Visszajelzés Tűz és kénkő - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 19.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kertész82

    kertész82 Utánpótlás-írogató

    Szívből gratulálok :) Sajnos én nem mondhatom el ugyan ezt.... sőt :( :(
    A pörgetésekkel hasonlóan jártam én is, de az etetéssel, sőt a felröpikkel sincs szerencsém :( :( :(
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Egész jól jön a felröpi, most, hogy már nem kell. ;) Pedig nem is nulláztam. :D
    [​IMG]
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Kész az event , pár darabbal lett több etetőanyag , tovább nem csinálom . :inlove:

    Visszarendeztem a farmocskámat , kint pihennek a mályvacukor fácskáim . :inlove:
     
    -gyöngy-581 és zsani_apja kedveli ezt.
  4. Edit0209

    Edit0209 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,most nagyon buta kérdést fogok feltenni, elértem a felhősorig, meg is kaptam de nem találom, illetve nem tudom hogy kell kezelni a felhősor... segítsetek légyszi! :)
     
  5. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    A Paszulyt ki kell váltani ENNEK a gazdaköri feladatnak a teljesítésével. Ha ezt nem tetted meg, akkor a Paszulyra kattintva odavisz a gazdakörhöz a játék.

    A Paszuly működése ITT részletesen le van írva.
    Ahogy nézem a képet és a leírást, annyi változás történt, hogy az 1-es számú jel a kereső funkciót kapta és egy nagyító jelenik meg a monitoron. (A képen az információ "i" betűje helyett.)
    Arra a nagyítóra kéne rákattintani és beírni, hogy Tűz és kénkő. Ekkor megjelennek a megszerzett felhősoraid. (Ha egyet szereztél meg, akkor csak egy aktív.)

    A felhősorok szürkék, rákattintva rá tudod tenni a menüből a kitehetőket. Az egyik felhőre bármilyen helyes méretű dekor kitehető, a másik esetében kötött, hogy mik kerülhetnek rá.

    Az első felhő esetén a Gazdabolt "Haszontárgy" füléről olcsón tudsz venni 1x1-es Víztartályt és drágán 2X1-es Golfpályát. Farmaranyért nagyon nem érdemes ezért vásárolni, csak a csengőpengős részt javaslom nézni. (Golfpálya helyett sokkal jobb a Teliholdas farmon Jack-nél Múmiamedvét kiváltani, baráti rémtermék mennyiségért.)

    A második felhőre rá tudod pakolni a mostani játék során megszerzett kitehetőket.

    Ha felraktad a felhőre a dekorokat, a felhő bal oldalán a Bónusz gomb zöldre vált, arra kattintva aratod a felhőt a Paszuly működésének fentiekben már hivatkozott linken elérhető leírása alapján.

    Üdv: Nami.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.21
    juliannakoczkas és Magdusnéne kedveli ezt.
  6. kertész82

    kertész82 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Azt hiszem ez lesz az x. event, amit a kevés felröpi miatt nem tudok befejezni :( :( :(
    Kezdek belefáradni :(
    Na de majd a következőt..... :)
    Felröpiben és bőségben gazdag szép napot kívánok mindenkinek :)
     
  7. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Én most lassan csinálgattam az eventet, csak tegnap végeztem. 81 etetéssel zártam. Szerintem én vagyok a negatív rekorder farmarany tekintetében mert 0 darabot kaptam. Jöhet a következő event!
    Reggelre beértek az eventből nyerhető titokfák és ólak. Lett egy zsakaranda fám és egy pápaszemes makim.:inlove::inlove::inlove: Annyira örülök!!!
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.21
    Matold, kuekev és zsani_apja kedveli ezt.
  8. tess6308

    tess6308 Haladó

    Sziasztok ! Az eventet befejeztem és még egy kicsit túl is etettem , mivel ma szuper napom volt ! Az ördögök adták az ajikat bőven:
    6 FA , több titok fát, 9 FP , 12 KK stb. Utána pecáztam egy kicsit és a napok óta vár kagylók is megjöttek . Így megvan a még várakozó két felhőre is a gyöngy ! Jó estém lett ! Aki még gyüjtőget annak kitartást , a többieknek jó pihit !
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nekem tetszett ez az event , változatos nyereményt adott minden etetés .
    Remélem hamarosan visszatér ez az event mehanika .
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.