Visszajelzés Szerelemmel teli levegő - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 9.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Sikerült kimaxolni eme eventet. :) Aki még csinálja, annak hajrá. Jól jött az 1 tápos, az biztos, mert nem voltam eleresztve szupertáppal, de így simán meglett. :)
     
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Cukik a kitehetők, kár hogy a felhőre kellett kitenni őket, hogy üzembe helyezhessem:p
    Aki kész annak gratula aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  3. Ananke

    Ananke Rutinos

    Sajnos én az előző hétvégeken kimaradtam, így csak a mostani cukiság van meg:DxD
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  4. TurbóTom

    TurbóTom Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Sziasztok!
    Nekem is hasonló problémám van. Végigcsináltam mind a három hétvégét. A második után, hétfőn este jött a kis ablak, hogy jelvények meg egy kulcs nem lett felhasználva, és azokat visszaváltja. Nem értettem, hogy miért írta, mivel én tudom, hogy a 120 tenyésztést megcsináltam, és beadtam mindent. Mégsincs meg a katicabogár, és így halott a felhősor. Segítséget kérek.
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventcsevegő nem a segítségnyújtás helye.
    Farmnevet, ID-t és problémát hozz a Fórum főoldalának közepe táján valamelyik Segítségkérő topikba.
    Pl. ide:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)


    Köszönöm, ha így teszel. :)
     
  6. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Szia!
    ha a felhőt megszerezted,akkor még van remény!!!!
    próbáld meg a csere-bere topikban megkérdezni,hátha valakinek meg van az első kettő és elcserélné valamire veled:inlove::inlove::inlove:
     
    Ananke kedveli ezt.
  7. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A három hétvégét felölelő, Szerelemmel teli levegő event véget ért, a csevegő is bezárta kapuit.

    Reméljük mindenki sikeresen begyüjtötte az ajándékokat.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    stb_farmer, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.