültem, meg veregettem a vállam, hogy ez bukta lesz .... DEEE el kezdtem a feladatokat újra nézni, és mindenhol a banánt adóakat tervezni csinálni, és pont meg lesz a 8as feladattal a 42 banán, ami kell :D Ez valami égi jel, hogy pont azzal együtt lesz meg, de addig még szintet is lépek nagy valószínűséggel, és potyognak az érett banánok :)
    Naaagyon full sok termelősnek hat az event, de akárhogy is, a 9es szintig szeretném ki hozni. Nekem ez lesz a teteje úgy érzem. A gomba erdőn most kezdtem el dolgozni, hogy nyitva az eventek miatt, így csak egy terület darabka ami tiszta. Viszont ez is a magam ,,bűne,, mert rég óta játszom, és csak el siklottam ez a terület mellett. És a Jack boltban körülnézve mondtam ez is kell ez is kell és ez is... Jajj de ehhez az kell és a többi, szóval be tud szippantani.
    Mindent bele Mindenkinek! Termeljünk!

    Nekem most a
    Az erős túlzás! A növénnyel már nem sok dolgod lesz. Azt hittem ilyen csak a mesékben van :D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.10.20
    marcsi152, -kaktuszable-, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Tibor770!
    Az a Repülj, angyalka! nevű dekor, amivel kevered.
    Vagyis eddig nem volt még Repülj, szépségem! dekor a játékban.
     
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Dehogy, dehogy nem! Homo sapiens? Oszt mégis csak majmolásból él?

    Pedig az ember azért talál ki dolgokat, hogy ne kelljen dolgozni.
     
    juliannakoczkas, Nagyii58 és vihence kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Szükség volt a 3 terület fából egy harmadik körre, de így bőven megvan a flakon.
    Macskagyökér már elültetve, holnap 3x fogom tudni aratni, így késő este kész is leszek a fiolákkal is.
    A teliholdason meg szép lassan haladok, vasárnapra tervek szerint a végére érek majd a növényeknek :)
     
  10. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Próbaképp délután téli jázmint vetettem a tölgyesben. 1+1 Pannival 29-es legendával 30 röpi lett. Most reggelig nemesített málna lesz, kíváncsi leszek mennyit ad.:music:
     
    Ribiszke és -katalinjani- kedveli ezt.
  11. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    A minap írtam, és tényleg viccnek szántam a kristályos ládákkal kapcsolatban.(azóta töröltem, mert szítja az ellenségeskedést). Sajnálom, de szomorú és lelombozó leszek, viszont ígérem, hogy utoljára írok. Aki valóban, ésszel és szívvel segít, az Toma. A többieknek, minden irigység nélkül(mert láthattatok így, úgy, de irigykedve sohasem).............: Kezdjük a FA fánál.(régen, amikor még soha többé nem volt, van, lesz megszerezhető. Egyszer élünk) Na lelkes voltam, meg akartam szerezni , amit lehet. Mondanom sem kell, hogy sok százból 3 lett. Aztán titkosak..... semmi. Aztán vonat.... semmi.(1 db sztrágya fa). 10 év alatt nem lett arany állatom tenyésztésből. Imádtam pörgetni(amikor a trágya még jóváíródott), ma már a kerék a leggyűlöletesebb játékelem. Amióta felkerült a kerékre a 200%-os bónusz, még sohasem pörgettem ki. . Zsu topikjában nem oly rég kértem, hogy nézze meg a pörgetéseimet. Nem volt szokványos, mert PP-t max. 50-et használok. Azt sem minden event alkalmával. Ott, akkor 300-at, plusz sok száz zöldet.(dühömben és kíváncsiságomban). Lehet, hogy a kerék éppen kapuzárási pánikban volt..... (nem volt bónusz). Bónuszláda nyitogatását szintén ott megosztottam. Szánalmas.........(12-ből csak TP,TTP). Nem kötelező játszani, tudom. Sokan, sokszor írják azoknak, akiknek nincs szerencséjük. De én regisztráltam egy kedves, szép, szórakoztató, ingyenes játékra régen. S bár már nem ingyenes, nem lenyűgöző, nem és nem akarom feladni, mert hosszú évek "munkája", sok idő és nem kevés pénz van benne. Ma már pénz nulla, kedv egyre kevesebb, idő még lenne... De minek, ha nem csapok le az akciókra minden nap? Meg kosarakra, ajánlatokra, bónuszokra, kitehetőkre?.... Több a pénzes,megvehető, haladós "jutalom", mint az eventes nyeremény. Ezt csak azért írtam, mert végignéztem a beadandó-nyerhető cuccok listáját. Néha szeretném, ha szimplám csak szerencsém is lenne a játékomban. Sziasztok.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez ritka nálam is, mint kék szajkó a játékban. :D ;)
    Mind két malmom pörög, így még van időm a flakon gyűjtésére. A növény az bőven elég, ahogy Toma számításait néztem.
     
    jófarmerlány, milanzs, Ribiszke és 5 más kedveli ezt.
  13. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    A nemesített málna hozta a kötelezőt, 64 röpit adott a tölgyesen 1+1 Pannival 29-es legendával. A téli jázmin 30-at adott a 9 órás idejével.
     
  14. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Segítene valaki? A Teliholdas betakarításnüvelő a répás almás csatni mellett ad a borbolyára +2-t?
    Nem szeretném pazarolni, de most látom, hogy rémtermék a borbolya is, és nem gyémánt rekeszes...Már úgy értettem, a pajtában a rémtermékek között hozta, de ültetésnél eventnövény...szóval gondolom, nem a válasz..
    Van tapasztalat?
    Köszi
     
  15. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    A Teliholdas betakarításnövelő nem hat az eventnövényekre, még a teliholdasokra sem.

    Ami hat, az a Vámpírszérum, viszont az nem hat a többi területen ültetett növényre. Ugyanúgy gyémánt rekeszes, mint a csatni és ugyanúgy +2 növényt ad, viszont csak 5 óra hatóidejű. Ergo csak akkor éri meg használni, ha:
    - nincs más területen növény,
    - 4 db olcsóbb, mint 1 db csatni. (Ha úgy kell megvenni.)
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  16. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Már
    Köszi, közben aratnom kellett, így kipróbáltam: ami zavaró, hogy a pajtában rémtermékek között van. Nincs külön eventnövény kategória.
     
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A teliholdas betakarítás növelő +2 ad minden rémtermékre, nem foglal rekesz és 24 órán át használható, tehát teliholdas fára, ólra, növényre, +2 db-ot ad, de az eventnövényre nem ad semmit. Így ha a csatnit berakod a gyémánt rekeszbe, és használod a teliholdas betakarítás növelőt, akkor 6 db rémnövényed lesz. Használd tehát akkor, amikor nem eventes gazt ültetsz, nagyon szép eredményeket lehet vele elérni, főleg ilyenkor, amikor hosszú ideig nyitva a teliholdas terület.
    Azért nincs eventnövény kategória, mert az nem rémtermék, bárhol is ülteted azt.
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A felröpihez a kulcsszó: nemesítés. Írtam erről egy összefoglalót korábban, javasoltam egy alapkészletet néhány növényből, amit érdemes kinemesíteni. Jellemzően olyanokról van szó, aminek az ideje a nemesítésbónuszokkal 50% alá szorítható. Ilyenek a szögletes gabona, a málna, a lóhere, a havasi gyopár, a hógolyó, a macskagyökér.
    A jelen eventben a tarlórépát tudod napi kétszer aratni a két alkimista termékkel, az 1. és 2. nemesítésbónuszokkal, és persze vízzel-trágyával (11:42). Nem tudom, hány darab, és milyen földről kaptad az 56 felröpit, de azt gondolom, hogy 1x2-be téve közel egy az egyben adnia kell a röpit. Így a felröpi nagyja egy területről összejöhet (a többin lehet fákkal a másikra menni). A hiányzó felröpit a végén szupertrágyával meg lehet szerezni: 2x2-be tett 11-12 órás növény 2 óra alatt beérik (víz, trágya, szupertrágya, karácsonyi süti, fehér ártatlanság, két alkimista termék). Ha a tarlórépát ülteted, az az előbbieken túl a két nemesítésbónusszal 3 óra alatt érik be.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.10.20
  19. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Üres fiola hiányom van rendesen! Nem haladok 10 Pannikával sem!:cry:Már több féle fát kipróbáltam és nem haladok sehová!Nagyon unom!!!Persze a kristályok is szabin vannak nálam!
     
  20. Boszika2010

    Boszika2010 Junior szaki

    Sziasztok!

    Kérdésem, hogy hol találom a Bölcs Tölgynél a "Nő, mint a bolongomba" rúnát? A nulla percezésnél olvastam, kerestem, de nem találtam.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.