Visszajelzés Tavaszi rendetlenség - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia ..nekem a Házi kedvenc futtatón volt...ott esetleg nézd meg ha nem nézted.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  2. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Most jöttem olvasni, és meglepődtem, hogy mennyi minden lehetőség lett volna az időkorlátoshoz segítségként. Basszus én meg megcsináltam anélkül!
     
    vihence, Fuhur, szellorozsa és még 1 ember kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Én pont a pici ár miatt cserélgetek. 1 példa : A dália olyan 18000 csp köröl mozog, a gyékény szintén.:music:A +1 hozam amit a paradicsomi vagy trópusi colada hoz a csatnival szemben(amit ilyenkor egyáltalán nem használok) az 500 db + teljes területen / aratás ha nem szedek fel mindent , azaz 9 millió csp a piacon.:music:A paradicsomi 200000 körül van a trópusi olyan 150000 körül (csatni 600-ezer) szóval simán megéri inkább a termékeket cserélgetni szerintem.:music:
     
  4. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    A virágos felhősor nélkül nem szívesen ültetek virágot. Az minden másnap jó csak. Eddig mindig virágot nyomattam, ha élt, mert azt tudom jobban rövidíteni időben, ahogy nekem jó.
    Csak most a gyékényt kéne sokszoroznom, arra álltam rá, ahhoz meg nem jó. De megoldom, szóval nem aggódok már ilyeneken. :)
    Ha tetszik ha nem, gyékény ültetés van és kész. :)

    Halihó!
    Akkor neked jó piacod van. Direkt megnéztem most. Nálam a csatni 700e, a többi szürke. De szerencsére nem kellene vennem. A csatni folyik ki a pajtából szinte, a többiből is akad.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.20
    szellorozsa, DevilMókus és Melan kedveli ezt.
  5. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Egy kis segítség az időkorlátos történetekhez:

    Cukornád ütemezése csatnival.

    Első kör: 1000 db

    Mivel 4 db a hozam, így az összes beültetett földterületről /532 1*1/ óra indítása után leszedünk 250 földet, kész az első időkorlátos, mondjuk 18 perc alatt.

    Második kör: 2500 db

    Indítjuk a második időkorlátos feladatot, learatjuk a maradék 282 db földet, kapunk 1128 termést, ami már bent csücsül az event raktárában. Hiányzik 1372 cukornádunk, ami 343 földterületről szedhető össze. Beültetjük az összes földterületet ismét cukornáddal.

    Vigyázz, mert ketyeg az óra.


    Ha beérett, leszedjük a 343 területről a termést és már készen is van a második rész.
    Aki nem akar kézzel aratni, javaslom, hogy az esőerdőt és a zuhatagok szigetét szedje le géppel, mivel a két terület földjeinek összege 344.
    A megmaradt 188 területről arassuk le a termést, hogy legyen némi hozamunk is, amit vissza lehet ültetni és tegyük is meg.

    Harmadik kör: 3500 db

    Beérés után indítsuk el az órát, aratás, ültetés, aratás és kész.


    Szőlő ütemezése csatnival.

    Első kör: 1500 db

    Mivel 4 db a hozam, így az összes beültetett földterületről /532 1*1/ óra indítása után leszedünk 375 földet, kész az első időkorlátos rész. Géppel aratva a Bahama sziget és az esőerdő 376 területét arasd.

    Második kör: 2500 db

    Indítjuk a második időkorlátos feladatot, learatjuk a maradék 156 db földet, kapunk 624 termést, ami már bent csücsül az event raktárában. Hiányzik 1876 szőlőnk, ami egy teljes aratást igényel némi plusz hozammal.
    Vigyázz, mert ketyeg az óra.

    Harmadik kör: 4000 db

    Teljes területet beültetjük. Beérés után indítsuk el az órát, aratás, ültetés, aratás és kész.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.20
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel nem használod fel a 2. kör maradékát a 3. körhöz, ezért teljesen felesleges kézzel leszedni és számolgatni.
    Beültetjük a teljes területet cukornáddal.
    1. kör: feladat indítás után aratjuk a Bahát és az Esőerdőt (376 terület, 1504 növény)
    2. kör: indítjuk a feladatot, majd aratjuk a Zuhatagost. Visszaültetünk mindent, és ha beérett, de mindenképpen a 30 percen belül aratunk (688 terület, 2752 növény)
    3. kör: teljes területen ültetés, feladat indítása, aratás, ültetés, aratás (1064 terület 4256 növény)

    Ezzel a módszerrel a szőlőt is letermelhetjük, nem kell kétféle stratégia.
     
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Utoljára hagytam az időkorlátos feladatokat.Csak az elsőket csináltam meg,hogy tovább mehessek.Most fejeztem be.A feladat megoldva.A csiga az nagyon lassan halad, de az is készen lesz időre.
     
    maszilva, soresne, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  8. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Na jó, na jó!
    Lehet, hogy egy kicsit szájbarágós, de sok írást olvastam, ahol problémák merültek fel a lebonyolítás körül.
    Azért használtam csak csatnit, mert az kézenfekvő.
    Egyébként csak az első esetben – cukornád 1000 – kell kézzel aratni pár darabot, a többinél adja a földterületek kombinálása.
     
  9. erzso51

    erzso51 Fórum-zöldfülű

    Gőzölgő szauna (fóka terményese) [​IMG] - Kövér labda [​IMG]
     
  10. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok!
    Gőzölgő szaunát hol lehet szerezni?
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.20
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Eva0220!
    A Maja majmok szentélyében a 6. kamrában ki tudod váltani 25 AB-ért a termeszthetőségi jogosultságot, utána a piros kosárnál a Magtárban tudsz vásárolni Flamingóvirágot max. 300 db/nap mértékben, a Bölcs Tölgynél kiváltott rúnák szerint.
     
    -kaktuszable-, GA-BI-O-Farm és Ribiszke kedveli ezt.
  12. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Szia !
    Gőzölgő szauna
    [​IMG]
    Elérhető: Műhelyben megépíthető, ha a 9. kamrában a Fókát kiváltjuk.
    Megépítéséhez szükséges 1000 szög, 500 tégla, 8 fésű, 5 ventilllátor
    Érési idő: 22:00 óra
    Termény: 1 db Kövér labda [​IMG]
    Tapasztalatpont: 420 TP
    Trágya mennyisége: 5 db
    Kihelyezhetősége: Bahama sziget, Eső erdő, Zuhatagok szigete
    Etetéséhez 1 db fókatáp + 1 db fóka szükséges
    Tárgy mérete: 2x2
    Pajtaértéke: 7473 CSP
     
    -kaktuszable-, GA-BI-O-Farm és imi010 kedveli ezt.
  13. bjudit01

    bjudit01 Törekvő

    Köszönöm. Más volt a probléma valamiért nem működött, a számláló se. Most már rendben van.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Már csak a 4000 szőlő van hátra és kész vagyok.:)A Legforróbb helynél a 4 gyémántnál vagyok, kiteszek ma 18 narancs fókát mert valamennyi kell még majd a befejezéshez.o_OA többi nagyjából meg van a labdákra kell még várni.:)
    Gratula a már végzeteknek, és kitartást a még kapálóknak.:)
     
    soresne, Ribiszke és -W-595- kedveli ezt.
  15. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    A gőzölgő szauna, ja nem 8)

    Azt szeretném kérdezni, hogy a smaragdos ládát nyitott e már valaki, megéri e kivenni vagy maradjak a titok ólnál inkább? Vagy ez most nem is is az a csevegő? na mindegy már ide írtam...
    Már elolvastam, felejtős a láda, maradok a titok ólnál!
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.20
    -kaktuszable- és Ribiszke kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a tavaszi rendetlenség gazdaköri ideiglenesen van, így ott fontos a legkésőbb hétfői befejezés. A többinél simán belefér néhány nap "csúszás" ;)
     
  17. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok! Valaki feltenne hogy melyik termek mire jo ebben az eventben? Ha jol tudom van+3 es +1 es is de nem tudom melyek azok.
     
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a flamingóvirághoz a paradicsomi koszorú és a trópusi virágkoszorú termékeket használd
     
  19. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Nekem az a bajom,hogy se a fákat se a manufaktúrákat nem szedtem le így a szőlőnél a 4000 db ,egy aratás 1772 db ,a második 32 perc 1772 db de a fennmaradt 456 db-ot 28 perc alatt csak 114 db szuper trágyával tudom megszerezni de nem szeretnék azt használni. Tud nekem valaki ebbe segíteni ?
     
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Igen tudom.De azért igyekszem hogy ne csússzak ki az időből.:p
    Bár az ixora az utazási kényelembe feladja a leckét.o_ODe szerencsére nem kell sok.;)
    Max 1 hét és kész lesz mind a kettő.:)
    Ui. A bónuszláda 1 db 100 % -os hozamot adott (arany) az állatkás otthonépítési eventbe. o_OMár ezért megérte.:)
     
    Ribiszke és -W-595- kedveli ezt.
  21. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Milyen időből nem akarsz kicsúszni? o_O:wuerg:
     
    HéricsBáró és DevilMókus kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.