Visszajelzés Téli nap óltörténetei csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 15.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Ma reggelre nálam is kész lett az event, felhő beüzemelve és mivel közben nulláztam az ólakkal, meglepődve láttam, hogy új "állat" van a nyeremény végén: pörgős sirály.
    Gyorsan mentem megnézni, hogy farmos vagy bahás, de sehol se találtamxDxD Se ólaknál, se a tápok készítésénél. Na irány Eventismertetőt olvasni, hát szegénykém nem egy olcsó kis kitehető, ami még a felhőnek se kell ???xDxD
    [​IMG]Pörgős sirály16:00 óra6.6001x2
     
    aida2330, Swartsch, Gabimami és 6 más kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórumőrült

    Sziasztok!
    Mivel KKT-ra ható felhősorról van szó, ennél jobb nem is lehetne. A plusz termés pedig már csak gratis!
    Kihagyhatatlan, szuper értékes felhősor.
    Természetesen, event kész is.

    [​IMG]

    Felhősor pedig beüzemelve.
    [​IMG]
     
    Fuhur, vihence, inanna11 és 16 más kedveli ezt.
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Nekem értékesebb mint a TOP-os felhő:)
    A +1 állatot és fát, sokkal egyszerűbb összehozni, az 1000* Tp meg valljuk be sehova nem visz:)
    Ez meg szépen kiegészíti 2 naponta a farönkhangárokat és még +1 termést is ad. Figyelem majd hogyan hat a mamutokra.;)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.23
    ildiko44, vihence, kukori80 és 5 más kedveli ezt.
  4. cirmi54

    cirmi54 Fórum nagymestere

    Event letudva! Állatok felnőttek, felhő beüzemelve! xD
    Üdv. Gazdatársak! :)
     
    inanna11, csio70, .barbi1. és 4 más kedveli ezt.
  5. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahol az Őszi fesztivált rendezik, azt hívják Eventes területnek. A bónusz csak ott hat. A farm és a Baha - hiába ott eventezel - nem az.
     
    -kicsimaszat-, vihence, Swartsch és 4 más kedveli ezt.
  7. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen!
     
    .barbi1. kedveli ezt.
  8. Családi_farmom

    Családi_farmom Fórum-zöldfülű

    Szia! Ahol csak annyi van írva, hogy pl 12 bioragasztó, utána tehéntej, ott mindegyikből 12 kell? Amúgy köszi szépen a táblázatot!
     
    -gyöngy-581 és aida2330 kedveli ezt.
  9. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!
    Event KÉSZ!:)
    Köszönöm mindenkinek a taktikai tanácsokat, számolást-összesítést! :inlove:
    Gratula a végzetteknek, mindenkinek sikeres befejezést kívánok!!:)
     
    inanna11, csio70, farmerSS és 5 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen. Ahol ismétlődik a mennyiség, oda nem írtam újra le.
    A táblázat előtt írtam, nézd csak meg: "kompletten a 3. szállítási lehetőséggel (4x 3 lépés = 12)"
    Vagyis csak az egaz mennyisége van szám szerint feltüntetve.
    EVENTEM:
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.23
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Gabi. Én már teszteltem a mamutokra és felborult a rend. Nem örülök neki, mert a sima mamut hamarabb érik be vele és ha nem akarom leszedni, akkor az Xl-eseket csak kézzel lehet aratni. Még pár napig tesztelem és lehet, hogy leszedem a felhőt, mert így nagyon figyelni kell. Vagy nem tudom, hogy mit lehetne csinálni.
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Olvaslak... és azon gondolkozom ... húúúúúú miket hagyok ki:oops: aratom őket mikor odaérek.... 8) automatával... majd minden jóval megszórom őket;)
    Még nem végeztem... az utolsó állatkát kell még simogatnom egy kicsit...:music:
     
    ildiko44 és aida2330 kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Még várok pár napot, hogy helyre álljon a rend, mert ma aktív volt a szuper nyári ovi felhősor, ami meg ugye 10% növeli a
    zokni hatását. Viszont holnap reggel ugye nem lesz aktív a jégszarvas sem, így nagyon nem izgat, hogy a sima mamutok
    nem érnek be a reggeli aratásra, de még a farönkhangárok aktív ideje alatt viszont beérnek. Így 1* le tudom szedni
    mindenképp, csak nem reggel, hanem kicsit később. Jó lesz az én biztos nem fogom leszedni. :)
     
    Kuzdern és kukori80 kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor teszteljük és írjuk ide a véleményt, mert az én időbeosztásomhoz ez nem jó. Teljesen felborult minden és le fogom szedni a felhőt, hiába ad +1 termést. És itt a 42 óra az, ami bekavar, mert 2 naponta másképp érnek be, ehhez meg nem tudok alkalmazkodni.
     
    ildiko44, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    OK. mondjuk nekem a +1 termés kevésbé lényeges, szerintem az 5% az XL-es mamutok szempontjából jó.
    Van még pár +1-es, 38, 42 órás ezt 2 naponta lehet leszedni, van 2db 60 és 1db 62 és 1db 50 órás, ezeket meg csak
    3 naponta lehet aktiválni.
    Mondjuk én reggel azonos időben aratok, este, ha le is szedek valamit, a felhőket nem bolygatom.
    Hja és az autómata aratót ki szoktam kapcsolni, amikor lejár a farönkhangárok 6 órája, ha valami extra bónuszok élnek
    akkor leszedem kézzel, de ha másnap reggelre aktív a jégszarvas akkor hagyom.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.11.23
    Kuzdern, kukori80 és jófarmerlány kedveli ezt.
  16. jani975

    jani975 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Tenne ki valaki a 27-es piacra faterméseket a fóka felneveléséhez bármilyen áron. (körte, szivarvirág, cseresznye, olíva, gingko)
     
  17. PBerti

    PBerti Aktív író

    Szia! Hol látom,hogy melyik piacon vagyok?? Ha egyezünk,teszek ki szívesen
     
  18. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok! a 4-es karakternél ( madár ) nem látom a beadandók darabszámát, mert nagyon jobb oldalra tólja ki a rendszer a számokat, lenne tippetek ennek megoldására !
    Köszi előre is !
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    1. Nézd meg az ismertetőben a számokat.
    2. Vedd a nagyítást 100%-ra, és a helyén lesz a buborék. Ha 100%-on van, akkor vedd le 90%-ra. Beadogatás után állítsd vissza.
     
  20. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sali~*.* és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.