Visszajelzés Táblajátékest - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 22.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Felröppenőről beszél, ami 2 területen gyűjthető. Amint kész az eventgazzal, két területen fog hosszúérésűekkel felröppenőzni.
    Szerintem.
     
    -Erbrow-, jutka190226, agi770 és 4 más kedveli ezt.
  2. agi770

    agi770 Törekvő

    Igen így értettem köszi:)
    Természetesen nálam is egy területen ültethető az eventnövény. Mivel felröpi probléma volt a kérdés, arra próbáltam válaszolni. Hosszú érésűvel több jön és ha letermelem az eventnövényt (azon az egy területen ami rendelkezésre áll) akkor utána ott is mehet más növény.
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ilyenkor, amikor ennyire nem jön a felröpi, érdemes éjszakára a fő farmra is hosszú érésűt ültetni. Általában is érdemes arra figyelni, hogy az event növény és a felröpi szinkronban legyen; amikor valamelyikből kevesebb van, a másikra kell rámenni. Hiába termeljük le az összes gazt, ha csak a felét tudjuk bekeverni a felröpi miatt. Akkor már jobb párhuzamosan termelni a kettőt; lehet, hogy így sem sikerül befejezni, de biztosan több malomterméket tudunk készíteni.
    Érdemes előre számolgatni egy kicsit, hányszor fogunk tudni aratni. És ha az úgy látszik, hogy több is lesz, mint amire szükség van, akkor az elejétől kezdve éjszaka hosszúzni. Egy-két kör eventnövény kiesést általában könnyebb és kiszámíthatóbb pótolni KK-val, szupertrágyával (főleg az ilyen egy területes eventeken), mint a felröpit utángyártani.
    (Persze a fentiek nem csak Neked szólnak..)
     
    Judit613, anci0915, Mica67 és 15 más kedveli ezt.
  4. agi770

    agi770 Törekvő

    Ez jó taktika, legközelebb megpróbálom így kivitelezni. köszi:)
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. icaanyus

    icaanyus Junior szaki

    Köszönöm a segítséget, ki fogom próbálni.
     
    Kuzdern, agi770 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  6. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Felhő beüzemelve, a bolt kínálatából is szemezgettem már, de ha nem lesz minden triviajutalom az enyém, nem leszek szomorú!
    Köszönöm a kvíztár és az extra bónuszok közkinccsé tételét.
     
    szida57, Mica67, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  7. viricsibe

    viricsibe Fórum-zöldfülű

    Nekem kettő farmom van ,az egyiken úgy ahogy jönnek a felröpik, de sajnos igy sem lesz meg. A másik farmomon meg semmi nem jön , csipkebogyó a leghosszabb és 30-40 db között jön csak a szénsavas üdítő, sajnos ezzel nemsokra megyek:mad:
    Az a legrosszabb, hogy sok játékról lemaradok mert nem tudom őket befejezni, :music:
    De ez van :p azért kicsit bosszantó, hogy nem gondolnak a kisebb farmokra:eek:
     
    agi770 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. chili48

    chili48 Törekvő

    Sziasztok! Mi adja a sok felröpit? Mert nekem elég keveset ad a rózsa és a szegfű is-.-
     
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. A leghosszabb érésidejű növényed.


    Más. Szerintem olyan átgondolatlan ez a mostani bolt. Hamargyorsan összedobtak valamit. :( Máskor meg sevégesehossza a kínálatnak :(
    Lejátszom gyorsan a maradékot!!! ( úgysem tudom, mert az egér nagyon szeret ugrálni és pörögni a táblán, azt gondolnám inkább lajhár, mint egér:(, aztán el is felejtem. A csillagos érméim meg mennek a süllyesztőbe :DDD
     
  10. magika

    magika Fórum mestere

    Az én farmom nagyobb, 233 szint a főfarmon, de csak a felhő van meg meg egy rávaló figura, nálam sincs sok felröpi igaz eddig éjjelre is az eventgazt ültettem.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. chajagi

    chajagi Járnitanuló

    Üdv! nekem is nagyon gyéren jöttek a felröpik, de tegnap a krókusz 200 db-ot, ma reggel 146 db-ot adott, így be is tudtam fejezni a felhőkre valókat is. Jó játékot, aki még játsza......
     
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Az event kész,felhő beüzemelve.Jól megküzdöttem a röpikkel!
     
    Fuhur, juliannakoczkas, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  13. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Felhő már tegnap meg volt,de a boltocskát még fosztogatom, már kiszedtem a piccolót, a farmaranyakat,a titokosokból már csak 3 kell,meg a szuperekért bohóckodok még egy kicsit:D:D:D
    Aki kész annak gratula,aki még csinálja sok sikert a befejezésig;)
     
    rozo52, fakír1020, barbi021951 és 12 más kedveli ezt.
  14. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Állandó lefagyások miatt neki sem álltam, nincs értelme. Most is fagy rendesen a játék. Pedig a gép tisztítását is már háromszor megcsináltam. Sajnálom mert szeretem a táblajátékot.
     
  15. a1a4

    a1a4 Haladó

    Azért bosszantó, hogy ennyire szűken méri a BP a röpiket. A fejed tetjére is állhatsz, termelheted bőven az event növényt felröpi az bosszantóan kevés. Éjszakára hosszú érésűt (liliomot) ültettem a fő farmra is, de így is még két figura hiányzik a felhőről. Napi 11-13 ajándék jön, de így is kevés. Már elég sok területen elvesztette ez a játék a kellemes szórakozást, erre még plusz bosszúság, hogy 236. szinten lehet, hogy nem tudok befejezni egy eventet a felröpik miatt annak ellenére, hogy csinálom.
     
    SherlockHolmes kedveli ezt.
  16. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Talán kicsit későn jövök a tippel a felröppenők szerzéséhez, de ha valaki esetleg szédült szántón nem rakott növényt vagy fát, akkor érdemes azt rakni, mert csak azok adják a felröppenőt, ólak nem. Én ezért már az event előtt átraktam mindent a szédült szántóról az erdei tisztásra, most az a "mindenes". Hátha segít valakinek még így a vége előtt pár nappal.
     
    edina242 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  17. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mint ahogyan minden event csevegőjében szoktuk Kollégáimmal, így itt is hozta az eventismertető készítő Kolléga az 1.posztban ezt a részt:

    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.



    Ezeket böngészve talán segíthet abban, hogy a felröppenők ne okozzanak akkora problémát az eventezésben!

    pl.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-985344
     
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én még mindig tolom ezt az eventet, már szinte mindent kiszedtem...:)
    De hogy a csillagos érmék mennek a levesbe, ez hatalmas pocséklás..............8)erre a közeli jövőben valami opció jó lenne...
     
    vihence, maszilva, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok,

    a Központ tájékoztatása szerint

    2023. november 30-án 14 órától

    a Varázsfa a Fonalgombolyító éjszakák felröppenőjét (Bársonyos pléd) fogja már adni.

    Kérjük így tervezzétek a játékotokat,
    a Farmerama csapata
     
    maszilva, Sali~*.*, .dina1. és 2 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Én azt vártam, hogy a Központ tájékoztatása szerint a november hónap 31 napos lesz. :D ;)
    Nekem most nem megy kárba az érme, mert még közel sem látom a végét.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.