Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az alap eventből csak ezt kapjuk:
    [​IMG]
    és az etetésekből ezeket:
    Karakterek etetése:
    Minden etetéshez 1 db fadeszka szükséges,és véletlenszerű nyereményt kapunk érte cserébe.

    szint x 200 TP
    szint x 200 CSP
    5 szupertrágya
    3 KK szupertrágya
    3 szupertáp
    3 KK turbótrágya
    2 party pörgetés
    2 aranybanán
    1 „Merkúr” talányos fa
    1 „Mallorca” talányos tiki-fa
    1 „Buran” talányos tiki-tenyészet
    2 Farmarany
    1 Bónuszláda
    3 farmpengő
    1 Faláda (eventkellék)
     
    Kuzdern, maszilva, -forrest-gump- és 15 más kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kicsit hamarabb, javítottam. Csak vízzel számoltam - nem tudom miért...
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Este hét óra helyett , fél kettő ? Ez már barátibb ! :D:inlove:
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma, köszi a számolást. Én majd csak valamikor szombaton fogom meglátni a napot. :) Mennyit saccolsz a Top 500 aljára?
     
    Kuzdern, -forrest-gump-, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  5. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Alap event a terv, a TOP totál kihagyásra fog kerülni.
    Sajnálatosnak tartom, hogy a TOP nyeremények ennyire gyengére sikerültek. Ha a jelenlegi TOP nyereményt viszonyítom a gesztenyés felhős TOP-hoz, akkor meg kell állapítanom, hogy a gesztenyés még mindig jobban megérte, mint ez. Értem, hogy tolni kell a TP-t, mert eléggé elszúrták a határokat szintlépésnél, de azért jó lenne, ha ez a játék a pajta töltésről, termelésről szólna, és nem a TP hajszolásáról...
    Akik indulnak így a TOP nyereményekért, azoknak sok sikert, és érjék el céljukat!
     
    hali911, jutka190226, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Halihó Apja :)

    Én is szerettem volna bedobni pár zsázsát, de sajnos még nem találtam meg a lukat ahová dobálni kéne. Szerintem meg is előztelek volna, ha sikerül és elérhetem a 3004.et .xD:DxD.
     
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Példának okáért össze lehet hasonlítani a mostani event boltkínálatát és a topcsomagok tartalmát :D
    A focis event boltkínálata pedig teljesen kitakarítható volt most, akinek kellett. De nem a legdrágább bolt éves viszonylatban. Imádom a focis minijátékot, eljátszanék vele egész évben, de mégis hagytam bent :)



    Kakaska az etetést láttam elsőre is, azt nem szeretem annyira, de azt gondoltam ott is lesz 1 felhő :)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.22
    -forrest-gump-, jutka190226, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia! Egyetértek Nikivel, aki 5,5-6 milliárdot írt. Bár nem várok ennél magasabbat, de nem okozna nagyobb meglepetést egy magasabb érték sem. Nem tudjuk, mennyire mozgatja meg a játékosokat az idei TOP, hányan hagyták abba, és hányan tettek szert olyan lehetőségekre, ami versenyképessé teheti a pajtájukat. Az eventkellékek alacsony értéke sokaknak lehet csalódás, akik készültek arra, hogy most nulláznak egy nagyot. A nyereménylista harmatos - ezt valahogy mindig sikerül évről évre alulmúlni (persze az elvárásaink is nőnek...). Idén 14 órakor véget ér az event, tavaly (illetve januárban, szóval az előző TOP-on) estig tartott a bedobálás; ezért most némileg visszafogottabb utolsó órára számítok.
    Egy érdekesség: tavaly az utolsó 24 órában szinte pontosan megduplázódott az alja (Melannak volt erről egy táblázata, onnan puskáztam).
     
    maszilva, -forrest-gump-, Anulu73 és 23 más kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Számomra is úgy tűnik, a tervezők nem igazán engedték szárnyalni a fantáziájukat a nyeremények frontján, ettől függetlenül, mivel én - Kukori szavaival élve - notórius Top-ozó vagyok, idén is úgy tervezem, hogy indulok, úgy kb. a 400 - 450. helyezést megcélozva. Tippem szerint 5-6, esetleg 7 milliárdnál nem lesz magasabb az 500 alja. Na, majd kiderül...
    --------------
    Szeretném jelezni a modik felé, hogy már létezik a játékban egy ʺRajtakapvaʺ dekor. (A Nagy hajsza 4. event egyik nyereménye volt.)
     
    Kuzdern, -forrest-gump-, Anulu73 és 19 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De az etetéssel nincs semmi gond. Kapod az eventes növényre a fadeszkát és azzal tudsz etetni. Abból meg kaphatsz jó dolgokat is, ha szerencséd van.
    Köszi. :) Szerintem is a 14 órás vége miatt nem lesz akkora bedobálás. Sokan még dolgoznak akkor, bár már volt 14 órakor event vége és akkor is bőven dobáltak. :) Tehát izgalomból nem lesz hiány most sem. :D
     
    Gio, -forrest-gump-, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  11. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    TOP 500 alja kb 10 milliárd lesz. Nem csak az előző évet kell nézni, hanem az összképet is. Többen vagyunk magas szinten, többen tudnak óllal, amaránttal nullázni, többen indulnak több farmmal is. Vannak, akik egyszerre több farmot húznak egész évben nem kis pénzt áldozva, hogy a TOP500-ban legyenek. Szóval 10 milliárd, de inkább 12.:p:p
     
    Gio, -forrest-gump-, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  12. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Persze hogy nincs, úgy értem az sokkal gyengébb minijáték, mint a foci :D
     
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Ameddig farmozom, addig a TOP-on is indulni fogok :)

    Persze jó lenne hasznos nyereményeket szerezni, de akkor meg az a több ezer játékos szomorkodna, akik kicsúsznak valamelyik mezőnyből...

    Számomra a TOP event azt jelenti, hogy (még) van valami célom a játékban (már szinte csak ez maradt), és ennek elérése érdekében egész évben lehet készülődni:D

    Azzal tisztában vagyok, hogy csak a játék adta lehetőséggel élve (értsd: jelentős mennyiségű party pörgetés vásárlása nélkül) már nem lehet dobogós helyezést elérni, így ezzel már nem is tervezek.
    Magamat szeretném legyőzni, vagyis többet betenni mint előző évben, és mondjuk szép lenne, ha a szám csak egyesekből állna...

    Amit viszont sokkal jobban szeretnék, ha minél több HUNGARY vagy HUN felirat születne, és ebből jutna az élmezőnybe is. Remélem az egyik betű majd én lehetek :inlove:

    A TOP azért egy kicsit a nemzetek csatája is (a fair play szellemében), van közösségépítő hatása is, tudunk egymás sikereinek örülni, és lehet drukkolni :D

    Hajrá MAGYAROK! :D:inlove:
     
    fiam62, pici33, csio70 és 54 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jájj, ne ijesztgess minket. :D Azért ennyire nem fog elszaladni a szekér.
    Szia Réka. Nagyon drukkolok, hogy legyetek ott fenn legalább hárman, hogy ki tudjátok rakni a feliratot. :)
     
    Gio, -forrest-gump-, ladislaw11 és 16 más kedveli ezt.
  15. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Sziasztok, Szia.

    A nyeremények valóban gyengére sikeredtek, de ez minden évben így volt... a TOP csak a játékosoknak top, a készítőknek úgy látszik nem.
    Számolgattam....a csupa egyesek...az több mint a tavalyi első hely....na az azért nem gyenge szerintem. :)
    Az élmezőnyt jelenleg megtippelni sem lehet szerintem...ugye vannak akik nem indulhatnak/a becsületesek/ , de kérdés hogy mennyit toltak át más farmokra...
    7 nap múlva már sokkal okosabbak leszünk. ;)
    Sok sikert Mindenkinek. :)
     
    Gio, -forrest-gump-, Melan és 17 más kedveli ezt.
  16. Böbi49

    Böbi49 Törzsjátékos

    Szia!
    Köszönöm, hogy keresgéltél, de szerintem nem én vagyok, hiányzik a 49. Tehát a farm nevem Böbi49
     
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönjük a jelzésed, észrevételed.
    Kérvényeztük a dekor átnevezését.
    Reméljük hamarosan megtörténik a névmódosítás.
     
    maszilva, Gio, -forrest-gump- és 10 más kedveli ezt.
  18. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Nem tudtam aludni ettől a képtőlxDxD Úgyhogy gyors számolásba kezdtem, és alsóhangon 250ezer Ft jött ki:D:D Szóval arra jutottam, hogy te nyertél a lottón.xDxD
    Hát eddig mindig alul becsültük. ;);)xDxD
     
    Gio, -forrest-gump-, HéricsBáró és 4 más kedveli ezt.
  19. bronyek

    bronyek Utánpótlás-írogató

    Sajnállak kicsit amiért csak ez maradt neked de óriási tévedésbe vagy,egyenesen ostobaságnak tartják a betett mennyiségeket,más országokban ezt tudom,nem csatázik itt más nemzet azt is mindenki látja aki ránéz a tavaji listára magyarok csatája az én vagyok itt a jani címért
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ A reggeli kávém mellé ez a tipp nem hiányzott:wuerg: Amúgy igazad is lehet.... de én inkább reménykedek még a kisebb számokban!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.