Visszajelzés Találkozunk a strandon I-X. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 11.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Imi*!
    Gratulálok Neked és akik készek az eventtel.
    Sikerült túlteljesítenem nekem is, jól kistrandoltam magam.
    Sok sikert kívánok a még eventezőknek!
     
  2. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Kész vagyok itt is .Sikerült. Még leérik az utolsó ültetésem, arra már nincs szükségem, .
     
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Kész vagyok :) Mind a 10 sikerült, az eredeti terveim ellenére. Még maradtak is beváltásra dolgaim. Visszarendeztem már félig a tölgyest. Már csak a mamutokat kell visszarakni, de azok még érnek a tisztáson, aratás után pakolom át őket. A helyüket kihagytam. Mindenkinek sikeres befejezést kívánok. Most pedig megyek keresek helyet a dekoroknak, és rájuk pakolgatom a fejlesztéseket, mert eddig a pajtában gyűjtögettem őket.
     
    Kokusz83, maszilva, mamszi5107 és 6 más kedveli ezt.
  4. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Sziasztok!

    Akiknek felröpi hiány miatt nem lett meg a függönyük, csepp vigaszként szolgáljon, hogy ugyanezt hülyeséggel is el lehet követni:

    A reggeli aratással hiányzott még 20-30 röpim, ezért ültettem egy kör napernyővirágot, hogy még az aktuális etap vége előtt beérjen. Ehhez képest, több, mint 1 órája itt ülök a gép előtt (tanulok) és úgy 10 perce eszméltem, hogy elfelejtettem learatni.
    Ezzel ugrott az utolsó firhang, ezáltal a ládát adó dekor is. :oops:
    Egy pozitívumot azért találtam az egészben: nem kell helyet találnom neki... :music:
     
  5. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Egy hasonlóan bagatell bukta után döntöttem én úgy, hogy bármi dolgom van a farmon, állítok be a telefonon ébresztőt, rövid szöveggel. Utálom, de így nem felejtem el.:(
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.20
    DevilMókus, Kokusz83, mamszi5107 és 7 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Ditti!
    Igazán kár volt feladni. Elég régóta papolok a nemesítés fontosságáról. És nem, nem a nullperc a lényeg. A nullperchez szupertrágya kell. Ha van pár olyan nemesített növényed, aminek az ideje nagyon jól rövidíthető, akkor ugyanannyi idő alatt több növényt tudsz ültetni, ergo több lesz a felröpid is. És a végén már nem lesz szükség nullázásra, csak egy-egy alkalommal. Érdemes szisztematikusan nekiállni, és néhány növényt kinemesíteni. Ehhez - ha nem sietsz vele, szupertrágyával, FA-nyal gyorsítva - elegendő a piros kosárból naponta megvett 300 db.
    Nemesítsd ki a szögletes gabonát, a macskagyökeret és a krókuszt. Esetleg mellé a rózsát, a málnát és a lóherét. A szögletes gabona és a macskagyökér is 2-2 nemesítésbónusszal gyakorlatilag a felére levihető. Ez azért fontos, mert pl. a macskagyökér nemesítve gyorsabban beérik, mint a sárkányfű nemesítés nélkül. Ugyanannyi idő alatt egy 15:44-es növény helyett 22:15-es ültethető. Mivel a felröpi az érésidő függvénye, így csak ezzel 25-30%-kal több lehet a röpid. És ha mégsem lenne elég, ott lesz a krókusz (vagy a rózsa) vésztartaléknak, amivel a hiányzó pár röpi pár szupertrágya árán összehozható.
    És mindehhez semmi nem kell, ami pénzért kapható, csak a nemesítés. Napi egy üvegház abból a növényből, amelyikből összegyűlt egy indításra való a piros kosárból. Lesznek időszakok, amikor egy bónusz sem jön, de ha nem adod fel, szuper felröpizős eszközkészleted lesz.
     
    HéricsBáró, gabianyus, Emőke és 18 más kedveli ezt.
  7. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Vannak, akiknek hiaba mondod, vagy nem hiszik el, hogy fontos, vagy azt hogy lehetseges, utana meg jonnek a csalodast jelento eventek.
     
    Kokusz83, DevilMókus, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, de ha ezek az eventek ráébresztenek egyeseket, hogy hátha nem is olyan hülyeség ez; már megéri minden ilyen alkalommal elmondani...
     
    HéricsBáró, gabianyus, Vadóc és 12 más kedveli ezt.
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Volt mar sok event, ami mar raebreszthette volna oket...

    Egyebkent nem azt mondom, hogy nincs ertelme ideirni minden alkalommal, mert azert volt boven visszajelzes, hogy voltak akik csak belevagtak, es milyen jol tettek.

    Csak valahogy mindig lesznek akiknek ez sem eleg sajnos
     
    Kokusz83, DevilMókus, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Velük úgy sem tudsz mit kezdeni. De mindig vannak olyanok is, akiknek ez hasznos, és sokan közülük nem jönnek ide ezt kiírni. Velük kell foglalkozni (mármint, aki hajlik a tanácsra), és nem azokkal, akik jobban élvezik a panaszkodást. De sosem szabad feladni a reményt, hogy az utóbbiak közül is valakinek szöget üthet a fejébe, hogy hátha mégsem okolható mindenért a "rossz szerver".
     
    HéricsBáró, Emőke, Fuhur és 12 más kedveli ezt.
  11. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Teljesen kész az event, fejlesztések rárakva az alapra (láda láda hátán). A felröppenők miatt sajna a szuper trágya készletem is megcsappant. Nagyon toppon kellett lenni a 10 nap alatt, hogy minden napi feladatot teljesítsünk. Kissé elgondolkodtam legközelebb az ilyen feladatba, másik event mellett belekezdek-e. Elég ha valami egyik nap közbejön és buktam az egészet, elvégre nyár van és el kellene mozdulni a gép mellől. Aki még az utolsó beadásokat végzi, sok sikert!
     
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nem szabad szerintem sem a nemesítést feladni! Elég dühítő, hogy 3-4 nagy üvegház sem hoz semmit, de egyszer majd hoz. Valaki talán azt írta, hogy a krókuszt fél évig nyüstölte. Saját példámból kiindulva ez extrém pech, nekem a tarlórépából és a málnából az értelmes bónuszok 10-15 nagy üvegházból sikerültek. Én csak az értelmes bónuszt fogadtam el ha az 1. vagy 2. szakaszban sikerült valami, ha nem tartottam értelmesnek akkor folytattam a folyamatot.
     
  13. nagyfarm28

    nagyfarm28 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Tudna nekem segíteni valaki, hogy az alap dekorokat hol találom? A váza ikon alatt már kerestem, de nem találtam.
    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Kicsit túl is gondoltam ezt az eventet. Most értem haza, hamar bedobáltam a cuccokat. Tegnap azt gondoltam, hogy kevés lesz, de aztán nem így lett. :)
    [​IMG]
     
    magdi06, Kokusz83, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem lehet, hogy már kitetted őket valahová?
    Ha fejlesztetted őket,akkor a nevük is megváltozhatott.
    Itt meg tudod nézni, hogyan: https://board-hu.farmerama.com/thre...gazdaköri-küldetéssorozat.19626/#post-1104398

    Kérlek, nézz körül alaposan a farmodon, fehőkön is!
    És ha sehol sem találod őket farmnév és ID megadásával ide írj: https://board-hu.farmerama.com/threads/eltűnt-tárgyak-keresése-Ól-fa-dekor-elem.19461/
     
    Fuhur, Kokusz83 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tanácsosabb minden bónuszt elfogadni, mert újból beadhatja a játék még egyszer, amiket nem fogadnak el.
     
  17. nagyfarm28

    nagyfarm28 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a segítséget. A felhőn megtaláltam őket.
     
    Othep kedveli ezt.
  18. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Event befejezve, remélem mostanában nem lesz újabb 24 órás, mert nagyon nem szeretem. A napi feladatok többségét nem tudtam megcsinálni csak félig, mert azért más dolog is van a világon, mint óránként belépni. A heti eventeknél azért jobban be lehet osztani az időt, és nem gond ha egy aratás kimarad, mint itt. Hajrá annak, aki még csinálja.
     
    Kokusz83, mamszi5107, Babuxx és 2 más kedveli ezt.
  19. Bahamama

    Bahamama Járnitanuló

    Egyetértek soha többet ilyet:)
     
    Kokusz83 kedveli ezt.
  20. hugi0913

    hugi0913 Törzsjátékos

    Sziasztok! Teljesen befejeztem a Vadbanán eventet. Nem hittem volna, hogy sikerülni fog. Tomának és Kukorinak nagyon köszönöm a segítségüket, anélkül biztosan nem tudtam volna megcsinálni. Köszönöm! Sok sikert, jó játékot Nektek és mindenkinek!
     
    Fuhur, DevilMókus, Kokusz83 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.