Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ahhoz, hogy segíthessünk, szükség van a farmod azonosítóira (farmnév és ID-szám).
    Anélkül nem tudjuk, kinél és hol kutassunk.

    Legyél szíves leírni egy új hozzászólásban.
     
  2. Zsuta

    Zsuta Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, nem találom a szezonkehelyt, így nem tudom rátenni az utolsó két fejlesztést. Köszönöm a segítségeteket. Gazda: Zsuta ID: 48892323
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az adataid birtokában "megtaláltam" a hiányolt szezonkehely dekorodat.
    Fejlesztett már, pontos neve: Szezonkehely 3

    A kerge kertben található, a felső középső területrész bal oldalán. Így bizonyára megtalálod.
     
  4. Zsuta

    Zsuta Utánpótlás-írogató

    Szia! Nagyon szépen köszönöm :)
     
  5. Vanessza

    Vanessza Junior szaki

    Sziasztok!
    Nem tudok bankkártyával fizetni. Az előző kártyám már nem aktuális. Megpróbáltam belépni a fizetésre, és eltűnt a bankkártyás VISA fizetési lehetőség. Már többször is írtam a suportnak, de csak azt írják amit már így is tudok, hogy le van tiltva a kártyám. Szeretnék az új kártyával fizetni, de erre nincs lehetőségem a fizetési oldalon. Kérlek segítsetek!
    Farmnév : ]Fanny[ ID:2968380
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Amikor egy bankkártya működési ideje már lejár, akkor a játék felületén, a banki oldalon az Állapot és felmondása kapcsolót használva az elmentett régi, lejárt kártya adatait törölni kell.
    Ezt követően ki kell lépni a bankból, a farmról, a játékból. Csak ezen lépés megtétele után fogja a rendszer is érzékelni, hogy a régi kártya már nem funkcionál, mert törölte a Játékos az adatokat.
    Majd az újra belépést követően az új, engedélyezett használatú kártyával kezdeményezhető egy vásárlás.
    Ekkor az új adatok rögzíthetők.
    Ez a megszokott menetrend.

    Mivel Te már a support segítségét kérted, gondolom a játék supportját kerested fel, a további teendők a Supporter munkatársunk levelében olvashatók. Főleg, hogy hogy tisztázott, le van tiltva a kártyád.
    Mi a fórumon ebben az ügyben nem tudunk segíteni, ez a support hatásköre!
    Kérlek, a VISA lehetőség igényléséhez tegyél meg minden lépést, amit javasolnak számodra.

    A supporttal folytatott levelezés nem hozható a fórumra. Figyelj a levéltitok betartására Te is!
     
    -vadocka70- kedveli ezt.
  7. Vanessza

    Vanessza Junior szaki

    Köszönöm szépen a választ, és elnézést kérek a figyelmetlenségemért.
     
    mamarygen, Kuzdern és -vadocka70- kedveli ezt.
  8. zorcso

    zorcso Aktív író

    Jó reggelt! Szeretném kérdezni, hogy a kliens-sel történő belépés élehet-e hiba, vagy csak nálam jelentkezik?...
     
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Moderátor, Adminisztrátor!

    Jól karbantartott gépemen játszom. A terményes ólas akció elindulta után Erdei Tisztásomon a terményeseket útjukra indítottam. Azóta az egyik kihelyezett ólam (emlékeim szerint egy rodeó ranch) nem látszik, helyére semmi nem helyezhető ki. Ez a szezon táblája alatt, két gesztenyefákat tartalmazó füvészkert és aranymosó hollótanyák közötti mező.

    Kérem szépen segítségeteket az ügyben! Ez most attól szabályosan működik, hogy nem látom? Vagy inaktív?

    Köszönettel:

    mandityalexandra ID: 56158614
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Magam farmján ellenőriztem, van-e belépési hiba a klienssel. Nem érzékeltem problémát.

    Leírnád, mit észleltél, mikor, azóta próbáltad-e ismét a belépést a gépedre telepített klienses belépéssel?
     
    zorcso kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ellenőriztem az erdei tisztásodon az állapotokat.
    Semmi nem inaktív azon a helyen, mindössze nincs 2x2-es szabad terület ott, mert egy fafejlesztés már elfoglal egy föld darabot az ólas helyből. (megmozgattam egy füvészkertet, akkor derült fény a "galibára", a helyet bitorló fácskára.
    Kép:
    mandity.png

    Kérlek, majd vizsgáld át a műhelyes ólak ellátását is, van, amelyiknél nincs etetés. Csak a kényelmetlenség és zavar elkerülése miatt "szóltam".
     
  12. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen a segítséged! :)
     
    mamarygen kedveli ezt.
  13. zorcso

    zorcso Aktív író

    Szia! Nost újra próbáltam, de beírom a farmnév, jelszó,.. belépés.. és csak a nagy fehérség , a farm sehol.
     
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ez az állapot a kliens felületén áll elő, ha jól értem a leírásodat. :(

    Meg tudnád nézni egy web-es böngészőben is, mit tapasztalsz?
    Ehhez mindenképpen figyelj arra, hogy más program ne fusson addig a gépeden, csak a választott böngésző, melyből a farmra lépést kezdeményezed.

    Emlékszel arra, mikor telepítetted a kliens változatát a gépedre?
    Történhetett valami változás azóta a gépen ezzel a letöltéssel?
    Át kellene nézned, van-e másik klienses alkalmazás, ami akadályozza a farm működését.
    Ha történt volna újabb telepítés, a régi minden elemét eltávolítottad, eltávolítottátok-e azokat a gépről? (programok, alkalmazások, letöltések és még a lomtárból is töröltétek-e az újabb telepítés előtt a régi alkalmazást?)
     
    zorcso kedveli ezt.
  15. zorcso

    zorcso Aktív író

    Köszönöm szépen, megvan a bibi... a Firefox Megpróbáltam a Chrom böngészőt, és azalatt megy rendesen... egyébként kb. 2 hónapja telepítettem újra a kliens-t és a régit töröltem....
    Most nézte meg tegnap a z informatikus, és val.szeg kicsit valamit elnyomott, de már este talizunk ujra táv.vezérléssel

    Kicsit elkiabáltam, mert most már a másoik böngésző alatt sem tudok belépni.... sajnos.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.7.22
    mamarygen kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Moderátorok, Adminisztrátorok!

    Az event csevegőjében (itt: A művészkert - csevegő) jeleztem gondom, de nem kértem rá választ, mert úgy gondoltam elmúlik, ahogy szokott, ha gond van az eventkezdéssel. Ám haza jöttem és másik gépen is tapasztalom a problémát Chrome böngészőben. Olvastam, hogy másoknak működik az event.

    A probléma megjelenése után semmit nem tudok csinálni a játékban, még az egérkurzorom sem látszik, csak magán a böngésző ablakon tudom megnyomni a frissítés gombot. Ezután minden megy tovább, de az event számomra nem használható.

    Szeretném segítségetek kérni!

    mandityalexandra ID: 56158614
     

    Csatolt fájlok:

    • Dok1.docx
      Fájl mérete:
      1.8 MB
      Megtekintések:
      27
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, lépj ki a játékból. Pár másodpercet követően lépj vissza.

    Javulás várható így, mert a központban segítettek a megoldásban.

    Kérlek, jelezz majd vissza a tapasztalatodról. Köszönjük!
     
    mandityalexandra kedveli ezt.
  18. KOVIKOPIKIPIKOPI

    KOVIKOPIKIPIKOPI Fórum-zöldfülű

    Hát már nekem is elegem van, nem jobb lesz az egész játék hanem mindig rosszabb. Azon gondolkodok, hogy abbahagyom az egészet, mert az ember játszani jönne és nem idegbajt kapni. Miért nem csinálnak valamit az illetékesek????????????????

    Mikor lesz jobb a farm játék, van hogy egyes belépéseket ismételni kell, ha átakarok menni a főfarmról a bahamákra vagy bármelyikre ismét ki kell lépjek újból belépni, csak forog - forog hogy az embernek nincs idege már játszani sem. Sőt a napi belépési bónuszt sem tudom leszedni, segítség kellett ahhoz is az egyik szomszédom szedte le mivel nekem nem engedte azt sem. Azon gondolkodom, hogy abba hagyom az egészet a francba és játszanak a farm készítői.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.7.22
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia !
    Először is, nyugodj meg kérlek, a mérgelődés nem old meg semmit!
    Próbáld meg a következő lépéseket:

    Lépjél ki a játékból és kapcsold ki a routert pár percre, majd lépjél vissza.
    Ellenőrizd az internetsebességedet! (magas feltöltési sebesség, és alacsony ping (késleltetés) az optimális).

    Ha nem megfelelő a neted, térjél át wifi-ről kábelre, legalább a játék idejére. Zárjál be minden felesleges ablakot a böngészőn, ha böngészős verzióval játszol.

    Esetleg váltsál másik böngészőre./Chrome,Firefox,Edge/ Ha klienssel játszol, végső megoldásként töröld és telepítsd újra a klienst. Ha ezt a megoldást választod, mindenképp távolítsd el a Programok közül, a letöltés mappából, esetleg a Lomtárból is a régi programot.
     
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen a segítséged! :) Most léptem be a játékba, üzenetem írása óta kint voltam belőle. Tökéletesen működik az event felülete.
     
    mamarygen és smoldering kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.