Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, vissza kell küldjelek a supporthoz.
    Részben, mert ők magasabb szintű segítséggel rendelkeznek, mint mi itt a Fórumon, részben, mert tőlük jöttél.
    A Support áll a Fórum fölött és nem fordítva.
    Nyugodtan írd meg nekik, hogy nem sikerült a javítás, a problémád még mindig fennáll.

    Köszönöm a türelmedet!
     
    stb_farmer és peter1022 kedveli ezt.
  2. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Köszönöm. Írtam nekik, remélem tudnak megoldást.:):)
     
    stb_farmer és Othep kedveli ezt.
  3. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Sajnos nálam is hasonló a helyzet mint peter1022 gazdánál remélem tudnak valami segítséget adni ez ügyben.
    Gazda: hali911 ID: 42494368
     
  4. zsuzskamama71

    zsuzskamama71 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    nzsuzska71 id 23603909
    Azzal a problémával szembesültem hogy gyopároson aktiváltam az átalakítóban 10 db kulcsot amit elvett a rendszer de nem kaptam meg a plusz területet. Ez ma történt. Valamelyik nap viszont már nem emlékszem melyik farmomon ugyanez előfordult. Kérhetném hogy nézzék meg mi történt? Kétszer 10 db kulcs veszett el.
    Másik farmom
    zsuzskamama71 id 26412957
    Köszönöm szépen!
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Próbáltunk mi is tenni az ügy érdekében, és kérünk, Te is végezz el egy géptakarítást CCleaner-rel. :)

    Ha azonban ez nem segít, vagy visszatér a problémád, mindenképpen a játék supportját javaslom felkeresni.

    Itt találod őket:


    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.

    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    A magyar support általában 2-3 órán belül válaszol, de lehet, hogy a hétvége miatt ez kicsit több időbe kerül.

    Türelmedet kérjük.

    Itt olvashatsz a Supportról: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
     
    stb_farmer és hali911 kedveli ezt.
  6. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Nálam is ez a probléma !
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  7. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Szia. Köszönöm a segítséget :)
     
    stb_farmer és Othep kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kérlek, fogalmazd meg a problémát önállóan.
    Sejtem, mint macska az esőt, hogy mi lehet, de nem tudom.
    Kérek farmnevet és ID-t is.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  9. dundika71

    dundika71 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A probléma még mindig fennáll és a szomszédaim is 236-os szinten látnk :(
    Ma a délelőtti órákban volt 1 óra hossza amikor jól mutatta a farmszintemet (akkor lépett be a kollégád is), de 11 órától jelenleg is 236-ot mutat. Elvégeztem a géptakarítást ahogyan írtad.
    Várom a válaszod
    Köszönöm szépen
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzésének eredménye a következő volt:
    nzsuzska71 id 23603909 farmodon van 10 db kulcsod.

    zsuzskamama71 id 26412957 farmodon van 4 db kulcsod, és nyitva egy + termelési helyed. (kis piros fül mutatja meg, hogy még meddig aktív).

    upload_2022-12-11_20-36-34.png

    3. helyet csak Fűrészmolnár vásárlással tudnál megnyitni.
     
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Számodra mindenképpen a játék supportját javaslom felkeresni.

    Itt találod őket:


    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.

    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    A magyar support általában 2-3 órán belül válaszol, de lehet, hogy a hétvége miatt ez kicsit több időbe kerül.

    Türelmedet kérjük.

    Itt olvashatsz a Supportról: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
     
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. 66gergő66

    66gergő66 Junior szaki

    sziasztok hol tudok nemesiteni a farmon légyzi irjátok már meg mert nem találom köszi
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Tanyaházra kell kattintanod.

    Itt olvashatsz róla:
     
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. -geri-2002

    -geri-2002 Járnitanuló

    bocsi de nem találom a tanyaházat sem
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Malom mellett a kék tetős ház.
     
    Sali~*.*.* kedveli ezt.
  16. Katicabogár48

    Katicabogár48 Junior szaki

    Sziasztok !! A segítségeteket szeretném kérni !! Az Adventi kalendáriumnál ,nem tudom kibontani az utolsó ajándékot , ami a Podlimolyt . Minden nap kibontom az ajándékokat , kétszer is megnézem . Reggel megdöbbenve látom , hogy a kivett 10 darab csillag alatt illetve a kivett 2 banán alatt lakat van !! Mindkettőt kiválthatnám 8 farmaranyért . Minek váltsam újra ki , amikor egyszer már megtettem . !! Sajnos egyre több gond van a játékkal !! Katicabogár48 ID:41484061 Köszönöm
     
  17. Kristály-farm

    Kristály-farm Aktív író

    Sziasztok! A gyopároson eltűnt az egyik megrendelőm (a sas), és a galamb is csak alap dolgokat kért. Ez normális? Nem szinthez kötött, hogy hány megrendelőm van? Az 5. szinten vagyok.
    Köszi szépen!
    Kristály-farm
    ID:1918856
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Irina Adler csak szombat-vasárnap jön.

    NévElérhetőIgényelt tárgytípusokAjánlatok számaAjánlat frissítési idejeMegjelenés
    Fedor Pigwidgeon1. szinttőlfelröppenők
    bármi (jelenleg csak fatermések)
    2-408:00:00Mindig (nem többször mint 8 óránként, kivéve ha manuálisan van frissítve)
    Scarlett Reynardson7. szinttőlfelröppenők
    fatermések
    2-416:00:00Mindig (nem többször mint 16 óránként, kivéve ha manuálisan van frissítve)
    Irina Adler3. szinttőlbármi, de csak egy fajta egyszerre (jelenleg csak fatermések)306:00:00Szombat - Vasárnap (48 óra)
     
  19. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Eventet befejeztem, felhő kész, de nem kaptam meg a Téli tűzrakás dekort. ID: 6689151
     
  20. Katicabogár48

    Katicabogár48 Junior szaki

    JÓ lenne , ha kaphatnék választ . Az írás legalján , van egy kockának nevezett valami , + zárójelben IMG ezt nem tudom megnyitni !! Így nem lettem okosabb !!100% -hogy mindent dobozt kinyitottam !!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.