Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. katica063

    katica063 Haladó

    Sajnos én is ugyanezt tapasztalom órák óta!!!
     
    zigus46 kedveli ezt.
  2. nyuszko7710

    nyuszko7710 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.Nekem se működött tegnap este a piac,de még csatnit se tudtam felhasználni az aratáshoz.
     
  3. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Kérjük szépen, hogy végezzetek el egy takarítást a gépeteken a Ccleaner-rel.
    Akinek továbbra is problémája van a játék futásával, használhatóságával, kérjük jelezze számunkra ID-szám és farmnév megadásával, hogy megpróbálhassunk segítséget nyújtani!

    Köszönjük a türelmeteket és a segítségeteket!
     
  4. aniko.jozsa

    aniko.jozsa Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Kicsit balgának tűnik a kérdésem!10-11 évet játszottam a játékkal, különböző okok miatt kihagytam egy évet!Elfelejtettem, hogy hol találom az event növényeket, amiket ültetnem kell!Szégyenlem, de ez van!
     
  5. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A mai napon nincs eventnövény, nem kell ültetni!
    Ma összesen: hópehely>> felröppenő kell, 88 db + 37 db kenguru.
    Az eventismertetőt itt találod:
    >> ITT <<
    Sikeres eventezést kívánunk!
     
  6. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Nem tudom megvásárolni a munkásokat, elutasítja vásárlást, eddig mindig sikerült.
     
  7. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kicsit bővebb információra lesz szükségünk, hogy segíteni tudjunk.
    Próbáltad a vásárlást másik böngészőben?
    Mit tapasztalsz pontosan?
    Milyen üzentet kapsz?
     
  8. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Üzenet: A tranzakciót sajnos nem lehetett végrehajtani. Kérjük használjon másik fizetési módot.
    Visa Master kártyát használok "ezer éve".
    Chromet használok, soha nem váltottam még másik böngészőre.
     
    mimi kedveli ezt.
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Érthető, hogy ragaszkodsz az eredeti böngészőhöz a játékban.

    DE!
    Ha mi, moderátorok azt kérdezzük egy probléma felbukkanása alkalmával, kipróbálta-e a kérdező az adott műveletet, most nálad például egy másik böngészőből is a vásárlást, annak fontos információtartalma lehet.

    Nem azt kérjük, hogy az állandó játékhoz váltson a játékos böngészőt, csak egy próba ajánlatos, ott is előfordul-e a hiba, mi ott a hibaüzenet.
    Volt, sokszor előfordul, hogy az ideiglenes böngészőváltással helyreáll a megszokott rendszer.

    Az sem elhanyagolható, hogy a saját gépünk lehetőleg tisztán, régi sütik nélkül fut, fusson. Ezt a takarítást, az egyszerű ccleaner programot pár másodperc időtartamban lehet használni, majd azt követően az új belépésnél már megtörténhet az, hogy rendben lévő a vásárlás.
    Nem bosszantás, nem a panaszra adandó válasz elodázása a cél számunkra, hanem annak tisztázása, hol, hogyan történik a megoldás keresése.
    Továbbítanunk csak az olyan hibajelenséget lehet, ha többszöri próbából, különböző felületeken is ugyanaz a szituáció áll elő.

    Kérlek, ezt is gondold át, amikor visszakérdez egy moderátor. Mert a továbblépéshez ez elengedhetetlenül szükséges.
    Az együttműködés, a közös cselekvés sokat segíthet.
     
  10. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Hu, "bosszantás, nem a panaszra adandó válasz elodázása a cél számunkra"- erre egy pillanatra sem gondoltam, én csak megírtam, hogy nem használtam eddig más böngészőt. Nem véletlen, közelebb vagyok az út végéhez, mint az elejéhez, tehát ebből adódóan némi félénkség és gyakorlatlanság is jellemez. Köszönöm a választ, Békés boldog ünnepeket!
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Mindannyian így vagyunk, mert emberek vagyunk. Ki korábban, ki később ér az út végére.
    Ne legyél pesszimista, kérlek! :)

    Sikerült a vásárlást megoldanod?
     
    Lenczy kedveli ezt.
  12. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    szezonok felhosor 1. mijen dekoraciok kellenek raja? a farmarudanal lehet kivaltani
     
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Szezonok felhősorra itt megtalálhatod milyen dekorok kellenek rá.
    Szezonok felhősor
    [​IMG]
    Lezárási idő: 46:00 óra
    Kategória: Haladási sorok
    Jutalom: szint x 500 TP
    Tematikus felhősor: Fagyos szuvenír, Romantikus szuvenír, Színes tojás szuvenír, Zümmögő méh szuvenír, Virágzás szuvenír, Szörf szuvenír, Szezonális gyümölcs szuvenír, Poltergeist szuvenír, Bőségszaru szuvenír.

    A dekorok nem megvásárolhatóak, kizárólag következő Szezon eventekben szerezhetted meg, ha eljutottál mindegyikben a 39. sorig.

    12. >>Fagyos szezon<< 2021. január
    13. >>Romantikus szezon<< 2021. február
    14. >>Színes tojás szezon<< 2021. március
    15. >>Zümmögő méh szezon<< 2021. április
    16. >>Virágzás szezon<< 2021. június
    17. >>Szörf szezon<< 2021. július
    18. >>Szezonális gyümölcs szezon<< 2021. szeptember
    19. >>Poltergeist szezon<< 2021.október
    20. >>Bőségszaru szezon<< 2021. november
     
  14. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    koszike
     
  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Nem a böngésződ lehet a rossz, nekem is ezt írta ki még november elején. Viszont a régi masterkard adatait ki lehet törölni, ha a vásárlás előtt bemész az Állapot és felmondás címszóra, ott mutatja a régi kártyád adatait, azt töröld ki a sor végi szemétkosárral, utána beírhatod (vagy már be is írtad) az új kártyád adatait. Akkor nem hozza a régit, tehát nem tévesztesz. Remélem, sikerül segyítenem.
     
    Lenczy, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok.

    Egy nagyon fontos dologgal kiegészíteném Mimi gazdát.
    Miután "kikukázzuk" a régi adatokat, feltétlenül ki kell lépni a játékból és vissza.
    Azért, hogy a rendszer feltétlenül érzékelje a régi kártya megszűnését.
    A visszalépés után lehet új vásárlást kezdeményezni és beírni az új vagy újból a régi kártya adatait.

    Nem tudom, sikerült-e azóta a vásárlást megoldanod.
    Ha nem ajánlja fel azóta sem a kártyád adatait a játék, lehet érdemes lenne felkeresned a játék supportját.
     
    mimi, Lenczy, Fätum és 2 más kedveli ezt.
  17. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Köszönöm, megcsináltam, amit írtál, perfect!:)

    Szia! Köszönöm szépen, így tettem!:)

    Szia, igen sikerült!:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.12.22
    mimi kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    Örülök, hogy sikerült!
    Köszönöm, hogy visszajeleztél. :)
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. icaanyus

    icaanyus Junior szaki

    Sziasztok! Nagyon lelassult a játékom. Újítás van, vagy új Event? Előre is köszönöm a választ.
     
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Nem jeleztek lassúlást a játékban, de könnyen elképzelhető, hétvége van, többen ülhetnek a gép mellé, ez is betudható a net lassúságának!
    A router kikapcsolását, bekapcsolását is kipróbáltad már? Az internetsebességedet sem ártana ellenőrizni. (magas feltöltési sebesség, és alacsony ping (késleltetés) az optimális).
    Ha nem megfelelő a neted, térjél át wifi-ről kábelre, legalább a játék idejére. Zárjál be minden felesleges ablakot a böngészőn, ha böngészős verzióval játszol.
    Esetleg váltsál másik böngészőre./Chrome,Firefox,Edge/ Ha klienssel játszol, végső megoldásként töröld és telepítsd újra a klienst. Ha ezt a megoldást választod, mindenképp távolítsd el a Programok közül, a letöltés mappából, esetleg a Lomtárból is a régi programot.
    Nem tudok mást javasolni, a játék rendben működik.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.