Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, megkaptad - ezt minden Játékos megkapja a 2023-as első szezon indulása utáni ELSŐ belépéskor.
    Te a Kerge kertben találod, fejlesztett verzióban, Szezondíj 5. néven. A Traktor előtt csak a Pálmafa teteje látszik ki, annyira eldugtad magad elől:
    upload_2023-11-13_9-9-50.png
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Piccoló ládát a Játék naplója alapján 2023-11-09 16:02:35-kor bontottál, ebből Élőholt kincs dekorod lett, ezt a Világítótorony területeden találod. A Játék naplója alapján előtte 2023-11-04 15:33:55-én bontottál Piccolót, ebből Virágos dallamok (+) dekorod lett, a (+)-os hatást már begyűjtötted, a sima Virágos dallamok dekorod a Kerge kertben található. 2023-11-04 06:35:12-kor is bontottál egy Piccolót, ebből Pöttyös ernyőgomba dekort kaptál, ezt az Erdei tisztáson találtad. 2023-11-01 06:25:25-én is bontottál Piccolót, ebből Végtelen kincskeresés (+) dekorod lett, ezt a Kerge Kertben találod. 2023-10-19 15:15:21-kor kibontott Piccolódból Varázsfa lett, ebből több darabod is van kihelyezve több területen, és egy van a dobozodban is. 2023-10-14 06:26:46-kor kibontott Piccolóból Multitaszking zseni (+) dekorod lett, ezt a Kerge kertben találod. 2023-10-13 21:39:50-kor is bontottál, ebből Kukacoskodás (+) dekor lett, a +-os hatás leszüretelés után visszakerült a dobozba 7 másik társa mellé.
    Ezen infók alapján nekem úgy tűnik, hogy a Piccolókat nem gyűjtögeted, hanem folyamatosan bontogatod. Ha szeretnéd még tudok tovább keresni nyitogatást.
    A Titokzatos tojások már nagyon régen kerültek Játékba, a 2020-as Húsvéti eventnek a Nyuszifüles felhősora ad ilyen dekort, 70 óránként, s 2013-ban Farmaranyért lehetett belőlük vásárolni. Ebből 185 db van jelenleg a dobozodban.
    Megnéztem a növények fogyásához mit találtam: Gyopároson humusz készítéshez használtál a pajtából gyümölcsöket, növényeket is, pl. banánt, magnóliát, csavarpálma-gyümölcsét, ixorát nagyobb mennyiségben, citromot, guavát.
    A Játékos társad által is javasolt Jelszócsere mindenképpen javasolt.
    Én ennyit infót tudtam most összeszedni Neked, de ha van még infód, ami alapján keressek, írd meg. Megértésedet köszönöm!
     
  3. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Nagyon köszi a segítséget!!! :D Legközelebb igyexem könnyebben látható helyre rakni :D

     
    Dolphin kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon szívesen, ezért is vagyunk, h segítsünk a bújócskázó tárgyakat megkeresni - igen, érdemes jobban szem elé rakni az ilyen folyamatosan fejleszthető dekorokat :)
     
    mitnemertesz kedveli ezt.
  5. kösöntyű

    kösöntyű Utánpótlás-írogató

    Sziasztok , értem én, na de semmilyen jelvényt nem enged beadni, de azért köszönöm , feladtam, ez az event elúszik.
     
  6. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Ne engedd elúszni, biztosan van megoldás!
    Ha tényleg van Ízeltlábúak jelvényed (lila) és nem engedi beadni a 6-os feladatba, akkor kérj ellenőrzést a farmodon. Ehhez add meg a pontos farmnevedet és az ID-számodat. A moderátorok így rá tudnak nézni a farmodra, konkrétan meg tudják nézni, mi lehet a gond nálad.
     
    Sali~*.* és Dolphin kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    fel ne add semmiképpen.
    Ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, szívesen benézek Hozzád, hogy megnézzem hol van az elakadás.
    Várom az adatokat, hogy segíteni tudjak
     
    Sali~*.* és Sylja kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm türelmedet.
    Benéztem Hozzád, áthajóztam a Bahama szigetekre. Első megérkezéskor kapsz egy mini oktató videót, mely megmutatja az alap dolgokat a Bahával és a Maja majmok szentélyével kapcsolatban. Ha ezen túljutottál, utána már eléred a területeket.
    Nem tudod rögtön az összes területet felfedezni még. A két piros nyíllal területre tudsz belépni, illetve a kék nyíllal jelölt a Maja majmok szentélye elérhető most számodra.
    Én mindegyik nyitott területre be tudtam lépni Hozzád.
    upload_2023-11-13_17-39-4.png

    upload_2023-11-13_17-40-37.png

    Itt olvashatsz információt a Bahamarama területről, a termőterület feloldási lehetőségeiről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bahamarama-avagy-trópusi-farm.5871/

    Itt pedig a Maja majmok szentélyéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/maja-majmok-szentélye.700/

    Sok sikert a Trópusi farm felfedezéséhez, eredményes munkálkodást!
     
  9. kkovacs67

    kkovacs67 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A pizzaparti felhősorra hol lehet megszerezni a kitehetőket.
    Az ismertetőben azt olvastam, hogy nem lesz felhősor.
    ID:25253040
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jól olvastad, nincs felhő. Az egy hiba miatt van a paszulyon.. Ne törődj vele.Egy régebbi felhősor. :)
     
  11. kkovacs67

    kkovacs67 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a gyors választ.
    ID:25253040
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  12. nemethnagyi

    nemethnagyi Haladó

    Köszi a válaszod.
    De azért te is beláthatod ez nem volt teljesen egyértelmű. Majd legközelebb jobban odafigyelek.
     
  13. bencsd

    bencsd Fórum-zöldfülű

    Nagyon köszönöm!
    Az oktatóvideo sem indult el, tényleg teljes lefagyás. A játék menetét ismerem, (korábban magas szinteken voltam) de nagyon köszönöm a válaszba fektetett munkát, a türelmes és precíz leírást, a linkeket, a képernyőfotós magyarázást!
    Mindazonáltal most már megy. :) Áttörted a Baha-jeget. :))
    Köszönöm még egyszer!
     
    Dolphin és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Sziasztok! Azt szteretném meg kérdezni, hogy hol találom a rackó havi ajánákok listáját. Köszönöm szépen!
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    semmirevaló kedveli ezt.
  16. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Dolphin kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    bent van a dobozodban - a keresőben érdemes begépelni a keresett dekor nevének az elejét, úgy könnyebb rábukkanni, ha sok dekorunk van a Pajtában.
    upload_2023-11-14_13-52-6.png
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  18. ibolyám

    ibolyám Junior szaki

    Megtaláltam köszönöm!!!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  19. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Modi!
    A Gyopáron melyik termékből röppen föl az ásó?
    Vagy esetlegesen bármiből jöhet?
    Már próbáltam különböző praktikákat, de nem jött be. A szisztémáját nem értem.... :(
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Dani!
    Ha megengeded válaszolok.
    Elvileg minden növényből, az alpesi kertben. Gyakorlatilag elég ritka felröppenő. A leghosszabb érés idejű növény jobban adhatja.:)
    Kerti ásóAlpesi kertben / Minden növényből
    #4
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.