Visszajelzés Tölcsérek harca 1-6 event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 15.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Sajnálom, ha ezt így érzed. Azon nem tudok változtatni, hogy ki mit olvas ki a soraimból. Van aki elítélést, van aki nagyképűséget és van aki egyetért vele részben vagy egészben. Nem tudok azzal mit csinálni, hogy az olvasó hogyan értelmez. Biztosan tapasztaltad már, hogy megnéztél valakivel egy filmet vagy elolvastátok ugyanazt a könyvet és azt leszámítva, hogy a cselekményt, mint tényt, szóról szóra vissza tudtátok adni, mintha homlokegyenest másról lett volna szó közöttetek. Egyébként ha "az amúgy tényleg rólad szóló monológ" megítéli más stílusát, ott már tényleg nem én vagyok a ludas - főleg, ha az egész arról szól, hogy "szerintem" meg arról, hogy "én úgy csináltam". Kinek nem inge, annak nem is kabátja. :D Sehol nem volt leírva, hogy aki mást csinál az bolond vagy sokkal különb nálam. Sugallva sem volt. Le volt írva egy mód. Az én játékom, amihez én ezt a "használati útmutatót" tudom adni. De ismétlem: az enyémhez. Ha lehet szabadon morogni amiatt, hogy a játék nem teljesíti a játékosok elvárásait, akkor lehet leírni azt is, hogy én hogyan próbálom a nem tetsző részeket kibekkelni. Egy játék, amit ennyien, ennyi háttérrel és módon játszanak, sosem lehet objektív. Az maximum az eventleírás, mert csak tényeket közöl. És ha megnézed utána a csevegőt, ahány ház, annyi értelmezés lesz. A véleménykülönbségek mindig is konfliktusforrások voltak, vannak, lesznek. Ezért nem vitatom el soha, senki igazát. A tiédet sem ezen soraidban. Mindenben ott az igazság egy szelete.
    S újfent ismétlem: irományom legelső sora arról szól, hogy nem értek egyet BP mostani stratégiájával.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.21
    CoraQueen, Hahacska, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  2. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Túl sok a szó. Ja, és sok a személyeskedés, amit szintén nem veszel észre. Na de itt nem is ezeket a dolgokat kell kibeszélni. :)
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Csak halkan jegyzem meg a vitához, hogy az eventsorozatban a két felhő és a rávaló négy dekor összesen 130 db felröppenőért megszerezhető. (Ez az 1. felhőhöz kellett a 3. feladatsorban. A rávaló dekorokat a 2-ból ki lehett venni csak növényért. A 2. felhő és a rávaló egyik dekor a jelenlegi, míg a másik dekor a 4. feladatból kiszedhető csak növényért cserébe.) Többezer szupertrágya és egyebek? o_O
    Mégis miért akarjátok feltétlenül megcsinálni az elejétől a végéig? Mert ott van? Utalnék rá, hogy ezt egy Mallory nevű angol hegymászó mondta arra a kérdésre, miért akarja megmászni a Mount Everest-et. Arról már nem szól a fáma, hogy ott halt meg a hegyen, és minden valószínűség szerint nem is sikerült feljutnia a csúcsra. Szóval ezt én nem tekinteném követendő példának...
    ----------------
    Sziasztok!
    Utólag olvastam végig Alexandra vitatott hsz-át. Minden szavával egyetértek. Nem találtam sem személyeskedőnek, sem kioktatónak. Csak azt írta le, amit már én is már nemegyszer, hogy mindenki a saját játékáért felelős. Erős stílusban fogalmazott, de nem bántott meg senkit.
     
    Othep, *Rózsalány*, CoraQueen és 15 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Halihóóóó !

    Szaporodik az utolsó nap növénye...
    Szeretnék rajt gyorsan túl esni;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  5. Böbi49

    Böbi49 Törzsjátékos

    Nagyon köszönöm a válaszodat, nem figyeltem oda, hogy a felhőt még nem ajánlotta fel a játék.
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Némi event növény és már lehet is aktiválni;)
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  7. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Végeztem, kitehetők a felhőn! xDxDxD
    Üdv. mindenkinek! :)
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratulálok, én neki sem álltam és nem is fogok ma:)
    Majd holnap reggel aratás után lezavarom azt a pár kört felszaporítással együtt is simán meglesz mire vége lenne az eventnek, ma pihenek és próbálok egy kis hűvöset keresni, de sajnos nem igazán találok:D:D.
    Remélem egyhamar nem jön ilyen event ami ennyire kiveszi a kezemből az irányítást. Minden nap 14 órakor lekötött és ezt nem szeretem.:music::eek: Sokkal jobbak a pörgősebb saját magam által irányított eventek.:inlove:
    Mindenkinek sok sikert a végéhez.
     
    jutka190226, cirmi54, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Szép jó napot mindenkinek!
    Olvasgattam az előzőeket, de sehol nem találtam olyan hibát, ami nálam jelentkezik. Nem csak egy, de mind a két farmomnál ez a helyzet. Elültettem az eventnövényeket, örültem, hogy már arathatom is, de nem láttam csak a bevetett földet. Rákattintottam, hogy learatnám, engedte is, de a növény eltűnt, mint szamár a ködben. Nagyon sajnálom, mert igyekeztem, hogy legalább egyet be tudjak fejezni, erre tessék! Felesleges volt minden! Már kiléptem, beléptem, stb., stb. , de a helyzet nem változott. Valakinél előfordult efféle ültettem, de hiába? Üdv. Kaszakő47 és Supernagyi50
     
  10. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Ezt a hegymászót nem ismerem vagy már jól elfelejtettem a történetét, tök jó, hogy beillesztetted, mindig lehet tanulni, mindjárt elő is veszem az enciklopédiát meg a netet is és utána olvasok. :) Köszi! :)
    Én is jobban szeretem a magam által tervezhető eventeket. Amikor megláttam, hogy lesz terményes ólak holnaptól, akkor úgy döntöttem, hogy most folyamatosan termelek, hogy azt holnap kihasználhassam. (Remélem, most majd időben indul el.) Tegnap pl. éjszakára nem növényt tettem, mert ráért még ma délelőtt az 60 kockányi, de ilyet most nem csinálok. Itt most kicsit fúj a szél, cirkulál a lakásban, ez kellemes. Kívánok neked is enyhülést!
    Hibajelző topikban hamarabb észreveszik az Adminok, mint itt és tudnak segíteni. Nagyon remélem, hogy mielőbb megoldódik a problémád!
     
    jutka190226, vihence és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Kaszakő47

    Kaszakő47 Járnitanuló

     
  12. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Végre,hogy vége!.Örülök neki, de el is baltáztam ,mert az egyik felhőm csak csorba maradt!! Nem olvastam el tüzetesen az ismertetőt,lehet.Eredmény egy üres felhősor.ha lehetne ki is törölném az egészet, ne árválkodjon ott!A Maci swuash kitehető hiányzik.Biztos nem lehet megvásárolni./Zsetonnal kellett volna kiváltani/Igy jártam.Sok sikert mindenkinek.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.21
  13. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Szia
    Szia! Azt még bőven lesz időd beszerezni, mert a hétvégi küldetések része. :)
     
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Ha viszont ehhez az eventhez hiányzik kitehetőd felhőre, írj rám bagollyal, lehet, hogy tudok neked segíteni.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy hibajelző topikban, pl. itt jelentsd be, és kérj ellenőrzést a farmodra farmnév és ID szám megadásával.
    Sajnos beérést mutató megjelenítési hibával már találkoztunk, de eltűnni nem tűnhet el semmi a farmodról.
    Kérlek végezz el egy CCleaneres takarítást, és ha utána sem találod, akkor írj, és megnézzük: https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
     
    jutka190226 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Magdi :)

    Nyugi, nem rontottál el semmit sem az általad keresett dekor nem ehhez az eventhez tartozik:

    [​IMG]
    2. sor 2. dekor ez az éremért kiváltható 3 felhő egyikére kell majd :)
     
  17. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nálam és bízok benne, hogy Nálad is "csak" az a probléma jelentkezett,
    hogy a növény beérésekor továbbra is a bevetett föld képét mutatta.
    Kiléptem, beléptem, de a helyzet nem változott.
    Learattam és hála Istennek a növény bent volt a pajtámban.

    Ha nálad súlyosabb a helyzet akkor az ID számod megadásával
    írj egy segítségkéró topikba, ott gyorsabban kapsz segítséget.

    Ui.: Ebben a percben arattam. A kép továbbra sem változott, aratáskor a bevetett
    föld képe látszódik. A növény megvan, és ez a lényeg.xD
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.21
    kovacstne és jutka190226 kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Megkezdtem a végét. PP- t használtam, bár tudtam, hogy az utolsó napra nem fog bónuszt adni. :( Azért bíztam benne, hogy talán bele hibázok, de nem. :D
     
  19. Supernagyi50

    Supernagyi50 Aktív író

    Szia! Köszönöm, már visszakaptam a növényeket, legalább is el tudtam ültetni mindet. Igaz, hogy nem látom, de az a fontos, hogy előkerültek a kis csavargók! Talán egyszer majd azt is meglátom, hogy mit ültettem.
     
    -kaktuszable-, jutka190226 és PZoli64 kedveli ezt.
  20. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Eddig is nagy szerencsével forgattad a kereket. Nem lehet mindig terménybónuszt nyerni. Most raktad föl a birkanyírókat a vonatra. Pótolni kell a keréknek az is. :D
     
    jutka190226, vihence, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  21. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Magamnál ellenőriztem és láttam, hogy 2*2-ben szépen látszik a beérettség, csak 1*2-ben és 1*1-ben nem.
    Gyanítható, hogy ezt már nem fogják az utolsó napon javítani, mindenesetre a központba a hibajelzést elküldtük.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.