Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    A kicsi farmokon eljátszottam az ajándékba kapott játékokat (előtte készítettem magamnak feliratozott képeket), és ennyi elég is volt a tanulásra 8)
    Most kipróbáltam 2 kört (12 játékot) ami időre megy, és nekem ez nagyon bejött. A 134,66-os átlag szerintem több, mint jó :D

    [​IMG]

    Az új pályák jobban mennek mint a régiek :wuerg: (mondjuk csak ezeket gyakoroltam a kicsiken)

    [​IMG]

    Még csinálok néhány kört, ami időre megy, aztán átváltok majd a keresősre. Az nem vesz el annyi időt, és bőven elegendő játékonként a 105 pont a jobb oldal teljesítéséhez :)

    Sikeres keresgélést mindenkinek! :)
     
    maszilva, mya100, icus08 és 17 más kedveli ezt.
  2. progoitrin

    progoitrin Fórum-zöldfülű

    A 400. hozzászólásban vannak a képek.
     
    genka53 kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igazad van, sőt elméletileg 20 Panni már kétszeres esélyt jelent a felreppenésre, így talán már ennyivel is összejöhet annyi felrepi, hogy ugyanannyi malomtermékre fussa, mint a növény.
    Csakhogy van két apró gond. Egyrészt a gazdák zöme nem rendelkezik 20-30-40-... Pannival, sőt eggyel sem. Másrészt én pedig... utálom őket. A JÁTÉK fogalmába - nálam - nem fér bele a robot. Ezért soha nem ültetek-aratok kézzel 1x1-en, mert az nem játék. Nem ülök órák hosszat a piacon, monoton kattintgatásokkal kényszerítve a rendszert a frissítésre, csak hogy szert tegyek néhány olcsón kitett tenyészállatra (vagy ilyenkor a trágyára). Az sem játék. Lehet hasznos, előreviheti a farmot, de unalmas robot. Olyan van a VV-ban is, és még csak választásom sincs. Itt van.
    Visszatérve a Pannikhoz, meglehetősen macerásnak tartom a beszerzésüket is (bevallom, semmi örömöm sincs a cserenapban a Panniktól függetlenül sem...). És főleg, ki nem állhatom a területről-területre cipelésüket. A pár kattintásos aratás-ültetés-területváltás tevékenység - főleg 6 területen - jelentősen bonyolódik és sokkal tovább is tart. Az meg már csak hab a tortán, amikor a Panniknak felszabadított üres földekkel együtt lekapom a beérett növényt a teljes területről; és még csak nem is szidhatom érte a rendszert, mert a program szólt, de én kattintottam rá a zöld pipára... Azt is szeretem, amikor a tisztáson - ahol a mamutok könnyebb kezelhetősége végett a széleken nem fák vannak, mint a többi területen, hanem dekorok - a Pannikkal együtt törlöm le (előfordult nem egyszer) a már "beérett" mitikus dekorokat is (amelyek 2-3 nap alatt érnek be). Szóval sokáig ellenálltam, de amikor kevesebb időm lett a farmra, rájuk fanyalodtam. Az utóbbi két évben összeszedtem belőlük egy galerit (kicsit szépítettem, én magamban a "csürhe" szóval illetem a csapatukat), és időnként használom is őket; na de négyóránként végigszenvedni ezt a macerát lehet szép, lehet jó, lehet hasznos, de én nem kérek belőle... Így jellemzően csak a hosszúzást támogatom meg a Pannikkal, eventnövényre sosem használtam még, és - hacsak nem lesz valami saját magam által támasztott "kényszer" - ez nincs is szándékomban.
    Bár azt pironkodva be kell vallanom, hogy szöges ellentétben a fenti masszív ellenpropagandával, azt azért tudom élvezni, amikor minden egyes 1x1-es területről felreppen, aminek fel kell reppennie... Na olyankor már-már szinte szépen nézek a társulatra... Idővel még meg is szerethetem őket, ki tudja...
     
    PepperPotts, maszilva, ursa11 és 28 más kedveli ezt.
  4. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nagyon jól haladok, jobb oldalt 2 ,bal oldalt 9 az eredményem. Bahán 3 területen van eventnövény, amikor éppen van időm aratok, a pannik eddig pihentek a pajtában. Tegnap kezdtem az eventet, most elolvastam az eventismertetőt. A mini játékokat tegnap lejátszottam amit kaptam, a családdal jól kiröhögtük magunkat milyen béna vagyok. Jelenleg sürget a család mert szeretnének mini játékot játszani. Szerintem csak rajtam akarnak röhögni. Jó kis esti program lesz. Számomra sokkal szórakoztatóbb ha úgy kezdek el egy eventet, hogy nem olvasom el az ismertetőt csak később. Jó volt felfedezni,hogy a malomban csak 1 malomtermék van, megesküdtem volna hogy kettő kell az eventhez. Most átnéztem mik a nyeremények, van benne néhány jó dolog amit lehet megszerzek ,lehet nem. Jelenleg a célom minél több malomtermék estére mert a család utasításba adta. Engedek, ne csak én szórakozzak hanem a család is. Igazából nem hajt, hogy okvetlen befejezzem az eventet, társasjátékokban sem volt soha célom a győzelem, jobban örültem ha a család boldog. Szóval amíg az event megy addig esténként lesz egy kis családi ökörködés és még valamiket kapok is az eventből. Ha agyonütnek sem tudom most jelenleg mik az értékesebb dolgok, de az arany valahogy megmaradt. Megyek megnézem megint mik a nyeremények.
    Sok sikert mindenkinek!
    :)
     
    lovag01, Imi*, ildics1981 és 20 más kedveli ezt.
  5. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    minden önbizalmam odalett :(
     
    GA-BI-O-Farm, kovacstne, macsek03 és 2 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Mitől ? Legalább hozott egy képet , hogy meg lehet csinálni az eventet . :inlove:
    Ha neki sikerült , akkor neked miért ne sikerülhetne ? Nemrég kezdődött az event . Van még idő , ne add fel az elején :p
     
    genka53, Puszpang, csopke1 és 4 más kedveli ezt.
  7. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia lompi01 :):) , jaj, ne legyen már, ő van tudomásunk szerint egyedül, aki megcsinálta még tegnap. :music::music:
    Kapálj, meglesz neked is. Csak 1 napja kezdődött, azért játék, hogy csináljuk ! :):):) Szóval , hajrá ! :):):)

    Nagyon sokan vagyunk itt, akik küzdenek és fogunk is még . o_Oo_O
     
    Puszpang, csopke1, Rékuci1111 és 7 más kedveli ezt.
  8. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!
    Örülök, hogy benéztem és számomra kedves, régi ismerős írását olvashattam(Pharmer500#2)!:inlove:
    Ez igazi szülinapi ajándék!:) Továbbra is imádom az írásaidat;)
    Két farmon nekiiramodtam:D Különböző lehetőségekkel:wuerg: Az egyiken szinte nincs lehetőség csak a robotok:p
    Ott haladgatok, igyekszem négy óránként aratni a csatnival. A felröpik mennyisége a gazból gyengécskének mondható. Pannim csak 2 van, azok sem vándorolnak:D. Most 37 játékra való van. A növényke csak 30-ra elég. Itt a cél a lehetőségek szerinti legjobb eredmény elérése ráfordítás nélkül. (csak a felszaporításhoz)
    A másikon kicsit több a lehetőség:p Ott sikerült pörgetnem is, van Jack is;) Pannikkal ua. a helyzet. Nem kedvelem őket én sem, akárcsak -BombadilToma-:). Az a különbség, hogy én még csak be sem szereztem őket, mert már a csere napokat sem kedvelem. Pont miattuk, és az értük folytatott toronyóra-lánccal küzdelem tart ettől az eventtől távol, és egyre távolabb:wuerg:
    Növényem 88 albumra elég, de a röpik csak 38-ra adnának lehetőséget. Így 0 percezés lesz, gondolom, vasárnap.... Addig kiderül, hogy mennyi röpi kell még.... Rááldozom-e a szupimat stb. Azt gondolom, hogy mindenki mérlegeljen, ne legyen keserű a játék vége.
    A minik nem igazán mennek, az apró farmokon próbálkoztam......, de minek:D. Még gyakorlomxD
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.19
    lovag01, maszilva, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  9. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    köszönöm a bíztatást :) csinálom, persze... és elégedett is vagyok: 27 és 37 eddig :)

    nem adom, soha nem szoktam :) és nagyon élvezem ezt az eventet, van egy célom, ha azt elérem, max elégedett leszek
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 24.1.19
    Kukackukac, Fenyvesi1010, alex0824 és 2 más kedveli ezt.
  10. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Betolta a BP a hétvégi akciójáát..:D és ha veszel lenyomatod 1 órára a derelyt..:D aztán még beistudod fejezni...:D

    Utóirat tuti belehet hozni hogy gazdaságos legyen:)
     
    Fenyvesi1010 és alex0824 kedveli ezt.
  11. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Az első felhőig még 25936 növény kell ,de ki számolja.. Jobb oldalon az átlagom 99.1-es (csak a hibakeresőset játszom)
    A második felhő megszerzése totálisan esélytelen ahhoz tönkre kéne tenni az életem így is éjjel 3kor kellni kellett szedni...és még lesz ilyen 5 nap :(

    Az a baj ,hogy ez már nem játék sajnos nagyon elvitték más irányba
     
    szatmi, KatkaFarmama, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy a probléma... hiába van ~95.000 gazom, ha csak 1/3 felröppenőm van hozzá....
     
    Kukackukac, Kuzdern, Fenyvesi1010 és 7 más kedveli ezt.
  13. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Most hiába túrod le az egészet..:D szimplán 4 órára nem lesz 6000 felröpi meg..
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  14. KatkaFarmama

    KatkaFarmama Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Muszáj úgy kitalálni minden eventet, hogy 5-6 óránként lehessen aratni?
     
  15. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia, Sziasztok!
    Már miért ne illene, mikor a BP ajándéka meg trágyás ládát ad. :p
    Azért érdekes megközelítése ez az event egy szülinapi bulinak. Az én szülinapom nemsokára lesz, de remélem nem az lesz a meglepi, hogy ötször annyit kell dolgoznom mint eddig. :oops:xDxDxD
    Vagy lehet én vagyok tájékozatlan és a Farmerama szülinap egybeesik a kihívás napjával. xD
    25000 egaznál és 1500 felröpinél tartok. Nem tudom ezzel jól állok-e. Szeretném fullra csinálni. Egy farmaranyfáért megérné. :p:p
     
    maszilva, csopke1, Kukackukac és 6 más kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    KatkaFarmama kedveli ezt.
  17. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Memo nagy gratula!!! Hiperszuper gyors voltál!!:D:D:D:D:D
    Aki pedig szenvedésnek veszi ezt az eventet, az inkább találjon e hétre valami más elfoglaltságot.
    Egy eventnél hányszor de hányszor megírtuk már: ami farm adta lehetőség, azt ki kell használni, éppen van ráérős délutánja, megvan hozzá minden ami kell ehhez az eventhez készre lehet csinálni egy nap alatt is.
    Akinek ez oly sok év után is meglepetés, az idáig mit is játszott?
    Egyéni játék, aki kész van, miért ne mutathatná meg képpel is?
    Én vasárnapra leszek meg a növénnyel, holnap indítom a nullpercezést.
    Pörgettem is, de nem jött össze, sikerült volna, holnapra én is kész lennék.
     
    -vadocka70-, Imi*, heureca3 és 21 más kedveli ezt.
  18. DaveKissHUN

    DaveKissHUN Utánpótlás-írogató

    De jó neked hogy elhagyott az önbizalmad... szerintem nekem esélyes hogy nem is lesz meg az event... de legalább megpróbálok minden "ajándékot" ami az erőmből telik kivenni belőle...
    Mondjuk azért azt hozzátenném, hogy nem ezt vártam volna a Farm-tól... 9 év után ilyen brutál egaz mennyiségű eventet bedobni... kicsit (nagyon) erős...
     
    mary200854, szida57, fabatka és 3 más kedveli ezt.
  19. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Ilyesmire gondoltál?

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    A képekért Gabianyust és WolfBlack-et illeti köszönet.

    Nagyon hasonlóan gondolkodom, mint Te, a Pannikat illetően. (Persze, még sok egyéb másban is. Pl. a tölgyes széleire kirakott, ezt-azt adó hosszúérésű dekorok terén is, amiket éppen ma reggel tüntettem el sikeresen a Pannikkal együtt. ) Hosszú évekbe telt, míg rábírtam magam néhány beszerzésére; összesen 19 db-ot sikerült összeharácsolnom. (Valamint társul majd még egy hozzájuk, a következő cserenap alkalmával, amit egy másik fórumos vetélkedő nyereményeként kapok.) Azt azért el kell ismerni, hogy egy ekkora létszámnak már van érezhető (kb. 50%-os növekedést produkáló) hatása. De továbbra sem szívesen használom őket, egyrészt mert roppant macerás, másrészt a felröppenők többnyire enélkül is bő felesleggel gyűlnek össze.

    Az eventemről röviden:

    Ma reggel elpörgettem kb. 100 party pörgetést és úgy 300 simát. (Ennyire volt időm és türelmem.) A party pörgetésekből egy árva pajtabónusz sem jött, a simákból 3 db +1 növényes (és 5 db +1 állatos, aminek természetesen roppant mód örültem, hiszen egy fia ól sem volt a farmon).

    A 6 órás bónuszok ideje alatt elszórtam/szúrtam mintegy 5000 ezer szupertrágyát, és egy körben, 3 területre engedélyeztem magamnak KK-t is. (Picit azért fájt, amikor rányomtam a megfelelő gombra.)

    A felhasznált cuccokból semmit nem vásároltam (se most, se korábban), minden az eventek, felhők, ládák, mamutfák, stb. hozadékai. Ja, bocsi, van egy alig használt "Jack"-em, amit vásárlással szereztem és most egy kicsit meglevegőztettem.

    Azt azért hozzáteszem, hogy én csak ritkán folyamodom az efféle játékstílushoz, vagy ha úgy tetszik, stratégiához. Az eventeket kényelmesen végig tudom vinni szinte mindig, a különböző gyorsító, terméshozam növelő, stb. cuccok nélkül is. Nem szokásom, hogy 1-2 nap alatt lezavarjam az eventet vagy null-percezzek a röpikért, hisz' nincs rá okom. (Pl. mert eventek közt dekorokat tartanék a termő területeken, amik nem adnak röpit.) Viszont így a mostani játék adottságok (farmos javak, ládák sokaságát adó felhők, dekorok, stb.) révén rövid időn belül nagy készletek gyűl(het)nek össze, amiket - jobban belegondolva - vétek lenne időnként nem felhasználni.
     
    ildics1981, maszilva, mya100 és 18 más kedveli ezt.
  20. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Kedves Wolf, nagyon szépen köszönöm, hogy segitségünkre voltál.Ha nem bánod, hoztam neked egy kis nasit.
     
    genka53, Kukackukac, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.